PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Garena Düzelmesi İçin Öneri

RaideN
29/07/2011, 18:58
Arkadaşlar 4 yıllık Dota oyuncusuyum. Garena, Eu, Wepla, Xnape ve son olarak Darer'da oyun attım. Darrer türk sunucularında Delay ve Lag yaptığı için vazgeçtim. Xnape ve Wepla'da çok oyun bulamadığım için vazgeçtim. Eu'dan Mh için vazgeçtim. Ve tekrar Garena'ya döndüm. Garena'da emin olun daha az MH vardır.

Neyse şuan TR2 Room'dayım ve elimden geldiğince Leaver'ları banlatmaya çalışıyorum. Bunun dışında birkaç önerim olacak, room'ların düzelmesi için. Öneriler Tr2 Room içindir. Keşke bu öneriler yaptırılıabilse.

1. Oyunu kuran kişi biri çıktığı an SS ile uğraşmasın, bir komut ( !bl ) çıkan kişi direk 7 gün ban yesin.

2. Host oyundan çıkarsa, oyundaki biri SS alsın ve foruma versin. O host 15 gün ban yesin.

3. Her önüne gelen oyun kuramasın. Bunun için sınırlama olsun. Örneğin; 15 LvL altı Host olamasın.

4. Mh, Exp Hack vs vs. yakalamak için Mod. sayısı arttırılsın.

5. TrRoom 2 için ayrı bir Mh - Ban - Öneri - Tanışma Bölüm'ü gibi ufak bir forum açılsın. [ Buna gerek kalmayabilir zaten fairplay var ]

6. Oyunların Replay'leri direk olarak bir siteye upload edilsin. [ TD ve PD'de var. ]

7. Bu Room için bir Vent kurulsun. [ Yıllık ücreti 150 TL'yi geçmez. ]

8. Ve bunların hepsinin olması için bir Bağış Hesab'ı açılsın. Herkes 5 - 10 TL göndersin. Adam akıllı oyununu oynasın.

Bunların hepsi değil birkaçı olsa bile görün TR2 Room'a giriş için herkes Gold alır. Mükemmel oyunlar atılabilir.
Tabii bunlar olur mu bilemem. Garena böyle bir şey yapmaya izin verir mi? Sistemleri bunlara uygun mu?

Benden önermesi. Sizden yorumlar bekliyorum.

Twilightning
29/07/2011, 19:14
Iyi guzel yazmissin da Garenada bundan bir ay oncesine kadar moderator sayisi artirilmisti, banlar da bir sisteme gore yapiliyordu ama Garena yonetimi public odalarda adminligi kaldirdi, yetkileri geri aldi. Sadece Turkey Dota Room 1 ve 2de yaptirimlar soz konusu. Garenada public odalarda maphack de kullanilir artik, leave de atilir; kimse de ceza almaz ilk iki odanin disinda. Tr1 ve 2 icin de zaten Channel Adminlerimiz is basinda ve yeterince ilgililer. Vent olayi olmaz.

RaideN
29/07/2011, 19:32
İyi de odada tık yok. Ban için SS atılan sayfaya giriyorum benim dışında 1-2 kişi daha atıyor SS'leri. Diğer kişilerin bundan HABERİ BİLE YOK ..! SS alıyorum diyorum, Niçin diyolar ...

Lundbeck
29/07/2011, 19:53
Garena devri kapanıyor uğraşmayın boşa.

RaideN
29/07/2011, 19:58
Peki siz nerde oynuyorsunuz acaba ?

Hapkido
29/07/2011, 20:05
herkes birgün eb li olcak .

kUnTiGeR
29/07/2011, 20:18
1. Print screene basıp ssi uplayıp konu acmak 3dk nızı alır.
2. Zaten foruma bu sekılde basvuru yapılıyor, ban surelerının bellı kıstasları var.
3.Exp hackı olanlar yasasın yenı kullanıcılar oyun kuramasın durumu soz konusu olur, eskı ıd ve yuksek lvlla oyun bozan birçok kişi var.
4. Abusers bolumune 1 mod alınacak, bu sayı yeterli.
5.Forum yeterli.
6.Uplanacak siteker ggc forumda ztn belirtilmiş.
7.Herkesin bildiği ventler var, yenisini kurmaya gerek yok, isteyenler zaten konuşur.
8.Kimsenin yardım edeceğini düşünmüyorumi bu tabii ki ggc head staffın alacağı karardır.

mymurat1
29/07/2011, 20:48
Gerena ve Eu'dan Baska nerde oynıcaz peki ?

Ruby
29/07/2011, 20:51

Gerçekten Darer şu an da çok iyi gidiyor bazı eksikler var onları da düzelttikten sonra Garena'nın onlara yetişebileceğini sanmıyorum.
Replayları da replay.garena.com a upload edebilirsin

NidderuN
29/07/2011, 23:18
1. Ya adam gerçekten düştüyse foruma konu açmak yeterli bunun için.Söylediğin gereksiz.

2. Zaten yiyor.

3. Gereksiz.Zaten oda da lvl gözüküyor isteyen girmez kendi kurar.

4.HAKLISIN.

5. Dediğin gibi gereksiz.

6. http://replay.garena.com/

7. Güzel olmaz.Arkadaşlar vent,skype hallediyor zaten.

8. Millet premium almıyor bağışmı yapacak :)