PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÖDKGVSSTTTTS1453.com Başkanıyım

FriJernhand
28/09/2011, 01:37
Arkadaşlar merhabalar,

Öncelikle haliyle kendimi tanıtayım. İsmim Burak, ÖzDotaKardeşlikGençlikVeSporSalonuTürkiyeTürkTurkT RSinse1453.com'un sahibiyim. Oradaki nickim ThisRock06. Arkadaşlarım benim için genelde "çok yaratıcı oronsbujojuğusun derler". Çoğu apaçi. Kontrolsüz jöle kullanımından ölen arkadaşlarım oldu. Misal geçenlerde Gürcan öldü böyle, foruma da ne güzel "BEYLER GÖRÜŞÜRÜZ JÖLEYİ BIRAKIYOM" diye başlık da açmıştı.

Bi de büfe var Esenler'de terminale varmadan, onu işletiyorum. Kompozisyonum kötüdür. Yırtık don stayla yazıyorum genelde. ):

Şimdi neden üzgün surat smiley emoticon gif resim forum yüzü koydun diyeceksiniz. Şundan.

Geçenlerde bir çığ gibi büyüyen GAMA HONÖR (yazamıyorum ): ) sitesiyle birleşme kararı aldık.

Düşüncemiz, iki site güç birliği yapıp korsan bir oyunu beleş bir server üzerinde oynarken sıkıntı yaşadığı için bunu dert edinen daha fazla gerizekalıyı bir arada bulundurmaktı. Başbakanımız "en az üç çocuğa girin" dedi geçenlerde, onun da etkisi olmadı değil. Demeci asistan yöneticim [YRK]BuRoCK'a kontrol ettireceğim, kıllandım şimdi. Neyse.

Ama gel gelelim sonra noldu. Aşağıya GAYM HOMER (yHaa ): ) yöneticisiyle olan MSN konuşmasını kopyalıyorum:

:[ Borissia Dörtmund :[
aqa

ThisRock ~İbrahim Tatlıses baba ewlenmiş !!1~
he

Sitenin anaktarları ?
D:

Oha aq

Olm çok önemli ayarlamalar yapçam
vermen
lazım
amq
hadi ezan okundu
yemee çaarıolar

aq
al aq
admin
şifre burak
al aq ne warsa werdm aq

Olm
surat yapma
çok büyücez
Esenlerde büfe işlettiğin günleri
milliyet pazar gastesine
kendi plazanın önünde çekindiğin fotonla
anlatçaksın
:D
bi sürü awrat o zmn hele
D:D: :D

olm ztn
server parası yetişmio qençler die die
milletten para toplayıp
ayda 1 rusa gidioz amq
çaqtırma
lzm yaane
D:

:D D: çaqal sni
aqa nyse
bn şu işleri halledim
tekrar kutluorum

eyw hacı
bnde umutluym
sqçes ortalıı
D:

D:
hadi kaçtm
böbreklere dikkat
D:D:

Borissia Dörtmund çevrimdışı görünüyor. Gönderdiğiniz iletiler oturum açtığında teslim edilecek.

İşte gidiş o gidiş :( Tabi bu kadarla da kalmadı başıma gelenler.

ÖzDotaKardeşlikGençlikVeSporSalonuTürkiyeTürkTurkT RSinse1453.com olarak GAEM SERDARORTAÇ (lan üf ya ): ) ile birleştikten sonra :

