PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dj Sterimar ; Merhâbalar..

Dj Sterimar
12/10/2011, 16:24
Adım : Alaattin

Biraz kendim Hakkımda

Herzaman iyi şeyler için çabalarım bazen kötü şeyleride görmemezlikten gelmek gereklidir çünkü. Genelde herkeze iyi davranırım. İyi niyetimi çok suistimâl eden oldu fakat herzaman hatasını anlıyanada dönüp eyv. demişimdir. Neyse ;
Türkçemi iyi kullanmaya çalışırım.Diğer insanların görüşlerine açığımdır ve saygılıyımdır.Ayrıca pek çok sitelerde yada oyunlarda görev aldım şuandada sadece eğlence amaçlı oyun oynuyorum sadece Dj'lik ile uğraşıyorum. Nelerden anlarım konusuna gelirsek ; Bilgisayar ile ilgili bir çok işten anlarım , anlıyamadığım bir olayı bile araştırıp mutlaka üzerine düşerim. Futboldan anlarım . Dj'liğe gelirsek herşey içimi hoplatan Tekno müzikleriyle başladı.Bir gün Dj kabininde olan oldu ilgim arttı ve işi çözebileceğime inandım. Şimdide severek çalıyorum =)

Favori Sanatçilar : ● David Gueatta ● The Prodigy ● Lady Gaga ● Dj Mango ●

Favori Kitaplarım: ● S*x Çetesi ● Ejderha Mızrağı Serisi ● Unutulmuş Diyarlar Serisi

Favori Sözlerim : The way that booty movin' I can't take no more
Have to stop what i'm doin so I can pull her close
I'm tryna find the words to describe this girl without being disrespectful

Favori Filmlerim: ●Saw-1-2-3-4-5-6 ● Lord Of the Rings ● The Fronties ● Harry Potter ● Zathura ● Benjamin Button ●Three ● The Hunger ● Premonttion ● The Wicker Man ● The Godfather ● Vertigo ● Paranormal Aktivty

Favori TV Kanallarım: ● Discovery ● National Geographic ● Movie Max ● AKILLI TV

~ Daha pek çok şey vardı fakat burası için bukadar yeterli. Hatta çok fazla bile yazmışımdır.

İyi Forumlar Dilerim Arkadaşlar.

Bana Zaman Ayırıp , bu tanıtımımı okudunuğunuz için TEŞEKKÜRLER...

Dj Sterimar ~ GGC*Sterimar

(Biraz Eski Bir Tanıtımım Ama Yenisini Yazmaya Üşeniyorum:)

BorisPeace
12/10/2011, 16:54
Güzel tanıtım olmuş (:

Hoşgeldin.

EuSS.WackyDire
12/10/2011, 17:30
Hoşgeldin bayağı da özenmişsin tanıtıma :)

Dj Sterimar
12/10/2011, 19:53
Sağol olun arkadaşlar hoşbulduk.

cLe
12/10/2011, 20:02
sen şu mh damgası yiyen arkadaştın demi h.g

Arliath
12/10/2011, 20:47
Hoşgeldin.

Woolridge
12/10/2011, 21:01
Aramıza hoşgeldin iyi forumlar :)

WeRdeR WeReMeM
12/10/2011, 21:04
Hoş geldin aramıza :) Forumumuzun Dj'yi var artık çok güzel canımız tekno müzik felan çekerse sendeniz yani ;)

Dj Sterimar
13/10/2011, 00:35
İnsanları ağlatırken insanlar ; ya anamıza söver , ya hile der , yada çıkar kardeş ;)

Hoşbulduk.

Ne zaman isterse yaparız ayipsiniz GameHonor Albümü yaparız :)

Vulcan
13/10/2011, 03:39
Wepla'nın adı bırakın waxxi'yi waxxi olarak daha kurulmamışken başladım bu oyuna ve gerek geçen yıllar gerek JFA sayesinde bir sürü insan tanıdım ve bana "asla tasvif etmeyeceğin kişiler kimler" deseler ilk 3'te mutlaka sen olurdun Alattin. Umarım bu sefer tekrar saçmalamazsın bir yerlerde.

Jeay
13/10/2011, 08:10
Türkçemi iyi kullanmaya çalışırım.Diğer insanların görüşlerine açığımdır ve saygılıyımdır.Ayrıca pek çok sitelerde yada oyunlarda görev aldım şuandada sadece eğlence amaçlı oyun oynuyorum sadece Dj'lik ile uğraşıyorum.

