PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EpicDuel Online

Frozzer
28/10/2011, 19:06
Öncelikle merhaba burdaki bilgileri ben yazıyorum yanlış yoktur :)
Oyunu daha önceden oynadım ama Frozzer adıyla dotaya başlayınca bıraktım :) EpicDuel AE (Battleon) oyunudur 1 vs 1 ve 2 vs 2 vardır.Ayrıca bosslarla savaşta vardır biraz stratejiye dayanır.Dex ,str, health, support ,tech gibi statlar vardır.
Oyunda 3 tane class var:

1)Mercenary ( İleride oyuna gerçek para yatırarak tactical mercenary yapılıyor
2)Bounty Hunter(BH)
3)Tech mage (İleride Blood mageye çevriliyor)

Mercenary str ye dayalı.
BH dex ağırlıklı
Tech mage teche ağırlıklı.

Oyun oynama Sayfasi: http://epicduel.artix.com/play-now/

Kayit Olma Sayfasi : http://portal.battleon.com/account/epicduel.asp

Oyunda çeşitli bozuka, silahlar(guns) , hammer , sword , dagger var.Ara sıra limited lı itemler geliyor.Rare li itemlerde geliyor bunları kaçırmamak lazım gidince bir daha gelmiyor.
Oyun güzel ama belli bir süreden sonra sıkıyor.Yani bende öyle etki yarattı sizi bilemem.

***DAHA AYRINTILI BİLGİ İSTEYEN VARSA YADA OYNAMAYI DÜŞÜNEN VARSA PM İLE ULAŞABİLİR YADA ALTTA SORULAR SORABİLİR.

Oyunun para birimi : credits
Gerçek para birimi : varium (100tl ye kadar çıkabiliyor)
En fazla lvl : 33 (Artıcağını tahmin ediyorum) (Eskiden beta dönem 30 du)
*Oyuna gerçek para yatıranlar + daha şanslılar haberiniz olsun.

Saygılarımla..
Kaynak : Frozzer :D

TauHunter
28/10/2011, 20:24
Adventurequestten sonrası yalan.

Frozzer
28/10/2011, 21:41
Yanlış ! Adventure Quest World basar ondan sonra Epicduel iyice basar tam terside Adventurequest yalan bence :/ Bi epicduel yada Aqw (AdventureQuestWorld) oynayıp görmelisin bence ;)

TauHunter
28/10/2011, 21:51
Yanlış ! Adventure Quest World basar ondan sonra Epicduel iyice basar tam terside Adventurequest yalan bence :/ Bi epicduel yada Aqw (AdventureQuestWorld) oynayıp görmelisin bence ;)

Eskiden sadece AQ (AdventureQuest) ve DF (DragonFable) vardı ki zevkle oynardık.Şimdi saçma sapan ve uçuk oyunlar çıkarmışlar.Tabi insanın zevkine göre değişir ama eskiden çok güzeldi.

Frozzer
28/10/2011, 22:11
Eskiden sadece AQ (AdventureQuest) ve DF (DragonFable) vardı ki zevkle oynardık.Şimdi saçma sapan ve uçuk oyunlar çıkarmışlar.Tabi insanın zevkine göre değişir ama eskiden çok güzeldi.

Haklısın bahsettiğin AE nin eski oyunları eskiden güzeldi ama şimdi EpicDuel, aqw (PvP Oyunları Online kişilerle) gerçekten sağlam oyunları ama internet üzerinden oynanıyor (Flash oyun) ne kadar iyi olabilir ki :? Ama zevkler insandan insana değişir tabii.

napstar
28/10/2011, 22:24
cCc Dragon Fable cCc

Frozzer
28/10/2011, 22:30
cCc Dragon Fable cCc

Dragonfable 3 ve 4. sınıf oyunumuzdu yeni nesil küçükler cccepicduelccc yada cccaqwccc .d.d

TauHunter
03/11/2011, 09:23
Dragonfable 3 ve 4. sınıf oyunumuzdu yeni nesil küçükler cccepicduelccc yada cccaqwccc .d.d

aynen .d.d.d (._. )