Kız arkadaşımı kaybettim. En son FACESİNDE Boris Sqici diye birini ekledi diye gördüm. Sonra ne tlf, ne msj, ne FACESİ (facesi diye site var, iki kelâm etmediğiniz karı kızın fotoğraflarına bakıp "ulan ne büyük balık kaçırmışız" diye hayıflanmak için kurulmuş harika bi yer, tavsiye ederim. adresi ise google'a girin "fesbu" yazın, çıkıyo.)
Büfemi kaybettim. Geçen komando kıyafetli bir zabıta gelip "vatandaş, vatandaş ! Buralar komple istimlâk edilcek. Siz vatandaşlarımızı, allah kitap çok seven yüce hükümetimiz o kadar munis, iyi niyetli ve yardımsever ki, korumak için Vatandaşı Toriklememe Kurulu (VTK) kurarak malınızın değerini muhafaza edecek. İşletmeni devren bu kurula satmak için şurayı imzalaman lazım hemen yoksa yüce hükümetimiz ve fırça bıyıklı, ortaya karışık çeşitli sütler emmiş bürokratları seni koruyamaz" dedi. Ben de malı mülkü oracıkta devrettim.
Evimi kaybettim. "ÇILKIN PROJE BURDAN GEÇÇEK. KONUTUNUZ BAŞBAKANIMIZIN BİZZAT ASFALTINI DÖKECEĞİ UZAY YOLUNUN ÜSTÜNDEDİR" diye admin hesabıma ÖM geldi forum üzerinden. Ben de evi daha önceden büfemi devrettiğim VTK'yi arayarak onlara devredip Pendik'te kiraya çıktım.
Arabamı kaybettim. Evden büfeye giderken aniden önümde beliren ayna güneş gözlüklü, yağız bir delikanlı beni direksiyondan "MİT'den Boris Kaimadjian, aracına el koyuyorum, Amsterdam TOKİ dairesinden alacaksın aracını" diyerek indirdi. Amsterdam'da TOKİ olmadığını iki gün sonra araba lazım olunca 450 yöro verip ayarladığım THY TK2155 sefer sayılı İstanbul-Amsterdam yolculuğum sonucunda öğrendim. Dönüş 500 yöroydu (kumkumalı saatte pahalı oluyo)
Vatandaşlığımı kaybettim. Amsterdam'dan döndükten sonra Atatürk Havalimanı'nda "kardeş cüzdanını ve pasaportunu verebilcen mi iki dakika, telefonun şarzı bitti de" diyen esrarengiz bir yabancıya boşluğuma denk gelip T.C. vatandaşı olduğumu kanıtlayacak bütün evrakı kağıdı verdim.
Çoraplarımı kaybettim. Anama sordum, "nereye koyduysan ordadır >:|" dedi.

Anlayacağınız, değerli dostlarım, GAME HONOR- ananski doğru yazdım

DOĞRU YAZDIM LAN DOĞRU YAZDIM A.Q DOĞRU YAZDIM DOĞRU YAZDIM

HOP, Bİ DAKKA MESAJ GELDİ CEPTEN. OHŞ, HEHE. Bİ HATUN DÜŞÜRDÜM DE TARLABAŞI'NDA BULUŞÇAZ, "NBR İKİ BÖBREKLİ AŞK ERKEKİM, BULUŞMAYA FAZLA İÇMEDEN GEL BÖBREKLER YORULMASIN ;)))" DİYE MSJ ATMIŞ.

EYW QENÇLER BN KAÇAK ET KESMEYE GİDİOM NESE TANŞTIIMIZA MEMNUN OLDM GRŞ... (;

~ThisRock06 - ÖDKGVSSTTTTS1453.com Başkanı

WeRdeR WeReMeM
28/09/2011, 07:30
Gene formundasın frijjjjjjjjjjjj ;) ;) ;) Hoş geldin 2 böbrekli erkekim :D

tarhuman
28/09/2011, 10:57
Hoşgeldin fri. Ya sen yeni bir dil oluştur abi böyle anlaşamıyorsun :D. werder wermez de çevirmen olur.

FriJernhand
28/09/2011, 11:21
Adam resmen "ne yazdın sekiz paragraf bişi anlamadım" demeye getirmiş.

Git buradan. >:|

Woolridge
28/09/2011, 16:06
Aramıza hoşgeldin..

Nighthawk
28/09/2011, 16:58
Arkadaşlar FriJernhand'ın tanışma konusu burda (http://www.gamehonor.com/showthread.php/801-Selamaleyk%C3%BCm).

Bu ThisRock06'nın konusu, lütfen...

Lexsarko
28/09/2011, 18:05
Arkadaşlar FriJernhand'ın tanışma konusu burda (http://www.gamehonor.com/showthread.php/801-Selamaleyk%C3%BCm).

Bu ThisRock06'nın konusu, lütfen...

Tam özür dileyecektim ki henüz buraya post yazmadığımı farkettim.

Hoşgeldin ThisRock06.

FriJernhand
28/09/2011, 19:42
Herşeyimi kaybettim diyorum insanlar hoşgeldin diyor.

WeRdeR WeReMeM
28/09/2011, 20:09
Yenisini yaparsın :)

Volta
28/09/2011, 20:17
Okumaya çalıştım, denedim en azından, yeni başlayacaklar hiç denemeyin.

FriJernhand
28/09/2011, 20:21
Okumaya çalıştım, denedim en azından, yeni başlayacaklar hiç denemeyin.

Doğru bak. Aferin.

Lexsarko
28/09/2011, 20:23
GameHonor'ı doğru yazdığı kısmı sevdim. İyi güldüm hatta ama sandalyemdeyim.

Sandalyemde oldukça stabil dururum. Yoksa iyiydi yani.

FriJernhand
28/09/2011, 20:50
Evimi kaybettim, geymanır diyor. ):

Lexsarko
28/09/2011, 20:57
Sesime gel benim evde kal :(

Ghuzultyy
28/09/2011, 21:25
oha borissia dortmunda bak

böbreklere dkkat D:D:

FriJernhand
28/09/2011, 22:25
Sesime gel benim evde kal :(

Gey değilim.

Lexsarko
28/09/2011, 22:28
Parti vardı ama :/

huf
29/09/2011, 14:07
AKILLI OLUN

4uNDead
29/09/2011, 14:19
Bu adamı belki yeniler tanımaz ama eskilerin 1 numarasıdır.
Aşağıdaki konu ile efsane olmayı hak etmiş bir insandır.
yüro*****.net sitesinde 2008 yılında yazdığı yazı hala gençlere örnek olmakta. ^^

DBFBAPOKGP Manifestosu

DotA 'yı Bırakırken Forumda Başlık Açan Paratoner Oyuncuları Koruma ve Geliştirme Platformu manifestosu ("Dernek"tik, "Platform" olduk, daha afilli oldu böyle isim çünkü) ;

Korsan bir oyunu korsan bir server üzerinden oynarken :

- Kız arkadaşınızdan mı ayrıldınız ?

- Peder "ulan sınava çalışacağına şunun başında ne oyunu bu, eşşek herif" diyerek haşladı da kafanız mı attı ?

- Sanal bir mekanda "he" diyeni arkadaş saydınız da velev ki ilk tartışmada birbirinize mi sövdünüz ?

- 986 heronun 7659 skilini ezbere bilmenize rağmen, 2 dakikada teamkill alabiliyorken kimse size madalya takmadı da artık birilerinin "proluğunuzu" öğrenmesinin zamanı mı geldi diye düşünüyorsunuz ?

- Daha doğrusu ilgiye mi ihtiyacınız var ?

Durun ! Oyunu bırakmayın ! Başlık açmayın ! Bize telefon açın ! DotA 'yı Bırakırken Forumda Başlık Açan Paratoner Oyuncuları Koruma ve Geliştirme Platformu (DBFBAPOKGP) sizin gibi sanal egoların okşanması için var. İlginin kralını gösterelim. Evinize Pro Şilti yollayalım. Birine biriktirdiğiniz kini bize anlatın, halledelim, gerekirse topuklarına sıkalım.

Ama oyunu bırakmayın. Bırakın ama başlık açmayın. Bize telefon açın. Tekrarlatmayın.

DBFBAPOKGP sizin için var. Şekersiz sakız sermayesine kurulmuş, kâr amacı gütmeyen 74 hastabakıcıyla her türlü ilgi ihtiyacınızın hizmetinizdeyiz. İşte kimi müşterilerimizden bir kaç örnek:

" İlgi hastasıydım. Mirana 'yla havadayken ok atabilmeme rağmen kimse "vaov" demedi. Oyunu bırakmak için tam Yeni Konu Başlat butonuna tıklayacakken bu eşsiz platformun varlığından haberdar oldum. 5 kişi evime geldiler. 5v1 maç attık. Bana yenildiler. Sonra da omuzlara alıp Türk bayrağı eşliğinde Taksim 'de tur attırdılar. Cümle alem proluğumu duydu. Şimdi çok mutluyum. Kedimi dövmüyorum artık. Teşekkürler DBFBAPOKGP "

