PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İmba Skil : Shield Bash (Captain)

Storm_Freenux
26/07/2011, 12:13
Tank olan bir hero, attack speedi düşük. Kim diyorsunuz - Captain.
Fakat attack speedi düşük diye oyun yapımcımız bu skilin damagesini yüksek vermiş. (320 damage)

Fakat unuttuğu ya da pek umursamadığı birşey var. Yanına Ranger da alınca (slow) oyunun içine ediyor. Ayrıca Cloak of Flames kasınca (snde 32 damage) sadece yanında yürümesi yetiyor.

Dota'da hiçbir skil hem kayıp, hem 320 damage vurup, hem de stunlamıyor. Nedeni öyle bir skilin oyunun dengesini alt üst etmesidir. Ulti olarak bu skil uygulanabilir fakat sıradan bir skil için aşırı güçlü bir skil. 2v2 oyunlarda yanına ranger alsa ranger slowlasa o da stunlasa (320 damage + stun + kaymadan bahsediyoruz) direk gg ki zaten cd'si de skilin gücüne göre aşırı düşük.

Bu skile nerf istiyorum, tartışmaya açıktır...

Vulcan
26/07/2011, 12:37
Bakalım diğer JFA oyuncuları bu konuda ne diyecek. Ben sadece uygun olanı yapıyorum.

ptRx
26/07/2011, 12:58
skilin 3 özelliginden (stun kayma damage) birini düşürmek yerine bunları dengeliycek 4. bir özellik eklenebilir bence. Kaydıktan sonra captainin de stun yemesi veya kendinin de damage alması gibi.

Storm_Freenux
26/07/2011, 13:29
İyi de ne gerek var ki sürekli skili şişirip yeni oyuncuları zora sokmaya gerek yok. Damage, kayma rangesi, mana cost, cd gibi ayarlar yapılarak bu skil biraz olsun düsürülebilir...

LonqedForResT
26/07/2011, 15:10
bence war machınenın oldugu gıbı stun attıgı kısının canı onunkınden coksa stun dagamagesı ona gelsn