Fail :D

Dj Sterimar
13/10/2011, 13:23
Sağ ol Volkan. Fakat insanlar bizi çekemiyordu bunu sende biliyordun..
Garena'da yüksek bir level'a sahip olmama , Garena Room admin'liği yapmama gereksiz düşünceler sergileniyor şuan bile oynadığım oyunlarda MH diyorlar gidiyorum Priv game oyuna orada kimse Mh demiyor demekki oyuncu farkı var :)

Neyse

Hoşbulduk. (Evet Bazı Yazım Hataları olabilir Hızlı Yazıcam Diye:)

Vulcan
13/10/2011, 14:47
Alattin işte şu tavrın insanları ve beni çıldırtıyor asla tasvif etmeyeceğim kişileri söylesem 3 kişiden birisi sen olurdun diyorum sen bana sağ ol volkan diyorsun ne gamsız vurdumduymaz adamsın niye kızmıyorsun niye "benim için böyle düşünüyorsun" demiyorsun herşeyi geçtim bir sürü insan senin hakkında olumsuz düşünürken neden konu ile ilgili bir açıklaman yok

Şunu unutma yeni bir başlangıç yapmış olabilirsin ama hala seni tanıyan, bilen insanlar var keşke başka bir nick ile başlangıç yapsaydın.

Dj Sterimar
13/10/2011, 15:15
Sterimar'dan başka nick'im yok benim.
Bilen bilir bilmeyen bildiğinle yetinir ben kendimi biliyim bu bana yeter.

Emusnica
13/10/2011, 15:22
Sterimar kusura bakma ama mh damgası yediğin video bariz ötesi mh idi. İftira filan değildi, çekememezlik veya başka birşey de söz konusu değildi. Bu bağlamda olayı çarpıtıyor olman bile suçlu olduğunun apaçık ispatıdır.

Konuya saçma sapan bir yerden girmiş olsam da görüşümü bildirmek istedim.

Temiz bir başlangıçla birlikte iyi eğlenceler dilerim.

Dj Sterimar
13/10/2011, 15:41
Teşekkürler bilen nasıl bilecekse öyle bilsin ben memnunum böyle :)

D1e-_-
13/10/2011, 16:47
Hoşgeldn mh prosu . iyi forumlar

Dj Sterimar
13/10/2011, 18:49
Bu Tip Davranışlar hâla devam ediyormu bu forumda ?

Lexsarko
13/10/2011, 19:16
Kimse bir mhciyle aynı oyunda bulunmak istemez elbette ki. Ancak biz bir serverın sitesi değiliz. Aynı adamı sokakta gördüğünüzde pis mhci diyip yüzünüzü çevirmediğinize göre burda da aynısını yapmamalısınız. Demek istediğim şey şu; burası tamamen ayrı bir ortam.

Kişi geçmişte mh kullanmış olabilir veya olmayabilir. Hala kullanıyor da olabilir. Bir insanı tanıtım konusunda bu şekilde kırmak hoş değil. Herkesi az daha sağduyulu olmaya davet ediyorum.

WeRdeR WeReMeM
13/10/2011, 19:40
Ortak tanıdık matbağacı arkadaşım var.Davetiyeleri ucuza bastırtabilirim :D :D :D :D

Dj Sterimar
13/10/2011, 19:51
Teşekkürler Lexsarko.

Ehuehu güzeldi Werder :)

Woolridge
13/10/2011, 20:26
Ortak tanıdık matbağacı arkadaşım var.Davetiyeleri ucuza bastırtabilirim :D :D :D :D

Soğuk duş etkisi yaptı :/

Lexsarko
13/10/2011, 20:43
Ortağım aktı beyler dağılabilirsiniz :D

Dj Sterimar
15/10/2011, 19:18
Adam haklı beyler dağılalım ozaman :)

Volta
15/10/2011, 20:07
Örnek tanıtım.Hoş geldin.

Boris bence böyle örnek tanıtım yapanlara ayrıcalık tanı herkes böyle tanıtsın kendini kim neyin nesi bilek :D

Dj Sterimar
15/10/2011, 20:15
Tanıtmak için yaziyoruz sonuçta İsim , Şehir vererek nekadar tanıtabiliriz ki ? :)

TauHunter
15/10/2011, 20:20
Hoşgeldin gegece steriymayr

Dj Sterimar
15/10/2011, 20:22
Hoşbulduk kardeşim.

WeRdeR WeReMeM
15/10/2011, 23:12
Ulan cünüp cünüp geliyorsunuz mübarek forumumuza sonra soğuk duş felan ayıp yaaaaa :P :P :P

Dj Sterimar
18/11/2011, 00:11
1,076 Views Duygulandırdı beni :(