PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GameHonor Röportaj

Woolridge
01/10/2011, 00:43
Evet arkadaşlar GameHonor olarak yeni bir projeye daha imza atıyoruz. GameHonor olarak sizin belirlediğiniz kişilerle röportaj yapılacak hatta sizin sorularınız sorulacak.Nasıl mı olacak? Sistem şöyle;

1) Ay başında yeni bir konu açılacak ve sizin en çok istediğiniz kişilerden oluşan küçük bir anket hazırlanacak. (Öncesinde anket olmadan sadece istediğiniz isimleri yazacaksınız.)

2) Ay sonunda anket sonucunda çıkan kişi ile irtibata geçilecek, ve yeni ayın başında bir konu daha açılacak sizden sormak istediğiniz soruları öğreneceğiz ve bunları soracağız.

3) Bu ayın sonunda sorular sorulmuş röportaj sizlere sunulmuş olacak, bir sonraki ayın başında aynı şekilde sistem devam edecek.

---

Şimdi yapmanız gereken şey kiminle röportaj yapmamızı istediğinizi bu konunun altına yazmak ve istediğiniz kişinin seçilmesini beklemek.

Herkese şimdiden kolay gelsin, Benim seçimim; Imprisoned

WeRdeR WeReMeM
01/10/2011, 08:18
Kimsede demezki WeRdeR WeReMeM diye. :'(

WHY YOU LITTLE
01/10/2011, 08:58
Kimsede demezki WeRdeR WeReMeM diye. :'(
seni mi kırıcam diyim hemen
WeRdeR WeReMeM

berkbegins
01/10/2011, 09:13
" Emeksiz " Emekli edilen :( moderatör üm , " ReSsurrect " again..:D - Aramızda

Bende Werder Weremem diyorum , Peki bu Röportaj canlı mı olacak nasıl olacak , yanına gidip mi MSNden falan mı :D

Canlı olacaktır heralde yoksa biz buradan zaten merak ettiklerimizi sorarız.. Ben Werder Weremem in düşüncelerini , DoTA'ya bakışını , hobilerini , gelecek hayallerini , beğendiği kız profilini , din-siyaset hakkındaki yorumlarını vs. vs. merak ediyorum..

Aslında Röportaj konusunda baya deneyimliyim diyebilirim.( genelde böyle sazan gibi atlamak ben yaparım demek huyum değil diyecem ama ,Aslan burcuyum yalan olacak :D )

WeRdeR WeReMeM
01/10/2011, 10:05
" Emeksiz " Emekli edilen :( moderatör üm , " ReSsurrect " again..:D - Aramızda

Bende Werder Weremem diyorum , Peki bu Röportaj canlı mı olacak nasıl olacak , yanına gidip mi MSNden falan mı :D

Canlı olacaktır heralde yoksa biz buradan zaten merak ettiklerimizi sorarız.. Ben Werder Weremem in düşüncelerini , DoTA'ya bakışını , hobilerini , gelecek hayallerini , beğendiği kız profilini , din-siyaset hakkındaki yorumlarını vs. vs. merak ediyorum..

Aslında Röportaj konusunda baya deneyimliyim diyebilirim.( genelde böyle sazan gibi atlamak ben yaparım demek huyum değil diyecem ama ,Aslan burcuyum yalan olacak :D )

:D :D :D :D sağol conimmmmmm ^^

napstar
01/10/2011, 11:15
Şeyle yapın ya şu bi noob vardı 5 sene sonunda dotayı bırakmıştı. Düşüncelerini alın derim. Neydi ya NapstaR mıydı öle bi noob işte ehehe . veya dur Puppey var mı seçeneklerimiz arasında ?

Hapkido
01/10/2011, 12:57
Şeyle yapın ya şu bi noob vardı 5 sene sonunda dotayı bırakmıştı. Düşüncelerini alın derim. Neydi ya NapstaR mıydı öle bi noob işte ehehe . veya dur Puppey var mı seçeneklerimiz arasında ?

5 sene mi lol. Güldürdün işte şimdi.

Tauhunter la yapın derim ben O_oo_O

Spiderman
01/10/2011, 13:09
boris diyorum.

huf
01/10/2011, 13:37
boris akıllı olsun.

napstar
01/10/2011, 15:00
5 sene mi lol. Güldürdün işte şimdi.

