1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
12 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

replay izleme

arkadaşlar malumunuz replay izlerken istediğimiz dakikayı açamıyoruz ya da oyunu geriye sardıramıyoruz bunun için bildiğiniz bir replay izleme programı var mı acaba?bilen biri varsa yardım ederse sevinirim.

kUnTiGeR
    Misafir
    Replay seeker kullanın.
    Link: http://dotasecrets.wordpress.com/lat...replay-seeker/

Replaylarda normalden daha hızlı olarak istediğiniz zamana gelmenizi sağlar; alttab olsanız da replay oynamaya devam eder.

Replay seeker var, masaüstündeyken 8 kattan çok daha hızlı bir şekilde istediğin dakikaya sarabilirsin

kUnTiGeR
    Misafir
    Hızlı eller reiS

Eyw Banada ayrar bu programda bişey dicem özellikle kuntay la pier0ws size ya mesela Her Ay Trdotada Videodan iyi anlayan bi kaç kişi toplansa Top 20 Fail Filan Güzel Olmazmı ? Bende var mesela dün clock pudge aynı team aynı anda hookladılar

kUnTiGeR
    Misafir
    Hmm video yapımı güzel bir çalışma olur. El atarım; ama şu ara biraz yoğunum. Değerlendireceğiz bu fikri.

Tabiki ilgilenilir ama üyelerin katılımı çok önemli

Gecen yıl forumda full oyunlar atılıyodu bide hep imrenmiştişm ama noobum çok ezilrimd iye gelmiyodum hala pro deglim ama idare eder ama bu yılda daha oyun atıldıgını görmedim neyse gherşey güzel olcak ins

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)