PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Düzgün oyun/oyuncu bulamayanlar mutlaka baksınlar.

Vulcan
24/07/2011, 13:11
Arkadaşlar uzun süredir görüyor veya duyuyorsunuz. Nedir bu Turkey JFA Room ve JFA Grubu ?

Turkey JFA Room ?

Turkey JFA Room JFA için açılmış olan bir odadır. Yani Garena'da kendisine ait odası olan ilk ve tek Türk yapımı Warcraft III haritasının odasıdır. Bu odada sadece JFA değil DotA'da oynayabilirsiniz.

JFA Grubu ?

Grubu yenilikler veya değişiklikler arayan insanların bulunduğu bir gruptur.
group310482@groupsim.com yani bu adresi MSN kişi listenize ekleyerek bizlere ulaşabiliyorsunuz. Adına bakmayın, bizlerde DotA veya başka mapler ve başka oyunlar oynayan insanlarız.

JFA grubu benim ne işime yarayabilir ?

310482 sayısındanda anlaşıldığı üzere, eski bir gruptur ve hergün bir çok kişinin online olduğu, birbirleri ile konuşup çeşitli oyunlar oynadığı bir gruptur. Fark ettikki insanlar DotA'lara alınmıyor veya girdikleri oyunları beğenmiyorlar. JFA grubunda zaten güzel ve düzgün bir ortam vardır, bu yüzden bu gruptan insanların haberdar olması gerektiğini düşündük.

Turkey JFA Room ve JFA Grubu'nda

* Küfür etmek ve parça parça yazmak yasaktır
* Kişiler birbirlerine saygısızlık edemezler, edenler gruptan atılır
* Hergün yönetici bulabilirsiniz
* Oyunlarda "noob mal salak vs vs" gibi laflara mağruz kalmazsınız

DotA veya JFA'yı düzgün kişilerle, düzgün bir ortamda oynamak isteyen herkesi grubumuza bekleriz. Elinizde büyük bir nimet var ve bunun farkında değilsiniz. Herkese kapımız açıktır

Meybuz
24/07/2011, 13:13
Gercektende seviyeli saygılı ve aynı zamanda asırı derecede komik bir ortam herkezın katılmasını tavsıye ederım

LiFeFoRLiFe
24/07/2011, 13:13
yeni ler icin iyi bi rehber olmus

Victory
24/07/2011, 13:14
güzel oyunlar çıkıyor gruptan bence ekleyin

UltraAslan1905
24/07/2011, 13:14
Çok haklı mutlaka ekleyin

UltraAslan1905
24/07/2011, 13:15
ayrıca dota jfa dışında kişiler bulup sevdiiniz fun maplara adamda bulabilrsiniz

WHY YOU LITTLE
24/07/2011, 13:15
güzel oyunlar çıkıyor gruptan bence ekleyin

aynen katılıyorum zaten noobtrnin de açıkladıgı gibi başka şeylerde yapıyoruz ve ortamda güzel herkezi bekleriz

ptRx
24/07/2011, 13:20
"DotA veya JFA'yı düzgün kişilerle, düzgün bir ortamda oynamak isteyen herkesi grubumuza bekleriz. Elinizde büyük bir nimet var ve bunun farkında değilsiniz. Herkese kapımız açıktır"

burası zaten anlatıyo grubun amacını en kısa zamanda ekleyin :)

01skart
24/07/2011, 13:24
Ortam süper sen neden bize katılmıyorsun?

alposilto
24/07/2011, 13:44
Noobum ancak onlarla oyun atarken en ufak bir laf yemedim. Zaten onlar makara yapmaktan laf atmaya fırsat bulamıyorlar. Kısaca komedi ve seviyeli oyunlar atmak için biçilmiş kaftan grup

JusticeHunter
24/07/2011, 19:13
ortam, sohbet çok güzel, oyun da kolayca bulunuyor. Leaversız oyun için gayet güzel.

LonqedForResT
24/07/2011, 19:37
bence cok guzel ben dotadan bıktım ve dotanadan bıkmamın sebebı her hareketının elestırılmesıydı noob vs vs hakeretler benı bıktırdı ve grupu ve jfa yı tanıtacak guzel bı paylasım

Vulcan
25/07/2011, 21:28
Evet arkadaşlar herkesi grubumuza bekleriz. Seviyeli, temiz ve düzgün oyunlar için.

imported_SilversRayleigh
07/09/2011, 20:54
Bu mapı zamanında bir eurobattle'den kurmuştum 3 kişi oynamıştık ama hiç birimiz bilmediğimiz için ne eğlenmiştik ne de zevk almıştık. Bilen insanlarla oynamayı hiç yoktan izleyip ne olduğunu görmek isterim .

LiFeFoRLiFe
07/09/2011, 23:25
Bu mapı zamanında bir eurobattle'den kurmuştum 3 kişi oynamıştık ama hiç birimiz bilmediğimiz için ne eğlenmiştik ne de zevk almıştık. Bilen insanlarla oynamayı hiç yoktan izleyip ne olduğunu görmek isterim .

group310482@groupsim.com bekleriz sen ve arkadaşlarını

ve ayrıca eu da da yaymaya calısıyoruz haritayı.

_GLYSE_
08/09/2011, 12:09
Turkey JFA Room ?

Turkey JFA Room JFA için açılmış olan bir odadır. Yani Garena'da kendisine ait odası olan ilk ve tek Türk yapımı Warcraft III haritasının odasıdır. Bu odada sadece JFA değil DotA'da oynayabilirsiniz.

Hala dışarıdan etkinliğe gelipte bu nasıl dota ? bu nasıl oyun ? bu ne ? map nasıl bilmiyorum yardım edersiniz, jfa ne ?

gibi saçma sapan sorular yığılıyor koskoca room açılmış rooma girildiğinde kocaman bir msn adresi bildirilmiş gerekli site linkleri verilmiş fakat nasıl bir şey ben çözemedim ama gelip bu soruları soruyorlar şaştım kaldım bu işe.