PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aslında Uzaylıymışız

huf
29/09/2011, 16:32
acı ama gerçek.

sonuçta uzayda bulunan trilyonlarca gezegenden biri olan dünya üzerinde yaşayan canlılarız.

uzay, aynı uzay. diğer canlıları dışlamanın alemi yok.

Woolridge
29/09/2011, 16:38
senin soyun diyerek ergenlik yapardım amaa! SANA SAYGIM BÖYÜK.

tarhuman
29/09/2011, 17:16
Hepimiz kardeşiz. Ha uzaylı ha insan...

Lexsarko
29/09/2011, 17:38
Ülkemizdeki abazaların "KARDAŞ GEZEGEEEEN" diyerek uzay aracına yardırmaları gözümde canlandı bi an. Duygulandım :'(

TauHunter
29/09/2011, 18:31
yani ilkokulu bitiremedin.

Ratz
30/09/2011, 06:24
http://i55.tinypic.com/2crrgbk.gif

Arliath
30/09/2011, 10:09
Bir de her konunun altında evde kendi imkanlarıyla doğmaya çalışmış çoğunu başaramamış hala cenin halinde ana rahminde survivor olmaya çalışanlar olmasa her şey daha güzel olacak.

huf
30/09/2011, 10:39
peçete terk.

Lexsarko
30/09/2011, 10:59
Yaş muhabbetleri forumlarda en çok can sıkan konulardan biridir. Muhabbet amacıyla açılmış bir konuyu bu şekilde tatsızlaştırmanın manası yok. Herkes şuraya ilgilendikleri şeylerle ilgili iki muhabbet etmeye geliyor. GameHonor yönetimi olarak bunu bozmamak için herşeyi yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

İnsanları tahrik etmeden veya yaş konusunda sidik yarıştırmadan forumdan keyif almaya bakın. Bazı kişilerin suyu ısınıyor.

Bilginize.

LazraiL
30/09/2011, 12:39
ne kadar seviyesi düşmüş buranın terk merk inci sözlük muhabbetleri :( sensei laf atanları göster musallat olıyım hemen o deilde uzaylılar TÜRKMÜŞ!

huf
30/09/2011, 12:39
dinleyin abinizi, adam olun!

Hapkido
30/09/2011, 13:35
Uzaylı denilen şey aslında insandır yani bunu bilmeyecek bişe yok. Sonuçta uzayda yaşıoz. Gelse uzaylılar "Hepimiz kardeşiz" şarkısını beraber sölemek isterdim yani - _ - "

TauHunter
30/09/2011, 16:08
s.a beyler ben dünyalıyım.

Volta
30/09/2011, 17:03
Madem öyle uzay kavramına kesin bir tanım getirip bu saçma konuyu bir yere bağlayalım.

Uzay kesin olarak bir hududunun olmadığı,dünya ve dünyanın atmosferi dışında kalan evrenin bir bölümüdür.Dünya evrene(kozmoz) dahildir fakat uzaya dahil değildir.Uzay boşluk anlamına gelir.Uzay ve dünya atmosferi arasında kesin bir çizgi de mevcut değildir.

Eklemek istediğim nokta bazı kişiler amaçları olmadan ve sadece ilgi çekmek için küçük şeyler yaparlar.İlgi çekerler mi? tartışılır,fakat bu bir gerçekki tarihte hep ilgi çekmişlerdir.Amaçları küçük kaoslar çıkarmaktır.Bu küçük şeylere(siz adına her ne derseniz) itimat etmemeniz temennimdir.

İyi forumlar...

WHY YOU LITTLE
30/09/2011, 17:24
s.a beyler ben dünyalıyım.
as bende uzaylıyım

TauHunter
30/09/2011, 19:56
as bende uzaylıyım

ırkçı herif :/

huf
30/09/2011, 20:34
Madem öyle uzay kavramına kesin bir tanım getirip bu saçma konuyu bir yere bağlayalım.

Uzay kesin olarak bir hududunun olmadığı,dünya ve dünyanın atmosferi dışında kalan evrenin bir bölümüdür.Dünya evrene(kozmoz) dahildir fakat uzaya dahil değildir.Uzay boşluk anlamına gelir.Uzay ve dünya atmosferi arasında kesin bir çizgi de mevcut değildir.

Eklemek istediğim nokta bazı kişiler amaçları olmadan ve sadece ilgi çekmek için küçük şeyler yaparlar.İlgi çekerler mi? tartışılır,fakat bu bir gerçekki tarihte hep ilgi çekmişlerdir.Amaçları küçük kaoslar çıkarmaktır.Bu küçük şeylere(siz adına her ne derseniz) itimat etmemeniz temennimdir.

İyi forumlar...

boşluğun içinde zaten dünya, fizikten kaldın abicim.

ayrıca alındım sana

hani "don't feed the troll" desen o kadar alınmazdım.