PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Volkan Çolak

Vulcan
05/10/2011, 23:16
18.01.1985 doğumluyum. İstanbulda yaşıyorum. Elektro Gitarım, müziklerim ve JFA benim her şeyimdir.

Sanal ortamda JFA'nın yapımcısı olarak tanınırım. JFA'nın yanı sıra Türk Arena, Er Meydanı, Timlerin Çatışması, Mehmetçik, Conflict, Yüzleşme maplerininde yapımcısıyım. Eski ve yeni forum kavgalarında taraf olmayan birisiyim. Yapım gereği hiç bir zaman taraf olmam. Her zaman 2 tarafında yaptığı iyi şeyleri söyler, kötü şeyleride söylerim yani kolladığım kadarda eleştiririm. Dürüstüm, açık sözlüyüm, içim dışım bir. Müziğin hayatımdaki yeri çok büyüktür. Elektro Gitar çalmaktan çok zevk alırım. Kendimi övmem, mütevaziliktende nefret ederim mütevazi olmayıp açık sözlü olduğum için kendimi övüyormuşum gibi gözükürüm. Pişman olacağım şeyleri yapmadığım ve yapmayacağım için "temiz bir vicdan kadar yumuşak bir yastık yoktur" sözünün benim için söylendiğini düşünür, her yere ayak uydurmaya çalıştığım içinde Bruce Lee'nin "be water my friend" felsefesini benimserim. Aşırı ciddiyeti aşırı geyiği sevmem. Eğlenceli olunması gereken yerde eğlenceli olurum, duygusallığı sevmem ama malesefki duygusalım ve yine malesefki büyüdükçe biraz fazla duygusallaşıyorum gerçi arkadaşlarım fazlasıyla küfür ettiğimi söyleyip "bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" derler ama benim melankoligliğim geceleri başlar. hayatmın en büyük pişmanlığı ise geçmişte sırf bir kitap yazma uğuruna insanlara çeşitli yalanlar söylememdir.

FriJernhand
05/10/2011, 23:41
Biliyorum kavga gürültü sevmiyormuşsun, paşasu ama hani açıksözlülük sırf sana mahsus değil: Bana ruhsal sıkıntıları olan biri gibi geldin.

Hoşgeldin desem de yemezsin artık ama hoşg- oha 1448 ileti. Neyse.

Arliath
05/10/2011, 23:57
Hoşgeldin. ( Zaten buradaydın sanırım )

napstar
06/10/2011, 00:39
JFA oynayın Ulan! Hoşgeldin (: :O

Mystogan
06/10/2011, 00:52
Welcome the GameHonor.

EuSS.WackyDire
06/10/2011, 07:17
Hoşgeldin Volkan Abi iyi forumlar :)

Bu arada bu kitap işin de çok enteresan geldi bana, sırf kitap uğruna herkese yalan söylemek felan bayağı bi büyük cesaret örneğiymiş, peki sonucunda ne oldu bitirdin mi kitabı ?

Hapkido
06/10/2011, 08:42
O kadar yalan bitirmiştir herhalde. Hoşgeldin.

JFA oynayın Ulan! Hoşgeldin (: :O

Adam püro :/\:

Woolridge
06/10/2011, 19:48
Aramıza hoşgeldin, iyi forumlar :)

TauHunter
06/10/2011, 19:52
Kolay kolay pes etmeyen,yenilikçi ve emekçi kardeşimiz...hoşgeldin.

LiFeFoRLiFe
06/10/2011, 21:07
Türk Arena, Er Meydanı, bunlardada mı sen varsın ben nie nickini görmedim maplarda dota ilk yıllarımda eu da her gün kurardım türk arena vsvsvs

hege dememe grek yok her zaman buradaydın :)

Volta
06/10/2011, 23:22
Hoş geldin,iyi forumlar.

Zekai o ne la