PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir uğraş lazım.

DucK.G
17/10/2011, 18:20
Baktım da böyle bi konu yok acayim dedim madem.

Müzikle uğraşanlar vardır elbet.İşte bunları paylaşın bizimle.Ne yaparsın,ne tarz yaparsın gibi gibi ufak tefek şeyler yani.

Ben kendimi anlatayim;Müzik benim vazgecilmezimdir ama bu yönüm hep gizlidir yani,ilk kez 9 yasında davul basına oturdum ve o günden sonrada bırakamadım.Şimdi bir grubum var ve düzenli farklı mekanlarda sahne alıyoruz.Dipnot:Gruba daha iyi bir davulcu alıp sesimi eğittim,davul calarkende back vokallik yapardım,1 2 yıllık bir sürecte sesimi 5.5 6 oktava kadar cıkarttım.Artık vokallik yapıyorum.

Para için değil,kendimi sahnede cok mutlu,cok özgür hissettiğim için yapıyorum.

EuSS.WackyDire
17/10/2011, 18:31
Benim için müzik çok önemlidir hayatımda çok değerli bir yeri vardır.Ben daha ziyade sesle değil de çalgı boyutunda yapıyorum bu hobiyi.Elektro Gitar,Gitar,Bağlama çalıyorum ve bence ''müzik kulağı'' diye söylenilen şey çok önemlidir.Bu yüzden her türlü enstürümana çalabileceğimi düşünüyorum ve çalarımda çoğunu amatör olarak :D Ve bu işe hobi olarak başlamak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim gerçekten rahatlatıcı ve kendinize olan saygınızı ve güveninizi arttırıcı bir hobi.

Woolridge
17/10/2011, 18:32
4. sınıftan beri flüt çalıyorum elime ilk aldığımdan beri bırakamadım sanırım bağımlısı oldum ( dudak tiryakisi gibi ) .

EuSS.WackyDire
17/10/2011, 18:38
4. sınıftan beri flüt çalıyorum elime ilk aldığımdan beri bırakamadım sanırım bağımlısı oldum ( dudak tiryakisi gibi ) .

O da bir zevk tabi <3

WeRdeR WeReMeM
17/10/2011, 18:52
Sizin gitarla bağlama ile çaldığın şeyleri artık kodunu yazdılar beeee ayık olun qwjdqıqwıjqw öldü sizin meslek :P :P

DucK.G
17/10/2011, 18:54
Sizin gitarla bağlama ile çaldığın şeyleri artık kodunu yazdılar beeee ayık olun qwjdqıqwıjqw öldü sizin meslek :P :P

Hala işşizsin.

WeRdeR WeReMeM
17/10/2011, 18:57
Hala işşizsin.

Değilim sigorta bilgilerimi döktürme buraya :D :D

EuSS.WackyDire
17/10/2011, 19:14

ahaaha :D hobi zaten benimkisi <3