PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Clan kargaşası !

FLex^
27/07/2011, 16:23
Arkadaşlar bildiğimiz gibi JFA grubunda 2 tane clan bulunmaktadır ( Clan orb effect - Clan old Force )

Peki clan old force ne işe Yarar ?

-Gruptaki bütün oyuncuları sömürüp , tag aldırıp süs diye tutar mı ?
-Yada sadece laf atıp : Ay tabiki ezicez,şakamı lan bunlar??,HahahahASFASF demekten başka birşey yapmıyorlar. Kısaca icraat yok.

Clana almışlar 123714 kişi nerene sokacaksın o kadar adamı?Al kendine sağlam bir 5'li . Gelen maç tekliflerini kabul et tamam mı ? Mis gibi 5v5 Cw atalım olur mu? Sen 5 kişi alıp kapatsan clan alımını , o dışarıda kalan adamlar kendine clan kuracak ve Clan sayımız oldukça artacaktır.Dolayısıyla clan maçları çoğalacaktır.Ve bu olay JFA popülerliğini arttıracaktır.

Bu yüzden old force şunu diyeyim size.Clan maçları 5v5 atılır tamammı ? 20vs20 değil.
Bunu bi düşünün ve clanı düzenleyin.

LiFeFoRLiFe
27/07/2011, 16:25
old force eski amacını gerceklestirebiliseydi bi velet yüzünden dagılmasaydı su an hepiniz o clanla mac atmaya korkardınız

gokberk arkadasım bunun üzerine clanın amacını degistirip önünüze sunmuş

daha ne istiyon

FLex^
27/07/2011, 16:26
old force eski amacını gerceklestirebiliseydi bi velet yüzünden dagılmasaydı su an hepiniz o clanla mac atmaya korkardınız

daha ne istiyon

Korkardık ? komiksin.

daha mı ne istiyorum ? Üsttekileri bir daha oku

Victory
27/07/2011, 16:26
geçenlerde cwye +4 arıyordu orb effect malesef o yüzden cw atamadık henüz.
edit:O gün "hop hadi cw" atak dememiştik

Specy
27/07/2011, 16:32
Teklif edince ne değişiyor ki belirlediğimiz zamandan 2gün önce konu açtım teklifte bulundum gelen gden olmadı o gün
Buradan ben de soruyum clan orb efect ne iş yapıyo klan kaptanının ismini değiştirip şakalar yapmaya çalışmasından başka?

Vulcan
27/07/2011, 16:34
Arkadaşlar evet JFA grubunda sürekli bir Clan muhabbetidir gidiyor. Ben bu güne kadar grupta hiç "beyler cw atacak varmı x kişiyiz x clanı olarak" diye bir laf görmedim.

He tabi lafa gelince çok başarılı bulduğum arkadaşlar var.

LiFeFoRLiFe
27/07/2011, 16:35
Korkardık ? komiksin.

daha mı ne istiyorum ? Üsttekileri bir daha oku

kriz daha ne istiyom lafı hatalı ama düsün

5 tane volkan ı nasıl yenecektiniz?

Vulcan
28/07/2011, 11:51
Peki bu Clan Old Force ne yapar ? 2v2 bile teklif ettiklerini görmedim gruptada herkes Old Force ?

Gokotas
31/07/2011, 09:30
Peki bu Clan Old Force ne yapar ? 2v2 bile teklif ettiklerini görmedim gruptada herkes Old Force ?

teklifimiz vardı volkan senin haberin yoktu specy nin işi çıkınca ben de gidince yalan oldu 1v1 resmi maçımız bile olucaktı

