PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Paranormal Activity 3

Mystogan
28/10/2011, 08:02
http://www.fragman.web.tr/wp-content/uploads/Paranormal-Activity-3-620x242.jpg

2011 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı, oynadığı iki seri ile yapımcıların iddia ettiği gibi tüm Dünya’da gişe rekoru kırmayı başarmış olan Paranormal Activity, üçüncü serisi ilede fanatiklerinin karşına Türk Sinemaları’nda çıkmış bulunuyor.

Filmin Başrollerini Lauren Bittner, Mark Fredrichs, Katie Featherston, Christopher Nicholas Smith, Chloe Csengery, Jessica Tyler Brown, Sprague Grayden, Dustin Ingram ve Brian Boland oynamışlardır.

Filmin Konusu : Korku, Gerilim ve Gizem türündeki bu filmin konusunda Doğaüstü olayların kameraya kayıt edilmesiyle başlayan seri, son filminde de çok konuşulacağa benziyor. Serinin son filminin konusu her ne kadar sır gibi tutulmaya çalışılsa da serinin tutkunları bu son filmi az çok tahmin ediyor.

Stahli
28/10/2011, 10:59
Türk versiyonu var bunu blair cadısı gibisinden kara dedeler oda fena değil
bunuda merak ettim bir ara izlemek lazım

Giz
28/10/2011, 12:34
Cok dusuk puan almis ama kotu oldugunu dusunmuyorum en azindan arkadaslarla gidince eglenceli olur bnce 2.si baya komikti cunku :D

FroStly
28/10/2011, 13:21
1.sine arkadaşlarla 2.sine sevgilimle gitmiştim ikisindede karnımız agrımıştı gülmekten film bana göre çok kalitesiz hayır diğer filmlerde cin,peri,hayalet felan var neyden korktugunu biliyorsunda bunda saçma sapan olaylar oluyor bence hiç sarmıyan ama arkadaşlarla gidince güzel bir ortam yaratan bir film :)