PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iodine_BK

Berkantk
10/10/2011, 09:03
Adım Berkant. 19 Yaşındayım. 2.5 yıl civarıdır oynuyorum. Genelde support-roam oynarım fakat duruma göre carry de oynarım. Adam akıllı uzun süreli bir takım arıyorum. Artık pub game "gereksizlerinden" sıkıldım. Zaten belli bir süre içinde takım bulamazsam oyunu bırakıcam. Platform farketmez (Garena-darer-bnet-wepla vs..). Yeter ki sürekli cw atıcak bir takım olsun. Dediğim gibi platform ve rol farketmez

İletişim: cs.iodine@hotmail.com

ViktorReznov
10/10/2011, 16:18
Bende pub game gereksizlerinden gerçekten sıkılmıştım. Priv oyunlara girmeye başladım bi nebze olsun huzur buldum :) Sana da tavsiye ederim.

Hoşgeldin.

Woolridge
10/10/2011, 16:36
Hoşgeldin aramıza :)

Berkantk
10/10/2011, 16:42
Bende pub game gereksizlerinden gerçekten sıkılmıştım. Priv oyunlara girmeye başladım bi nebze olsun huzur buldum Sana da tavsiye ederim.

Hoşgeldin.
Dostum pub derken genel anlamda söyledim. Yani "cw harici oyunlar" ı kastettim

D1e-_-
10/10/2011, 16:51
HoşgeldinBerkant . Bende artık pubdan sıkılmış bezmiş bir insan evladıyım ama takım aramıyorum sadece pub atmıyorum arada tanıdıklarla oynuyorum onun haricinde genelde 1v1 turnuvalarına bakıyorum . İyi forumlar

Berkantk
10/10/2011, 17:37
HoşgeldinBerkant . Bende artık pubdan sıkılmış bezmiş bir insan evladıyım ama takım aramıyorum sadece pub atmıyorum arada tanıdıklarla oynuyorum onun haricinde genelde 1v1 turnuvalarına bakıyorum . İyi forumlar

Bende pub game gereksizlerinden gerçekten sıkılmıştım.
Sanırım yanlız değilim :D Herkes bezmiş pub gamelerden. Bende 1v1 turnuvalarına olabildiğine yani kaçırmadığım sürece katılmaya çalışıyorum. Fakat oyundan zevk almak istiyosam bunun sabit bir takım ile cw olduğu kanaatindeyim