_GLYSE_
13/08/2011, 00:08

daha ne istiyon

Mesajı yeni gördüm. Ama saygıyı yitirmiş biri ile uzun uzun tartışmayacağım. Ortada bir olay olur ve o olay patlama noktasına gelir ve patlar. Clanın kapatılmasının en büyük sebeplerini açıklamıştım(CİDDİYETSİZLİK). Patlama noktası da clan adına bir konu açılırken takıma danışılmadan açılmasıdır. Old Force clanının kurallarını beraber belirledik unutmadıysan ve kurallarda kararlar bütün takıma danışılarak alınıyordu. Ayrıca sana bu güne kadar hiç hakaret etmedim bir saygısızlıkta yapmadım. Ben insanlara yaptığım iyiliği ve insanlardan gördüğüm kötülüğü görmezden gelirim. Yinede sağol seninle iyi zamanlarımız geçti benim bir yanlışım olduysa yine de özür diliyorum iyi bir dost olmuştuk diye biliyordum ama hakaret etmen yakışmadı. Sen bir konuda haksızda olsan ben sana hakaret etmezdim. Ben haksız mıyım haklı mıyım önemli değil kişiden kişiye değişir ama önemli olan yolumuzda sevgi saygı çerçevesinde devam etmekti.

(Clan Kapatılma sebepleri)
_GLYSE_

Clan Old Force takımı ne yazık ki kapatılmıştır.

Neden :
1. Günlerdir takımda ciddiyet sağlanmaması ve herkesin işi gırgıra şamataya vurması.
2. Günler öncesinde kurulan takımın hala oyun yapamamış olması.
3. İşin içine hakaret ve saçma sapan muhabbetlerin girmesi.
4. Bazılarının kimseye sormadan kendi fikrini The Old Forces için kullanması ve hiç bir kimseye danışmadan forumda resmi karar olarak konu açması.(Bir kişiye danışılmış bilgim yoktu sonradan öğrendim.Fakat takım bir kişiden ibaret değildir.)

LiFeFoRLiFe
13/08/2011, 01:58
Mesajı yeni gördüm. Ama saygıyı yitirmiş biri ile uzun uzun tartışmayacağım. Ortada bir olay olur ve o olay patlama noktasına gelir ve patlar. Clanın kapatılmasının en büyük sebeplerini açıklamıştım(CİDDİYETSİZLİK). Patlama noktası da clan adına bir konu açılırken takıma danışılmadan açılmasıdır. Old Force clanının kurallarını beraber belirledik unutmadıysan ve kurallarda kararlar bütün takıma danışılarak alınıyordu. Ayrıca sana bu güne kadar hiç hakaret etmedim bir saygısızlıkta yapmadım. Ben insanlara yaptığım iyiliği ve insanlardan gördüğüm kötülüğü görmezden gelirim. Yinede sağol seninle iyi zamanlarımız geçti benim bir yanlışım olduysa yine de özür diliyorum iyi bir dost olmuştuk diye biliyordum ama hakaret etmen yakışmadı. Sen bir konuda haksızda olsan ben sana hakaret etmezdim. Ben haksız mıyım haklı mıyım önemli değil kişiden kişiye değişir ama önemli olan yolumuzda sevgi saygı çerçevesinde devam etmekti.

Maalesef Ben Saygıyı Hakedenlere veririm senin gibi yoldaşlarını yarıda bırakacak insanlara degil ...

of nin kapanma nedenleri nin 2-> devam etseydik %100 oyun atma şansı verilecekti 4->oyle birşey hic bi zaman olmadı ...ve sen oldu diye bana iftira attın en iyi dostum dedigim adamlardan son günde yedigim bıcaklara bir yenisi daha eklendi sevgi saygı icerisini ilk bozdun ve devamı geldi.

gl

_GLYSE_
13/08/2011, 02:03
Maalesef Ben Saygıyı Hakedenlere veririm senin gibi yoldaşlarını yarıda bırakacak insanlara degil ...

of nin kapanma nedenleri nin 2-> devam etseydik %100 oyun atma şansı verilecekti 4->oyle birşey hic bi zaman olmadı ...ve sen oldu diye bana iftira attın en iyi dostum dedigim adamlardan son günde yedigim bıcaklara bir yenisi daha eklendi sevgi saygı icerisini ilk bozdun ve devamı geldi.

gl

İnsanları kazanmak zordur. Kaybetmek kolaydır. Ben sevgi saygı içerisini hiç bir zaman bozmadım bu da şahsıma atılabilecek en büyük iftiralardan biridir. Teşekkürler uzatmaya gerek yok.

