PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DotA - Zuhanna (YENİLENDİ) HD

IWBR.4Zuhanna
24/09/2011, 00:37
http://www.youtube.com/watch?v=KzHg14VbB-Q YENİLENDİ HD İZLE DotA - Zuhanna

Quim_
24/09/2011, 03:19
Ben pek beğenmedim açıkcası.Yani neverla foga 2 raze atıp double aldığın sahneyi göstermek için niye 1.30 dakika beklettin hiç anlamış değilim.Birde orayı 1/2x te oynatmışsın,öyle olunca insan rampage falan bekliyor.Genelinde de çok iyi hareketler yok,daha doğrusu artık herkesin yaptığı hareketler bunlar.Eskidi yani,yeni şeyler bulmak lazım.Onun dışında video kalitesi ve effectler gerçekten güzel,ama kamera açısını biraz dar tuttuğun için seyredilebilirlik azalmış.Kamerayı biraz daha geniş tutman lazımdı,özellikle clock ve doctor'un olduğu combatta ya da mesela tiny'e arrow atıyorsun ama arrowun vurduğunu görmüyoruz,sadece kill'i aldığının yazısını görüyoruz.Umarım daha iyilerini yaparsın.

TauHunter
24/09/2011, 11:30
Karşı takımın noobluğundan yararlanarak yapmışsın ve karşı takım çok sakatmış.Ama sfdeki fog kullanımı ve -clock+witch'in- birlikte yaptığı hareketide güzel olmuş.VE emek harcamıssın o konuda da güzel olmuş.

3/10 luk bir video.

FroStly
24/09/2011, 13:16
Emek var tabiki müziklerde fena değil ama hareketlerde o clock sanırım arkın çok ısrar etti ondna koydun vidyo nerdeyse tamamı noplar üzerine iş yapmışsın ama emek var güzel hoş olmuş eline sağlık

D1e-_-
24/09/2011, 13:28
Çok kötü . 1 koycaktım ama o ekranı sallaman yüzünden 0 verdim .

[Mega]Murat
24/09/2011, 13:42
ne kadar cok elestiri almısın :D yane elestiri almak iyidir ... ilerde dikkat edersin iste .. emegine saglık

Zaphart
24/09/2011, 13:54
0.40 ta başlayan şarkının adı neydi la?

BorisPeace
24/09/2011, 14:48
Video kaliteli, müzikler güzel, efektler hiç fena değil. Ama içerikte sorun var (:

Volta
24/09/2011, 15:38
0:40 da başlayan şarkı Evanescence - Going Under (Bu şarkıyı yaklaşık 1 milyon kez dinlemişimdir :D )

Videoya gelince öyle aman aman bir hareket yok zaten dendiği gibi karşı takımın oyunu bilmemesinden kaynaklanan hareketler ortaya çıkmış.Şarkı seçimlerin iyi efektler fena değil yani bilgisi olan birinin yaptığı çalışma gibi duruyor.(Video işlerinden anlayan birisi demek istedim.)Ama bu eleştiriler şevkini kırmasın daha ileri düzey oyunlarda daha yeni hareketler yaparsan bu tecrübenle ilgi çekebileceğin kanaatindeyim.Başarılar.

IWBR.4Zuhanna
25/09/2011, 05:23
öncelikle yorumlar için teşekkür ederim bi dahaki videom da daha çok dikkat edicem :)

Revanche
25/09/2011, 05:44
10/2 Öncellikle videolar benim düşünceme göre clan maçlarının replayleri kullanılarak video hazırlanmalı. Şarkı seçimleri orjinal değil. Hareketler vasatın biraz üstünde ama yinede kurtarmıyor. Eline sağlık :/

inconceivabLe
06/10/2011, 19:18
kardeş bence video hiç kötü değil. hareketler güzel ama daha güzel olabilirdi, yine de izlerken zevk aldım. bence ilerde yapacağın videolar çok güzel olcak.

Ghuzultyy
06/10/2011, 20:27
- yönler
Şarkı seçimini (Going Under) beğenmedim. Çok kullanıldı.
Hareketlerin yarısı noob gamelerde yapılmış gibi.
Baştaki slow motion sfnin foga çıkması biraz uzadı gerek yoktu.
Witch-clock sahnesinde ekran çok titredi.
Miranayla arkaya ok atmak eski imbalığını yitirdi, arkasından başka hareketler olmadıkça videoluk bi durumu kalmadı.
+yönleri
Hareketler genel olarak iyiydi.
Efektler başarılıydı.
Baştan sona zevkle izlenebiliyor.

Bence devam edersen çok iyi şeyler çıkabilir. Emeğine sağlık. 5/10 da benden olsun.

JahrakaL
11/10/2011, 16:25
abi o bsi diilde en güzel yeri mirananın hareket ya felaket olmus :D