PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Garenadan ilginç bir hata vererek atıyor lütfen bir bakın!!!

wastingmylove
14/08/2011, 18:54
You are using hacks!Please remove your hacks and reinstall warcraft III to play on garena.

Türkce meali:Hack kullanıyorsun!Lütfen hacki sil ve tekrar warcraft III yükle sonra garenada oyna diyor.

Bugün pc'ye format attım ve oyunu trdota'dan indirdim.
İlginc bir durum daha reg dosyası ve görev yöneticisini flnda acmıyor.yöneticiniz tarafından yasaklanmış diyo :S Yönetici kim noluyor hiç bişey anlamadım sabahtan beri ugrasıyorum hiç bir oyuna giremedim daha :S

Simdiden tesekkürler beyler...

ßanliyö
14/08/2011, 19:03
Aynı sorun bendede vardı bi aralar, hiçbi hack vs. kullanmıyordum.Warcraftı yeniden yükledim düzeldi.Eğer garena master falan kullanıyorsan ondan olabilir.

fromeyes
16/08/2011, 08:44
Bunlar size uyarı dua edin.yoksa cezası 9999 gün ban.

imported_ViktorReznov
16/08/2011, 10:02
Sen o bilgisayarı kullanan tek kişiysen ve görev yöneticisine erişemiyorsan eğer, muhtemelen bilgisayarında virüs var ve görev yöneticisine ulaşmanı engelliyor. Aynısı şirketteki bilgisyarlardan birinde de vardı, ComboFix diye bir program var onunla tarattım düzeldi. Bunu yapmanı öneririm çünkü kullanmadığın birşeye rağmen hack kullanıyorsun uyarısı alıyorsan muhtemelen bilgisayarındaki bir hatadan kaynaklı. Yani virüs diye düşünüyorum.

Sylar
16/08/2011, 11:01
Sen o bilgisayarı kullanan tek kişiysen ve görev yöneticisine erişemiyorsan eğer, muhtemelen bilgisayarında virüs var ve görev yöneticisine ulaşmanı engelliyor. Aynısı şirketteki bilgisyarlardan birinde de vardı, ComboFix diye bir program var onunla tarattım düzeldi. Bunu yapmanı öneririm çünkü kullanmadığın birşeye rağmen hack kullanıyorsun uyarısı alıyorsan muhtemelen bilgisayarındaki bir hatadan kaynaklı. Yani virüs diye düşünüyorum.

Aynen öyle.