PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TurkDota Weekly Top10 Vol.7

FroStly
19/09/2011, 13:50
http://www.youtube.com/watch?v=QjKU7lKU0U0&feature=player_embedded

Yokluğumda Çıkmış Yeni Koyuyorum Tekrar Özür :)

Crix fena Değildi Ama 3.Lüğü Kesinlikle Katmeiyordu Kaanı Severim Ama Oda Birinciligi Haketmedi :D

HF

Woolridge
19/09/2011, 14:55
tinynin hareketi de 0...

Lexsarko
19/09/2011, 15:30
Ben hala grafiklere alışamadım. Gözlerim ağrıyor izlerken. Çok beyaz gözüküyor. Vidyoyu hazırlayanların hareketlerle ilgili çok da yapacak birşeyleri yok ancak ısrarla tekrarlıyorum. Grafikler düzelmeli...

Avatarımdaki bakışı onlara gönderiyorum.

Woolridge
19/09/2011, 15:31
1 hitlik canı olan crixe vurmayıp kaçmak? bu 11. bile olamaz ama -.-

D1e-_-
19/09/2011, 16:01
Abi koyma şunları bir daha torpilin e****** s****** artık 1. hareketi osman31 bile yapıyo artık.

ViktorReznov
19/09/2011, 16:34
Baştaki yazıları sona koysalar iyi olacak bence az daha kapatıyordum videoyu.

Volta
20/09/2011, 00:49
Genel itibari ile öyle imba bi hareket yok,arkadaş eş dost hatrına konulduysa bilemem ama her oyun yapılabilecek şeyler.

Eklemek istediğim müzikler berbat,görüntü de aynı şekilde kalitesiz ve videonun başında o kadar gereksiz zaman kaybı yapan yazılar,3ü düzeltilirse iyi olur oturup izlerim.Zaten hareketlere yapcak bir şey yok olanla yetinilecek elbet.

Her hafta çıkıcak diye bir zorunluluk yok bence 2 hafta bilemedin 3,yani kalite düşüyor böyle 10 tane hareket bulup koymaya çalışınca.

FroStly
20/09/2011, 15:21
Genel itibari ile öyle imba bi hareket yok,arkadaş eş dost hatrına konulduysa bilemem ama her oyun yapılabilecek şeyler.

Eklemek istediğim müzikler berbat,görüntü de aynı şekilde kalitesiz ve videonun başında o kadar gereksiz zaman kaybı yapan yazılar,3ü düzeltilirse iyi olur oturup izlerim.Zaten hareketlere yapcak bir şey yok olanla yetinilecek elbet.

Her hafta çıkıcak diye bir zorunluluk yok bence 2 hafta bilemedin 3,yani kalite düşüyor böyle 10 tane hareket bulup koymaya çalışınca.

Dediğine katılıyorum mesela Garena top10 (Diğer adıyla VnB) her hafta düzenli çıkmıyor ama her bölümü çok güzel oluyor :)