LiFeFoRLiFe
13/08/2011, 02:08
İnsanları kazanmak zordur. Kaybetmek kolaydır. Ben sevgi saygı içerisini hiç bir zaman bozmadım bu da şahsıma atılabilecek en büyük iftiralardan biridir. Teşekkürler uzatmaya gerek yok.

+1 ->İnsanları kazanmak zordur. Kaybetmek kolaydır. clan icersinde kuralları beraber koyduk kendin söyledin iftira diye bana izin alınmadan danısılmadan birşey yapılmayacak dendi kural bu oldu danıştım kabul ettigi halde(gokotas captain) kabul etmedi dendi buda herşeyi bitirdi.

_GLYSE_
13/08/2011, 02:18
+1 ->İnsanları kazanmak zordur. Kaybetmek kolaydır. clan icersinde kuralları beraber koyduk kendin söyledin iftira diye bana izin alınmadan danısılmadan birşey yapılmayacak dendi kural bu oldu danıştım kabul ettigi halde(gokotas captain) kabul etmedi dendi buda herşeyi bitirdi.

Bak hala anlaşamıyoruz farkında mısın ? Takım olarak siz g0kotas ile ikiniz iseniz tamam zaten olayın bitmesi çok doğal. Senin için takım iki kişiymiş. Biz takımı rekabet olsun oyunlara renk katılsın diye kurduk. Ciddiyetsizlik aldı başını gitti. Bir haftalık bir süre geçti takımla oyun oynayamadık. Üstüne bir de grupta rezillik çıktı bir birinize girdiniz. Grupta çıkan küfürlü tartışmanız sonucunda Furkan gruptan atılmıştı. Takım bunun neresinde ben anlayamadım. Eğer bir takım bizi ve grubumuzu birbirimize düşürecek kadar seviyesizleştiyse aramıza fitne fesat sokacaksa ben bu takımı kapatarak JFA adına büyük bir iyilik yapmışım demektir. Bu kadar uzatmaya gerek yoktu ama uzadı. Forumu kirletmemek için daha fazla uzatmayacağım görüşmek istersen özelden görüşelim.

LiFeFoRLiFe
13/08/2011, 02:20
Bak hala anlaşamıyoruz farkında mısın ? Takım olarak siz g0kotas ile ikiniz iseniz tamam zaten olayın bitmesi çok doğal. Senin için takım iki kişiymiş. Biz takımı rekabet olsun oyunlara renk katılsın diye kurduk. Ciddiyetsizlik aldı başını gitti. Bir haftalık bir süre geçti takımla oyun oynayamadık. Üstüne bir de grupta rezillik çıktı bir birinize girdiniz. Grupta çıkan küfürlü tartışmanız sonucunda Furkan gruptan atılmıştı. Takım bunun neresinde ben anlayamadım. Eğer bir takım bizi ve grubumuzu birbirimize düşürecek kadar seviyesizleştiyse aramıza fitne fesat sokacaksa ben bu takımı kapatarak JFA adına büyük bir iyilik yapmışım demektir. Bu kadar uzatmaya gerek yoktu ama uzadı.

o arkadasın kendi seviyesizligi ve takımıyla ilgilenemedigi süresinde gecti

bende atıldım sora geri geldim

ciddiyetsizlik elbet olacak olmayan bir yer söyle bana

ciddiyetsizligin üstünden gelinebilir ama dostlarını arkada bırakıp kuru bi iftirayla kacmak degil çözüm

ciddiyetsizlik cıkardı kavgayı sora sen gittin diye gokberk toparlamaya calıstı toparlayamadı

ne zaman biter bende bilmem