[B0K]ÇokProsunDedilerŞiltVermediler

" Benim bi kanka vardı. Euro 'dan tanıştık. Bu geçen MSN 'de "ooh fotodaki hatun da taşmış" dedi. Ben de "kız arkadaşım lan o, ağzını topla" dedim. Bu "Kız arkadaşınla seni üstüste koyar, [...]" dedi. Gerisini getiremiyorum. İktidarsızlık başgösterdi. Hayatım karardı. Kimse ilgilenmiyordu. Oyunu bırakayım derken bir arkadaşımın tavsiyesiyle DBFBAPOKGP 'e ulaştım. Euro 'dan tanıştığım kanka dediğim herifin sivilceli 14 yaşında bir yumurcak olduğunu öğrendik. Beraber toplaşıp ağzını burnunu dövdük, gözünü kafasını kırdık. Artık çok mutluyum. Libidom da yerine geldi. Hepsi DBFBAPOKGP 'nin sayesinde. "

_MetaLGerizekaLıEmoKid_

" Çok tepkili bir insandım. Kimse beni anlamıyordu. DBFBAPOKGP 'a ulaştım. Gelip sırtımı sıvazladılar, kestane şekeri yedik beraber. İlgim yerine geldi. İlgiye tamam, DotA 'ya devam. Eyvallah DBFBAPOKGP "

-İlgi-T3PK1L1_93RZEQ

Görüyorsunuz. Müşterilerimizde bugüne kadar %95 başarı sağladık. Geri kalan %5 zaten ilgisizlikten biz yetişinceye dek intihar etmiş, elimizden birşey gelmedi. Henüz necromancing bilmiyoruz. Ama bu yönde çalışmalarımız var. Ölenleri de kurtaracağız.

" Özetle DBFBAPOKGP Hepimizden Hepimize, İlginin Eksik Olduğu Her Yerde "

Saygılarımla,

FriJernhand, DBFBAPOKGP Yönetim Kurulu Başkanı

İletişim: 0 555 444 0 İLGİ ve fri@dbfbapokgp.com

*: İşbu manifesto ilmuhaberi, "neden dalga geçiyorsun anlamıyoruz" türünden sorulara açıklık getirmek amacıyla ve haftada ortalama 17 gencimizin oyunu bıraktığını forumda açıklamasına tek tek mesaj yetiştirilemeyeceği gerçeğinden ötürü ilân edilmiştir. Oyunu bırakacağınızı ilân edeceğiniz başlıklarda artık "Fri gelip asap bozacak şimdi" diye gerilmektense bu başlığı kontrol edip rahatlayabilirsiniz. Zira artık başlığa teslim çalışmayacağım.

FeedGuaranteed
29/09/2011, 16:41
sebepsiz sorunları saptamakta bir nömero. Çoraplarınız her zaman koyduğunuz yerde olmayabilir! Ona dikkat :8(((8

huf
29/09/2011, 17:20
fri kim lan.

Volta
03/10/2011, 18:23
tepki çekmeye çalışıyor aldırmayın

hufa aldırmayın,beyin bedava sonuçta

FriJernhand
03/10/2011, 21:35
Üzerimden tartışmaya gerek yok. Cenabürabbelalemin de huf'u böyle yaratmış, canlar.

Lexsarko
03/10/2011, 21:51
Üzerimden tartışmaya gerek yok. Cenabürabbelalemin de huf'u böyle yaratmış, canlar.

Sen kimsin? ThisRock06'ya naaptın?

FriJernhand
03/10/2011, 21:57
ThisRock06'yım ben zaten. Daha yeni kitlendik GENE ÖMÜR'le.

Volta
03/10/2011, 23:10
Bizimki tartışma değil canım,ben abi olarak ona bir kaç laf soktum o yani.

FriJernhand
03/10/2011, 23:57
huf'la bir sıkıntım yok. O yüzden ben de rahatsız olmuşum gibi sarma diyorum. Meraklısından sözümü sakınmış değilim, uygun görürsem.

Başlık çatal geyik, o yüzden gerilimi bana bırakın. ^^

Volta
04/10/2011, 14:37
Benim onla kişisel bir mevzum var ondan yani üstüne alınma sende :/

FriJernhand
04/10/2011, 15:18
Sayın mücahit, sabahtır "üzerimden tartışmayın" diyorum zaten. Üzerimden tartışmayın demek, aranızdaki husumeti tartışmak için benim üzerimden fırsat kollamayın demek.

huf anti Allah-kitap sen de Konya'dan hareketle tahmin ediyorum ki megaAllah-kitapçılardansın sanırım. Başka yerde oynayın topunuzu.

[MEGA]JohnQut
28/11/2011, 04:31
Gülmekten gözlerimden yaş geldi , uzun süredir böyle olmuyordu. Yine Fri yine gülmek :)