Tauhunter la yapın derim ben O_oo_O
benim ilk dotam 5 sene öncesine dayanır ama ondan sonra 1,5 sene oynamadım tabi o ayrı :D

ridiculous
01/10/2011, 15:20
alakasız olcak ama napstar avatarn on numara ya :D:D:D:D :D

ViktorReznov
01/10/2011, 15:58
Sanki başbakanla görüşüp DotA hakkındaki sorunlarımızı anlatıcaz he :)

napstar
01/10/2011, 16:26
alakasız olcak ama napstar avatarn on numara ya :D:D:D:D :D

Alakasız olcak ama sağ ol ya (: . O zaman imzam on buçuk falan ?

Woolridge
01/10/2011, 19:16
Arkadaşlar sadece isteğinizi sorduk, soru basit :/ sorularınızı sorabileceğinizi bizde biliyoruz, bunu dillendirmeye gerek yok :)

yinede katılımınız için teşekkürlerimi sunuyorum.

TwofuN
01/10/2011, 20:11
ben .phone derim ya adam üstadım biraz daha bilgilenme isterdim:D

WeRdeR WeReMeM
01/10/2011, 21:24
Kapım herzaman açık gençler ;) Borisle yapıp nabcaksınız sitesini övüp durcak size zaten burdayız :D :D :D :D

berkbegins
02/10/2011, 11:32
Soruma cevap gelmedi :( canlı mı yapılacak röportaj?

BorisPeace
02/10/2011, 11:50
Canlı olmaz, sorular önceden hazırlanır.

Duyurular bölümüne taşıdım.

Famera
02/10/2011, 12:24
WeRdeR WeReMeM diyorum :))))

berkbegins
02/10/2011, 15:05
ya o zaman ben buradan sorularımı sorarım ki ? :( boris kaç yaşındasın mesela :D ben ne anladım röportajdan :'(

Lexsarko
02/10/2011, 15:09
Röportaj soru sormaktan öte birşeydir. Hazırlıklı ve sohbet havasında, kişinin geçmişi, kimliği ve gündem hakkında olmalıdır. Ayrıca kişinin röportajda vereceği cevabın niteliği de sokakta görüp sorulduğunda veya bir forum sayfasında sorulduğunda vereceğinden farklı olmaktadır.

Zaphart
02/10/2011, 15:10
WERDER WEREMEM

berkbegins
02/10/2011, 15:15
iyi hadi bi örneğini görelim zaten ondan sonra güzelse devamı gelir.

D1e-_-
02/10/2011, 18:41
Werder weremem diyorum nickini çok sevdim ilk gördüğümde . <3WW

BorisPeace
02/10/2011, 18:43
ya o zaman ben buradan sorularımı sorarım ki ? :( boris kaç yaşındasın mesela :D ben ne anladım röportajdan :'(

Boris de sana cevap vermez. Oh.

WeRdeR WeReMeM
02/10/2011, 18:48
Sarayımdada ağırlayabilirim sizi.Şöförüm sizi lumuzinimle alabilir müsait olursa :P :P :P

LiFeFoRLiFe
02/10/2011, 23:07
borisin hayat hikayesi eurotürkiyede var

boris şunları anlat dotaya nasıbasladınnası buraya kadar geldin nası bu kadar geliştin ve bu forumu güclendirdin

Elwind
03/10/2011, 12:01
Çok merak ettiğim bazı insanlar var bunlarla ayrıca röpörtaj yapmanız mümkünse cok sevinirim asıl listeyi alta yazdım

:tr:KsK_Raist
:tr:embriyo_terk
:tr:IWokeRI
:tr:MarQu1S
:tr:Tear
:tr:Turkdota Botunda oynayan random mongol

Elwind
03/10/2011, 12:12
:tr:yobi
:tr:LazShorty
:tr:GaeLsecHa
:tr:EowiElwind
:tr:Revanche
:tr:DiXi^FraGGy.tr
:tr:SMStyLe
:tr:Frasty
:tr:Stansfield.
:tr:BorisPeace
:tr:Sota^PriCe
:tr:RemqStyLe
:tr:4Undead
:tr:Jeay
:tr:Lejyoner
:tr:crls
:tr:Rp.Titan
:tr:YxxS
:tr:AmeT^
:tr:MirageZaaaaa
:tr:ReeF
:tr:AeonsHate
:tr:Charlesdarksoon
:tr:KsK_SidwiLson
:tr:KsK_Mexican
:tr:QQSTYLE
:tr:Amonawrat
:tr:sXm.Negro
:tr:JacKaSS
:tr:Nethuns
:tr:PosingAsMe
:tr:LordofDrinkS
:tr:RS^
:tr:impreve
:tr:TeaMK1LL
:tr:FrueLff
:tr:EldornDeLose
:tr:AQality
:tr:YipZie
:tr:Xyros
:tr:Dreamksk!
:tr:TranquiltyTr
:tr:Lodric
:tr:Spermen
:tr:Cacik

BorisPeace
03/10/2011, 15:42
Tanıdığın herkesi yazmasaydın keşke :/

Aralarında en çok istediğin kişiler yok mu?

