PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siteye girince hata

YBora
24/09/2011, 09:28
Merhabalar. Ben TRDotA sitesinden buraya geçenlerdenim. Yani taşınma olayı sonrasından. -.- Herneyse eski "yboras" adlı üyeliğimle giriş yaptığımda bazen giriyor. Girdikten sonra başka bir yere tıkladıgımda tam hatırlayamadığım; sonu fatal error 1510 language doesnt exist hatası veriyor. Bu yeni accountlada oluyor ama diğer accounta göre daha az. Şans mı ne bilemem ama çözümü yok mu? Google ve OpenDNS kullanıyorum. Otomatiğe alıncada yine aynı sorunları yaşadım. Ne yapmam gerekir?

Deathsword^
24/09/2011, 09:38
Edit: Görmedim pardon :)

YBora
24/09/2011, 09:48
Merhabalar. Ben TRDotA sitesinden buraya geçenlerdenim. Yani taşınma olayı sonrasından. -.- Herneyse eski "yboras" adlı üyeliğimle giriş yaptığımda bazen giriyor. Girdikten sonra başka bir yere tıkladıgımda tam hatırlayamadığım; sonu fatal error 1510 language doesnt exist hatası veriyor. Bu yeni accountlada oluyor ama diğer accounta göre daha az. Şans mı ne bilemem ama çözümü yok mu? Google ve OpenDNS kullanıyorum. Otomatiğe alıncada yine aynı sorunları yaşadım. Ne yapmam gerekir?

Dns yi otomatiğe almayı denermisin

Denediğimi yazmıştım. :)

BorisPeace
25/09/2011, 11:27
yboras hesabınızı şimdi deneyebilir misiniz?

-T-
25/09/2011, 11:56
Ben de imported_-T- ile girince "Fatal error: The requested language does not exist, reset via tools.php. in [path]/includes/functions.php on line 1510" yazan beyaz bir sayfa çıkıyor. Bazen değil her zaman.
Not: Trdota'da banlıydı o nick.

BorisPeace
25/09/2011, 12:03
Şimdi dener misin?

İki hesabından bana PM atarsan, iki hesabı birleştirebilirim.

YBora
26/09/2011, 15:11
Çok özür dilerim mesajınızı görmedim. Acaba o hesabı bunla birleştirebilir misiniz? YBora olarak kalsın istiyorum. Şimdi deneyip hemen buraya yazacağım. Teşekkürler.

Edit: Herhangi bir sorun yok. Sorunum halloldu. Teşekkür ederim. :)

BorisPeace
26/09/2011, 16:58
Birleştirdim.

Başka herhangi bir sorununuz olursa yardıma hazırız (: