15. Sayfa - Toplam 72 Sayfa var BirinciBirinci ... 513141516172565 ... SonuncuSonuncu
720 sonuçtan 141-150 arası gösteriliyor

Cevap: Gezi Parkı Olayları

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  BLsbSXjCQAATSHw.jpg
Görüntüleme: 3
Büyüklüğü:  48.0 KB (Kilobyte)
    Acil şurdayız şu oluyo bu oluyo diye diye sanki soykırım yapılıyo havası verilmekte biz millet olarak bu kadar mı kolay gaza geliyoruz türklere barbar diyen ülkelerin şimdi tam destekçimiz olması garip değil mi resme bakarsanız çok şey ifade ediyor..Eğer Ülkemizdeki KARIŞIKLIĞI Avrupa Basını ve AMerika Basını Önemsiyorsa ve Yayınlarını keserek Canlı Bağlantılar Yapıyorsa Amerikalı Aktiristler Dünyanın Sözde Önemli Şahsiyetleri Yorumlar Yapıyorsa ... Türkiyedeki Bazı Marjinal Gruplar ve sanatçılar Cumhuriyet elden gidiyor Yaşasın Atatürk Gibi söylemlerde bulunup ve Atatürkün Arkasına Sığınıyorsa Bilinmelidirki Bu Ülkede PROVAKATİF EYLEMDİR ... BİLİNMELİDİRKİ DIŞ GÜÇLER BİR ŞEY İSTEDİ

ayrıca nighthawk çok taraflı paylaşımlar yapıyosun seninde diğerlerinden farkın yok

son olarak demek isterim ki yaklaşık 13 senedir seçimlerde deviremediğiniz iktidarı 15-20 ağacı bahane ederek zor devirirsiniz sokaklarda binler varsa evlerde de SABIRLA bekleyen milyonlar var
    Konu cahitgs tarafından (02/06/2013 Saat 01:04 ) değiştirilmiştir.

Resmin ismi:  k1.jpg
Görüntüleme: 4
Büyüklüğü:  98.5 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  k2.jpg
Görüntüleme: 4
Büyüklüğü:  23.5 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  k3.jpg
Görüntüleme: 2
Büyüklüğü:  130.8 KB (Kilobyte)İsim:  k4.jpg
Görüntüleme: 54
Büyüklük:  30.0 KB (Kilobyte)

Resmin ismi:  k5.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü:  49.3 KB (Kilobyte)Polisin orantısız güç kullanmasını savunmuyorum bunu altını çizerek söylüyorum ama bunları gördükçede içim yanıyor ondan sonra kan gölüne dönüyor her yer , bu protestolarıda halka maal etmeyin rica ediyorum ordaki insanların neredeyse tamamı sol görüşlü bu zamana kadar içlerinde birikmiş olan kiiini bir takım kitleler çok güzel harekete geçirdi...Olaylara geniş bakın biraz nolur duygularınıza yenik düşüp görmezden geliyorsunuz gerçekten birşeyler çevriliyor şuan şu resimdeki amaçsızlara alet olmayın birşeyleri protesto edecekseniz samimi olun bir anlamı olsun bunları içinizde barındırmanız ideallerinize zarar veriyor...
    Konu Darkelia tarafından (02/06/2013 Saat 01:16 ) değiştirilmiştir.

Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    2,954
    Blog Girişleri
    3

Eve daha yeni girdim Kartal- Bostancı sahil turladık bizde arabamızla bayraklarımızla. Gayet doğal sakin bir şekilde 123123123123 tane araçla eylem yaptık sayılır çokta hoşuma gitti. Ama arkadaşımın dediği şey canımı sıktı mesela. Söylediği şey aynen şöyle; Arkadaşımın arkadaşları oradaymış arayıp konuştular karşı tarafın yani taksimdeki arkadaşların dediği laf şöyle POLİS'LERİ BEKLİYORUZ gelsinler s*-*-* a*-*-*larını dedi ya Orada ki genç nesil tayfanın %90'ı o mantıkla gidiyorsa oraya s*-*yim öyle eylemi.

Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

Yumurta sesi güzelleştirseydi, tavuğun götü bülbül olurdu

Mists Of Pandaria hakkında bilgiler

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    258
    İletiler
    3,900
    Blog Girişleri
    5

Alıntı Alıntı: Darkelia Mesajı göster
    Polisin orantısız güç kullanmasını savunmuyorum bunu altını çizerek söylüyorum ama bunları gördükçede içim yanıyor ondan sonra kan gölüne dönüyor her yer , bu protestolarıda halka maal etmeyin rica ediyorum ordaki insanların neredeyse tamamı sol görüşlü bu zamana kadar içlerinde birikmiş olan kiiini bir takım kitleler çok güzel harekete geçirdi...Olaylara geniş bakın biraz nolur duygularınıza yenik düşüp görmezden geliyorsunuz gerçekten birşeyler çevriliyor şuan şu resimdeki amaçsızlara alet olmayın birşeyleri protesto edecekseniz samimi olun bir anlamı olsun bunları içinizde barındırmanız ideallerinize zarar veriyor...

Bazıları için söylediklerinde haklı olabilirsin. Lakin ben kendi mahallemde çıktım duruma bakmaya olay cidden "halk" işiydi. Video da çektim, ilk fırsatta ekleyeceğim.

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    133
    İletiler
    3,351
    Blog Girişleri
    3

Bu arada, gece 3te elektriklerin kesileceği söyleniyor, bilgisi olan var mı?

BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    258
    İletiler
    3,900
    Blog Girişleri
    5

Alıntı Alıntı: BorisPeace Mesajı göster
    Bu arada, gece 3te elektriklerin kesileceği söyleniyor, bilgisi olan var mı?
    Asparagas geldi bana ama belli de olmaz.

Videolardan birini ekledim. Ankara Ümitköy. Yol boyunca buraya giden insanları da gördüm. Bayrağını eline alan vatandaş ailesiyle birlikte evinden çıkıp Ankara'nın en işlek bulvarlarından olan Eskişehir yoluna yürüdü, ve trafiği kısa süreli kapatma eylemi yaptı. Yol daha ileri kısımlarda zaten kapalı olduğu için fazla trafik yoktu, çoğu araç durarak eyleme destek verdi.

https://fbcdn-video-a.akamaihd.net/h...845b5fac4c0b2b

saat 1:30, hala dışarıdan gelen korna, konvoy seslerini duyabiliyorum.

PS: Ben slogan atmadım sesimi öğrenmeye çalışmayın boşuna :P
    Konu Nighthawk tarafından (02/06/2013 Saat 01:32 ) değiştirilmiştir.

elektrik kesmeleri zor. 3 çocuk gecikir yoksa

http://www.ustream.tv/channel/taksimlive

canlı yayın paylaşın.

BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    258
    İletiler
    3,900
    Blog Girişleri
    5

Bu arada Başbakanlık binasını tüm çevresine 3-4 sıra dizilmiş ağır zırhlı, Kara Kuvvetleri ve Jandarma'ya bağlı askerler koruyor.

Dün bu gösterileri yapanlara hak veriyordum ama şimdi fikrim değişti milletin oylarıyla iktidar olmuş bir partiyi sokaklara inerek,gençleri kandırarak ve bir takım provokatör grupların emellerine alet olarak yıkma çabası içerisine girdiler bu konuda nighthawka katılmıyorum her ne kadar senin mahallende olan olaylar toplumsal bir hareket olsa da İstanbul Beşiktaş ve Taksimdeki olaylar farklı milletin iradesine el koyuluyor sonuçta bu insanların yıkmaya çalıştığı iktidar %50'lik hiç küçümsenmeyecek bir çoğunluk ile geldiler akli selim insan şu anda bu manzara karşısında hayretler içerisinde baka kalsa da söz onlara geldiğinde en iyi şekilde cevabını vereceklerdir.Bu arada admin kardeş hiç bir sağduyulu yorumunu da görmedim onuda belirtmeden edemeyeceğim.

one… two… three…

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)