WeRdeR WeReMeM
03/10/2011, 15:59
Bu adam beni tanımadığına göre hiç birşey bilmiyor demektir.

D1e-_-
03/10/2011, 16:49
@Elwind

Elwind sensin zaten :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD bende kendi ismimi mi yazsaydım acaba diye düsündürdün gaelsechayıda tanıyorsun qqstyle ıda tanıyosun aqality ide jackass ıda amonavratıda crls ida ameti de olmadı kardeş yapamadın yani belli ettin kendini forum nickini değiştiricektin

TauHunter
03/10/2011, 17:01
asıl saygın bir oyuncu olan Elwindle röportaj yapılması gerekir.

EowiElwind

Woolridge
03/10/2011, 17:08
TauHunter birini trolllemediyse o saygındır np.

Elwind
03/10/2011, 17:34
Insanlara fikir vermek için yazdım o nickleri,ordan görüp hatırlasınlar bununla röpörtaj ıstıyoruz onunla ıstıyoruz vsvs desınler dıye tanınan oyuncuları
(veya) tanıdığım kişileri yazdım,tanımadığım veya unuttuğum oyuncular varsada umrumda değil..Ayrıca bazıları; Röpörtaj yapmanızı istediğim kişileri yazdığımı sanarak mala bağlamış ve şaşırmış..kendi nickimi yazdığım için trollemeye çalışmış..zaten röpörtaj yapmanızı istediğim süper salaklarıda bir üstteki yorumda öylesine belirttim,bence röpörtaj yapılacaksa en iyi Türk oyuncularla yapılmalı veya Türk dota aleminin en otistik cocuklarıyla yapılmalı,zaten yabancı tüm ünlü oyuncuların röpörtajları var birde GameHonor'un ulaşıp,röpörtaj yapması gereksiz..

TauHunter
03/10/2011, 19:34
Bu adam beni tanımadığına göre hiç birşey bilmiyor demektir.

Sende onu tanımadığına göre hiç birşey bilmiyorsun demektir -.-" ve tanımadıklarını "bu adam" demekten vazgeçmelisin.

@Elwind

Elwind sensin zaten :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD bende kendi ismimi mi yazsaydım acaba diye düsündürdün gaelsechayıda tanıyorsun qqstyle ıda tanıyosun aqality ide jackass ıda amonavratıda crls ida ameti de olmadı kardeş yapamadın yani belli ettin kendini forum nickini değiştiricektin

719

WeRdeR WeReMeM
03/10/2011, 20:22
@Elwind

Niye öyle diyon ki ben kendi Nickimi yazdım :D :D :D

WeRdeR WeReMeM
03/10/2011, 20:24
Sende onu tanımadığına göre hiç birşey bilmiyorsun demektir -.-" ve tanımadıklarını "bu adam" demekten vazgeçmelisin.

719

Yoo tanıyorum :) Yani gerçek hayatta tanımıyorum ama ET'den tanıyoruz videolardan tanıyoruz.Bu adam demem için geçerli bir sebep hem bu adam kelimesinde ne varki ? Beyfendi diyemi yazaydım ;)

Woolridge
03/10/2011, 21:29
İkili atışma şeklinde devam etmezse sevinirim, konu amacından uzaklaşmasın.

WeRdeR WeReMeM
03/10/2011, 21:37
Doğru diyon ya röportaja dönelim bence Anket aç Wond ;) Kesin ben seçilcemde maksat formalite işte :P

Woolridge
03/10/2011, 21:44
Biraz zaman geçsin sonra anket açılacaktır şimdilik nabız yokluyoruz :)

Lexsarko
03/10/2011, 21:49
Elwind'e büyük ölçüde katılıyorum. Özellikle son zamanlarda çıkış yapmış, tanınan Türk oyuncularına(örn: Bros takımındakiler) ve Türk DotA komünitesine bir şekilde yön vermiş kişilere öncelik verilmesi daha mantıklı. Tabii ki SoD oyuncularını da unutmamak gerek.

Bu açıdan benim adaylarım Dryas, yxxs, Frasty ve BorisPeace olacaktır.

