PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Juggernaut / Yurnero By Aquila, Ophidia, Revenant

Arliath
24/09/2011, 23:02
http://www.gamehonor.com/attachment.php?attachmentid=517http://img217.imageshack.us/img217/2541/blademasterk.png

576

HERO ' NUN HİKAYESİ:

Zırhları zorlanmadan deler geçer. Fırtına gibi döner, bir semazen gibi dans eder. Bileginin bir hareketiyle düsmanlarına çok sert darbeler vurabilir. Yürüyen bir siir gibidir sanki. Düsmanları birbiri ardına göz açıp kapayıncaya kadar öldürebilir. Yurnero kusursuzlugu arar. Kılıcıyla tek vücut olmaya çalısır. Hepsi kaderinde yazanları gerçeklestirmek, durdurulamaz Juggernaut olmak içindir.

Yurnero, oyunda hard carry ve carry rollerini üstlenebilen bir herodur.

Sağlam farm ile MID GAME ' de rahatlıkla üstünlük kurabilir, LATE GAME ' e kalan oyunlarda ise oyunu takımına kazandırmakta büyük rol üstlenir.

Yurnero'nun artı ( + ) ve eksi ( - ) leri :

Artı ( + ) ları:

-> Level başına gelen 2.85 ' lik Agility artışı.
-> Oyun başında etkili olan Blade Fury skilli. ( En önemlisi ise Blade Fury ' nin magic immunation sağlamasıdır. )
-> Healing Ward ' un sağladığı %2/3/4/5 HP yenilenmesi. Ve Hero Block için kullanılması.
-> Hero 1v1 ' de ve 5v5 ' de oldukça etkilidir.
-> Ultisi BKB ' ye işler.
-> Ulti aktif halde getirildiğinde hero INVULNERABLE olur.
-> Ultisi Dagger ile sektirilebilir.

Eksi ( - ) leri:

-> Oyun başı düşük Intelligence ve level başına gelen 1.4 lük artış, Yurnero ' ya mana pool sorunu oluşturur.
-> Yanında support olmadan farm sorunu yaşar. ( En azından lifesteal edinene dek )
-> Healing Ward ' un kolay destroy edilebilmesi.
-> Ultisinin Ghost Scepter, Decrepify ve Ethereal Blade ile etkisiz hale getirilmesi.
-> Herhangi bir disable skillinin olmaması.
-> Ultisinin creepli alanda yeterince etkili olmaması.

SKILL'LERI TANIYALIM

Blade Fury

577

Yurnero'nun etrafında onu büyüye muaf kılan ve etrafındaki düsman ünitelerine hasar veren, yokedici güce sahip bir kılıç fırtınası yaratır.

578

HOTKEY: F

Healing Ward

579

Yakınlardaki tüm dost ünitelerin saglıgını iyilestiren bir Healing Ward çagırır.

580

HOTKEY: G

Blade Dance

581

Yurnero ustaca kullandıgı kılıcıyla her saldırıda iki katı hasar verme sansına sahip olur.

582

HOTKEY: C ( Skill Pasiftir )

OMNISLASH

583

Yurnero savas alanında dokunulmaz bir sekilde gezer ve düsmanlarını keser.

584

HOTKEY: E

SKILL BUILD

1) Blade Fury
2) Blade Dance
3) Blade Fury
4) Blade Dance
5) Blade Fury
6) OMNISLASH
7) Blade Fury
8) Blade Dance
9) Blade Dance
10) Healing Ward
11) OMNISLASH
12) Attribute Stats
13) Attribute Stats
14) Attribute Stats
15) Attribute Stats
16) OMNISLASH
17) Healing Ward
18) Attribute Stats
19) Attribute Stats
20) Attribute Stats
21) Attribute Stats
22) Attribute Stats
23) Attribute Stats
24) Healing Ward
25) Healing Ward

ITEM BUILD

Oyuna başlangıç:

v1 :qblade::ggbranch::ggbranch::ggbranch::salve::tang o:

v2 :slippers::slippers::ggbranch::ggbranch::salve::ta ngo:

Kısa sürede edinilmesi gereken itemlar ( 2- 3 dk ) : :boots::mstick:-->:mwand::stoutshield:-->:pms:

Sonrasında ( 4 - 8 dk ): :ptstr::perse::pms::mwand::tp:x2

Daha Sonra ( 9 - 20 dk )::ptstr::bfury::pms::mwand::tp:x2

MID GAME ( 20 40 dk ): :ptstr::bfury::hod::evasiontalisman::tp:

LATE GAME ( 40 +.. ) : :bots::bfury::bfly::sata::agha::mkb:

Alternatif Item ' lar

:linkens::radiance:mom::bots::armlet::lothars::man ta::assaultcuirass::stygi::dagger:

Yardımcı Herolar

:mag::vs::veno::cm::lina::seer::enig::es:

Zararlı Herolar

:beast::sylla::doom::ns::mag::void::morph::viper:: naga:

napstar
24/09/2011, 23:10
Item resimleri çok küçük. Tek bir skill build yok diye düşünüyorum. Bazen stat da gidilebilir. Oynayış ile ilgili bilgilerinde olması gerekir. Tabi bunların hepsi bence. Biraz daha editlersen daha güzel bir rehber olur diye düşünüyorum. Bunların dışında bilgi yanlışlıkları yok. Teşekkürler ...

Arliath
24/09/2011, 23:14
Item resimleri çok küçük. Tek bir skill build yok diye düşünüyorum. Bazen stat da gidilebilir. Oynayış ile ilgili bilgilerinde olması gerekir. Tabi bunların hepsi bence. Biraz daha editlersen daha güzel bir rehber olur diye düşünüyorum. Bunların dışında bilgi yanlışlıkları yok. Teşekkürler ...

Tabii ki tek bir skill build yok rehberi hazırladığım için kendi kullandıklarımdan yola çıkarak yardımcı olmaya çalıştım. Oynayış ile ilgili olan bilgiye gelince oyun içindeki duruma göre oldukça değişken olması gerekir dolayısı ile bir - iki oynayış tarzı yazıp bırakmak istemedim tamamını da düşünmek, uygulamak mümkün olmadığından hiç olmaması tercihimdir. Item iconlarına gelince ; rehberi kendi bilgisayarımda hazırlamadım ve kendi internetimi kullanmıyorum şuan o yüzden upload ile ilgili baya sıkıntı yaşadım sitedeki smileylerden yararlanmak durumunda kaldım. İlerde gerekli gördüğüm, mantıklı bulduğum istekler üzerine değişiklikler yapıp ekstraları koyacağım. Teşekkürler.

Lexsarko
24/09/2011, 23:34
Zor şartlar altında çalışan modumuzun eline sağlık :)

Güzel rehber olmuş. Kendi bilgisayarına geçince rehber daha da güzelleşecektir.

FroStly
24/09/2011, 23:37
Abi güzel olmuşta yazılı bir oynanış açıklaması yapsana daha hoş olurdu tabiki item ve hero resimleri büyütülürse daha güzelleşir

Arliath
24/09/2011, 23:42
Abi güzel olmuşta yazılı bir oynanış açıklaması yapsana daha hoş olurdu tabiki item ve hero resimleri büyütülürse daha güzelleşir

Dediğim gibi kendi bilgisayarım ve internetime geçtiğimde biraz daha kapsamlı olacak rehber birden fazla rehber yapmakla uğraşmak yerine öncelikle bir tanesini tam anlamıyla kapsamlı hale getirme çabasındayım, gerekli düzenlemeler gelecek -.-