PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Garena Top 10 Vol 24

FroStly
09/09/2011, 12:02
http://www.youtube.com/watch?v=7XLlWqg5qsE

Beler Bu Bölüm Güzeldi Aslında Diğer Bölümleride Güzel Lütfen Videoyu İzleyen Ve Gene Garena Weekly Serisine Az Bakıp Lütfen Beğenip Beğenmediğinizi Bana Haber Verin Çünkü Sabitlemeyi Düşündüğüm Bir Haftalık Seri :)

kUnTiGeR
09/09/2011, 12:29
Epic sahneler var; finali çok sevdim :D ggc rulez

Lexsarko
09/09/2011, 12:31
Güzel bir vidyoydu. Serinin diğer vidyoları da buna yakınsa Garena serisi için de bir alt forum açmamamız için bir sebep yok :)

Moderatör sensin, karar senin.

D1e-_-
09/09/2011, 13:51
içimde GGC aşkı uyandırdın :) hostbot ' uygulamasının Türk roomlarına gelmesiyle geri gelmeyi düşünüyorum . Hareketlerde güzeldi o kurta tp olup base yıkmaları çok güzeldi . Paylaşırsan sevinirim.

FroStly
09/09/2011, 15:35
Tamam Beyler Çoğu Kişi Beğenmiş Bir alt Konu Açıyorum O Zaman Garena Wekly İçin :)

Emusnica
09/09/2011, 17:51
Harbiden bu bölümün hareketleri baya güzelmiş.

WHY YOU LITTLE
09/09/2011, 18:38
sonuncusu iyimiş :D

MSG
11/09/2011, 01:06
garena top 10 > wodota top 10

so fame > electric

Lexsarko
11/09/2011, 03:42
garena top 10 > wodota top 10

so fame > electric

Katılmıyorum. Wodotayla yarışabilir fakat efektlerde wodotanın üstünlüğü tartışılmaz. Garena ekibinin az daha tecrübeye ihtiyacı var. Zaten 3-5 vidyo geriye giderseniz efektlerin değiştiğini farkedersiniz. Halen tam bir tema oturtmuş değiller. En azından öyle umuyorum. Özellikle frameleri hiç beğenmedim. Hareketlerin bazıları da noob ötesi oyunlardan gelme. "ÖLEN has left the game" yazıları vidyolardaki tadı kaçırıyor.

"So Fame > We Are Electric" olayına gelirsek. So Fame'in daha dinlenesi bir müzik olduğunu düşünüyorum. Tabi enstrümental yani vokalsiz halinin. Ancak We Are Electric vidyo yapımına çok daha uygun ki wodota ekibi bu müziği harika kullanıyor.

Ayrıca So Fame "WoDotA Top 10 of 2010"de kullanılmıştı :)

WeRdeR WeReMeM
11/09/2011, 10:47
Abi çok dandik ya ilk yazıcaktım yazmadım.Millet bi yazsın ona göre yazarız diye neyini beğendiniz ?????? Bildiğin leşşşşşş ölü video böööğğğğ kardeşim daha güzelini yapar.Hareket diye ne paylaşmışlar ya nıblar, hayır birde has left the game yazısını cidden görüyoruz ^^ koyma o videoyu soğuttu resmen .D

MSG
11/09/2011, 19:50
Katılmıyorum. Wodotayla yarışabilir fakat efektlerde wodotanın üstünlüğü tartışılmaz. Garena ekibinin az daha tecrübeye ihtiyacı var. Zaten 3-5 vidyo geriye giderseniz efektlerin değiştiğini farkedersiniz. Halen tam bir tema oturtmuş değiller. En azından öyle umuyorum. Özellikle frameleri hiç beğenmedim. Hareketlerin bazıları da noob ötesi oyunlardan gelme. "ÖLEN has left the game" yazıları vidyolardaki tadı kaçırıyor.

"So Fame > We Are Electric" olayına gelirsek. So Fame'in daha dinlenesi bir müzik olduğunu düşünüyorum. Tabi enstrümental yani vokalsiz halinin. Ancak We Are Electric vidyo yapımına çok daha uygun ki wodota ekibi bu müziği harika kullanıyor.

Ayrıca So Fame "WoDotA Top 10 of 2010"de kullanılmıştı :)

Tecrübesizlikleri var doğru ancak wodotada da zaman zaman bariz mh hareketlere rastlıyorum ve ayrıca bunlar "ÖLEN has left the game" yazılarını kapatıyorlar. Yani tecrübe > all. Kısa zamanda garenanın wodotadan daha iyi videolar yapacağını umuyorum. Son olarak so fame > electric tartışılmaz. Çağrı bu forum hala niye yavaş ve takılıyor? :)

Lexsarko
11/09/2011, 23:32
Ben yavaşlık ve takılma hissetmiyorum. Bağlantının iyi olduğun emin misin? Ya da DNS değiştirdin mi?

MSG
12/09/2011, 16:27
Sağlam ikisi de şu an sorun yok.

Zaphart
16/09/2011, 12:28
bazen aynı yavaşlık bendede olauyo gamehonor dan başka sitede olmuyo .herhangi bi konuya tıkladığımda 30 saniye açılmıyo falan falan

WHY YOU LITTLE
16/09/2011, 13:26
bazen aynı yavaşlık bendede olauyo gamehonor dan başka sitede olmuyo .herhangi bi konuya tıkladığımda 30 saniye açılmıyo falan falan
o sorun bendede vardı chrome kullanırken takılıyordu firefox kullanmaya başlayınca sorunum çözüldü

FafraGa
28/09/2011, 17:27
son bölüm cidden güzelmiş :)