WeRdeR WeReMeM
03/10/2011, 21:49
Dryas'la görüşebilirseniz ben intihar edicem lan :D :D :D Hayır ortak dedik bağrımıza bastık kardeşim listesine ekledik adam bizim ismimizi bile anmıyor :'( Yok dryas yxxs felan ayıp ama hıh

Lexsarko
03/10/2011, 21:53
Dryas'la görüşebilirseniz ben intihar edicem lan :D :D :D Hayır ortak dedik bağrımıza bastık kardeşim listesine ekledik adam bizim ismimizi bile anmıyor :'( Yok dryas yxxs felan ayıp ama hıh

Ortak senle %100 yapılmalı zaten konu saptırma şimdi. Cümle alem WeRdeR_WeReMeM demişken bana laf düşmez zaten :D

WeRdeR WeReMeM
03/10/2011, 21:57
http://www.youtube.com/watch?v=vb3J_nlA96U&ob=av3e konu saptırma demişken bu son olsun bari dinle bunu tamammı :'(

FroStly
03/10/2011, 22:00
Dünyanın 1,5 yılda DotA alanında kendini en geliştirmiş oyuncusu FroStly ile röportaj yapılmalı bence :/

Ayrıca Borisle röportaj yapıp naapçaksanız o kadar ilginç birisi değil :/ (Tamamen şaka patron :D )

Woolridge
03/10/2011, 22:01
Bende katılıyorum ama çoğunluk ankette neyi seçerse o olacaktır :)

Dryas-WW-frasty-ophidia/revenant-BorisPeace >>> bunlarda benim adaylarım :)

FriJernhand
03/10/2011, 22:12
WW ile röportaj yapıp n'apacaksınız allasen ? 35 yaşlarında, yarı kel, atletiyle PC başında oturan, sıfır gizemi bulunan bir laborant.

WeRdeR WeReMeM
03/10/2011, 22:15
WW ile röportaj yapıp n'apacaksınız allasen ? 35 yaşlarında, yarı kel, atletiyle PC başında oturan, sıfır gizemi bulunan bir laborant.

Yaşım 23 ve atletimle pc başında oturmuyorum atletsiz oturuyorum.Yarı kel felanda değilm saçlarım çok şükür var keller düşünsün :'( vede çok gizemliyimdir.BalanarHüseyin'den farkım yok ^^

FroStly
03/10/2011, 22:24
Yaşım 23 ve atletimle pc başında oturmuyorum atletsiz oturuyorum.Yarı kel felanda değilm saçlarım çok şükür var keller düşünsün :'( vede çok gizemliyimdir.BalanarHüseyin'den farkım yok ^^

Ya MİRANA_HaSaN'dan ?

WeRdeR WeReMeM
03/10/2011, 22:26
Gizemli = Balanar ya başka tanımam :P

Woolridge
03/10/2011, 22:44
PUGNAAYLA'YI Tanımadığınız nereden belli :cool: :cool: :eek:

FroStly
04/10/2011, 17:27
PUGNAAYLA'YI Tanımadığınız nereden belli :cool: :cool: :eek:

Tanıyorumda tanıdıgıma pişmanım çok low bir player :/

Woolridge
04/10/2011, 17:44
bende seni seviyorum post kasma burda hadi naş :3

Volta
04/10/2011, 17:47
hmm ben frij diyorum

TauHunter
04/10/2011, 17:59
anket ne zaman açılacak?

Woolridge
04/10/2011, 18:28
15 Ekim 2011

Whup_RS
07/10/2011, 11:25
:tr:yobi
:tr:LazShorty
:tr:GaeLsecHa
:tr:EowiElwind
:tr:Revanche
:tr:DiXi^FraGGy.tr
:tr:SMStyLe
:tr:Frasty
:tr:Stansfield.
:tr:BorisPeace
:tr:Sota^PriCe
:tr:RemqStyLe
:tr:4Undead
:tr:Jeay
:tr:Lejyoner
:tr:Rp.Titan
:tr:YxxS
:tr:AmeT^
:tr:MirageZaaaaa
:tr:ReeF
:tr:AeonsHate
:tr:Charlesdarksoon
:tr:KsK_SidwiLson
:tr:KsK_Mexican
:tr:QQSTYLE
:tr:Amonawrat
:tr:sXm.Negro
:tr:JacKaSS
:tr:Nethuns
:tr:PosingAsMe
:tr:LordofDrinkS
:tr:RS^
:tr:impreve
:tr:TeaMK1LL
:tr:FrueLff
:tr:EldornDeLose
:tr:AQality
:tr:YipZie
:tr:Xyros
:tr:Dreamksk!
:tr:TranquiltyTr
:tr:Lodric
:tr:Spermen
:tr:Cacik

Kaan özellikle bir zamanların Trlig adı altında tüm serverlerden elit oyuncuların toplandığı o ligdeki oyuncuları yazmış. Gerçekten çok sağlam ve eğlenceli maçlar olmuştu. Her neyse Benim adaylarım Frasty,Elwind,Revanche üçlüsünden birinin olması yönündedir. Çünkü hepsi iyi oyuncular ama son yıllardaki kazandıkları başarılar ve gelişme düzeylerine bakarsak bu 3 oyuncu çok üst düzeyde şu an. Üçünden de birini seç derseniz 'Frasty' adayımdır.

