6 sonuçtan 1-6 arası gösteriliyor

Question Dota oynamak istiyorum.

Arkadaşlar bana dota 2 beta key geldi şimdi şu anda. Fakat acele edip yanlış şeyler yapmak istemiyorum.
    Bana steamdan oynamak dota 2 indirmek gibi şeylerde yardımcı olurmusunuz? Sorunsuz bu oyunu oynamak istiyorum.
    Yetkili biriyle iletişime geçmek isterim. Şimdiden bana yardımlarınız için ÇOK TEŞEKKÜRLER.

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    120
    İletiler
    3,200
    Blog Girişleri
    3

Cevap: Dota oynamak istiyorum.

Dota 2 Yükleme Rehberi ve Yükleme sonrası oyun rehberi, bu iki konu size yardımcı olabilir. Birlikte Dota 2 oynayacak, size yardımcı olacak temiz oyuncular arıyorsanız GameHonor steam grubuna girmenizi öneririm.
    Alan Rickman, Brad Pitt, Bruce Willis, Ed Harris, Edward Norton, Ewan McGregor, Gary Oldman, Glenn Close, Harrison Ford,
    Jim Carrey, Joaquin Phoenix, John Travolta, Johnny Depp, Julianne Moore, Leonardo Di Caprio, Liam Neeson, Richard Gere,
    Robert Downey Jr, Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson, Steve Buscemi, Tom Cruise, Will Smith

Çok teşekkür ederim.Çok yardımcı oldu

Bir soru daha sorucam affınıza sığınarak.DOTA 2'yi birkaç kere yada farklı 2 bilgisayara yüklüyebilirmiyiz?

Alıntı 19ZEUS07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir soru daha sorucam affınıza sığınarak.DOTA 2'yi birkaç kere yada farklı 2 bilgisayara yüklüyebilirmiyiz?
    Istersen dünyadaki bütün bilgisayarlara yükleyebilirsin ama dota 2 olan bir account ile girilmedikce oyunu malesef oynayamazsın. Yani 1 key ile arkadaşın ve sen oynayamazsınız.

Saol kardeş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)