PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MYM vs Nirvana.int Replay Paketi

LauraBodewig
17/07/2011, 14:13
Arkadaşlar Bo5 şeklinde bir karşılaşmada MYM'nin 2-0 dan 3-2 çevirişini güzelce izleyebilirsiniz. Gosugamers'dan teker teker indirmeyin diye hepsini paket halinde upload ettim.

http://www.mediafire.com/?szjn9s78sq99rwn

Maçlarda en dikkatimi çeken olaylar ise

1) Son maçta Barathrum - Omniknight picki ve başarılı olmaları. Barathrum bugüne dek ciddi olarak seçilmemişti

2) 3. Maçtsa gördüğümüz Venge - Slardar - Omniknight ikilisi tamamiyle Slardar'a yönelik bir durum. 2009dan beri Slardar'ı neredeyse hiç göremiyoruz ki 2009da da sadece Romanya takımları özellikle de TeG alıyordu yine sevilen bir hero değildi.

Taa 6.50 lerde başlayan melee carry seçmeme modası (Alcemist, Davion, Na'ix, Balanar ve Phantom Lancer hariç) (bir de arada sırada Bristleback görürdük ama çok değil) 6.72 versiyonuyla gelen bufflar ile geçmiş gibi duruyor. Artık melee bir hero olan Lycan neredeyse her maçta ya ban ya da pick. Spectre yine seçilmeye başladı.

Merak edenlere şu an çok seçilen Spectre 6.40 serilerinde Void ve Naga Siren ile beraber en çok seçilen hero idi. Hepsi ama özellikle Spectre Zibilyon tane nerf yedi unutuldu range carry modası geldi. Sırasıyla Krobelus(6.58den Bloodstone nerfine kadar), Necrolyte, Storm Spirit, Nevermore, Razor, Medusa, Morphling ve Weaver'ın carryliklerini gördük.

Icefrog sonunda seçilmeyen pub herolarını competitive dotaya kazandıracak gibi duruyor.

pier0ws
17/07/2011, 15:22
Pub herolarını cw'lere kazandırmada biraz geç kaldı galiba :)

kUnTiGeR
17/07/2011, 15:33
2-0 olunca kapamıştım, tobi wan doğru tahmin etmiş.

JusticeHunter
17/07/2011, 15:57
oha bende kapatmıştım fear aktı demiştim yanılmışım izlicem.

edit: BO3 de 2 alan takım kazanır o yüzden sanırsam BO5 olcak aslında sanmıyorum eminim :D.

fanded
17/07/2011, 16:11
oha bende kapatmıştım fear aktı demiştim yanılmışım izlicem.

edit: BO3 de 2 alan takım kazanır o yüzden sanırsam BO5 olcak aslında sanmıyorum eminim :D.

yep bo5 olması lazımdı;)

LauraBodewig
17/07/2011, 16:47
BO3 de 2 alan takım kazanır o yüzden sanırsam BO5 olcak aslında sanmıyorum eminim :D.

Teşekkürler. Düzeltildi.