Bu arada forum düşündüğümden hızlı gelişiyor. Bu da boris ve ekibinin doğru olduğunu gösterir. Tebrikler ve başarılar beyler. :)

Jeay
07/10/2011, 16:55
Elwind+Mirage benim istediklerim. Bu yaptığınız olay tabi ki güzel ama supportlara sıra gelceğini düşünmüyorum. Ayrı bir oylama yapılmalı bence. yxxs varken sm'nin röportajı istenmez ne yazık ki :/

Woolridge
07/10/2011, 19:00
Sizin görüşlerinize göre anket açılacak bunu hatırlatmak isterim, ayrıca support görevini üstlenmiş oyuncularla ilgili olarak şimdilik yapabileceğimiz bir şey gözükmüyor :/

FriJernhand
10/10/2011, 15:20
Lan burası Dota sitesi mi ?

Benim hemen bu siteye kayıt olup profilimi oluşturmamı isteyen Bayan üyeler ?

Whup_RS
10/10/2011, 15:42
Bu site bütün oyunları kapsayan bir site olsa da site içerisinde en fazla mesaj yazılan ve en çok konu açılan bölüm Dota Allstars.
Hatta bütün açılan konuları toplasak Dotadaki konular etmiyor bile. Durum böyle olunca bırak da millet röportaj hakkını iyi oynayan dota oyuncularından yana kullansın :/

Woolridge
10/10/2011, 15:57
DotA oyuncuları veya DotA için emek harcayan kişileri söyleyin demiyoruz, biz burda istediğiniz diyoruz. Üyelerimizin tercihi bizim değil :/

ViktorReznov
10/10/2011, 16:24
Lan burası Dota sitesi mi ?

Benim hemen bu siteye kayıt olup profilimi oluşturmamı isteyen Bayan üyeler ?

Lan burası oyun sitesi mi ?

Ben daha Dota'dan başka oyunla ilgili çok ayrıntıya girildiğini hatırlamıyorumda. Paso Dota. He hoşuma gitmediğinden değil, hatta bence çok daha güzel ama sitenin konsept planını öyle demiyor da ondan söylüyorum.

Daha birşeyler yazıcaktım da konu başlığından sapmayalım çok da fazla.

Woolridge
10/10/2011, 16:38
Hitablarınıza dikkat etseniz hoş olabilir tabii. Ayrıca her şey bir anda olmaz, bunun için çabalıyoruz :/

FroStly
10/10/2011, 16:42
Forumun hep aktif ve dolu bir tf2 serverı var WoW hakkında bir sürü bildirim var BLC'de buck çok güzel rehberler yapıyor Dota2 hakkında canlı tanıtım yapılıyor yakında cs bölümü ve serverı açılıcak ve hala sadece DotA mı diyorsunuz ?

FriJernhand
10/10/2011, 17:02
Vay annesini, nesil değişmiş belli ki. Yer yer eski mahalli özlüyor insan.

Ratz
10/10/2011, 20:14
DotA oyuncuları veya DotA için emek harcayan kişileri söyleyin demiyoruz, biz burda istediğiniz diyoruz. Üyelerimizin tercihi bizim değil :/

Seda sayan'la yapın

FroStly
10/10/2011, 20:56
Seda sayan'la yapın

Alın bunu burdan :facepalm:

Woolridge
10/10/2011, 21:23
Eğer seçilirse yaparım np.

LazraiL
12/10/2011, 16:26
lazrail tarikatının lideri olarak sorun cevap veriyim her türlü tarikatımızla ilgili sorulara cevap veririz

Woolridge
12/10/2011, 19:02
Lazlara karşı sempatim vardı ama söndü :G

LazraiL
12/10/2011, 19:03
bütün lazlar yas içindeyiz şu an tarikatımda üzüldü :/ nedenini sorabilir miyiz

Woolridge
12/10/2011, 19:08
Sen söndürdün tarikat falan çok bozuldum :/

LazraiL
12/10/2011, 19:32
tarikatımla ilgili sorun varsa alıyım röportaj niyetini tarikatta bişiy yok herkes kurdu ben kurunca nie bozuldun ki

Woolridge
12/10/2011, 19:38
kişisel değil hepsine karşı böyleyim :3