PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wepla Electronic Sports

CriminalTR
28/10/2011, 23:08
İlk Türk platformu olan Wepla şuan 100.000in üzerinde oyuncu barındırıyor.

Serverin özelliklerini kısaca belirtecek olursak Wepla ES Client ile mh vb hilelere önlem alınmıştır ayrıca /rapor nick ile küfreden kişileri şikayet edip ceza almasını sağlıyorsunuz. WesBotlara komut göndererek kendi oyunlarınızı port açmadan kurabilir bu oyunlarda rating kazanabilirsiniz.

WeplaES Clienti www.weplaes.com/files/Wepla.Client.Installer.exe burdan indirebilirsiniz. Wepla şuan 1.26a versiyonunda çalışmaktadır. WDC sürümünüz eski ise otomatik olarak yükseltecektir. Clienti çalıştırabilmeniz için bilgisayarınızda en az netframework 4 bulunmalıdır eğer Xp Service Pack 2 ve yukarısını kullanıyorsanız NetFramework4 ü otomatik olarak yükleyecektir fakat Sp 2 aşağısını kullanıyorsanız NetFramework4 ü manuel yükleyeceksiniz.

Daha detaylı bilgi için http://www.weplaes.com/forum/topic/12725-client-download-wdc-problem-destek/ konusunu ziyaret edebilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi eğlenceler...

Lexsarko
28/10/2011, 23:29
Teşekkürler. Üye alımınız hala açık mı?

CriminalTR
28/10/2011, 23:35
Üyelik alımını yaklaşık 1 ay önce açtık fakat bazı kişiler bunu suistimal etmesin diye yeni bir üyelik sistemi geliştirdik, yeni üyeler beginner oyunlara girip 10 oyun oynamalı 7 oyun kazanmalı ve oyunlarda 350 dakika geçirmeli ayrıca %10dan az leave oranına sahip olmalı bu şartları doldurduktan sonra statları sıfırlanıp normal accounta sahip olıyorlar.

TwofuN
29/10/2011, 20:57
Üyelik alımını yaklaşık 1 ay önce açtık fakat bazı kişiler bunu suistimal etmesin diye yeni bir üyelik sistemi geliştirdik, yeni üyeler beginner oyunlara girip 10 oyun oynamalı 7 oyun kazanmalı ve oyunlarda 350 dakika geçirmeli ayrıca %10dan az leave oranına sahip olmalı bu şartları doldurduktan sonra statları sıfırlanıp normal accounta sahip olıyorlar. mesela ben 6 oyun kazandım ama 7. oyunu bi türlü kazanamıyorum bu durumda diğerleriyle oynayamayacak mıyım?

CriminalTR
29/10/2011, 21:02
mesela ben 6 oyun kazandım ama 7. oyunu bi türlü kazanamıyorum bu durumda diğerleriyle oynayamayacak mıyım?

7. oyunu kazanana kadar [B] (Beginner) gamelerde oynamak zorunda kalacaksınız bu 20. oyundada olabilir 30. oyundada olabilir 7. kazanamadığınız sürece ratingli oyunlara giremiyorsunuz.

TwofuN
29/10/2011, 21:07
peki rating beginner oyunlarda hep 1500 olarak mı kalacak

BenjaminLinus
30/10/2011, 19:39
Evet, tüm bu şartları sağladınızda tüm statlarınız ve puanınız defaulta dönecek.

bykaya
31/10/2011, 09:36
Arkadaşlar Wepla nick:ByKaya beraber oyun atalım gelinde :)

grumwel
31/10/2011, 16:44
Bunu nasıl bir sistemle yaptınız w3 ün üzerinden bilmiyorum ama mantıklı bir sistem tabi büyük ihtimalle darer gibi programla yapmışlar. Neyse hayırlı olsun birde orayı deneyelim mh kullanımı oto ban dimi?

bykaya
31/10/2011, 17:38
Mh ye ben hiç rastlamadım gün içerisinde adminler sürekli kötü söz kullanımı gibi playerları rahatsız edenler gibi terbiyesizlik yapanlar gibi bir çok üyeliği banlıyor yada muteliyor mh yi wdc engelliyor ve sen rahatsız oldugun daha doğrusu seni rahatsız eden birisini -rapor komutu ile rapor edebiliyorsun denemenizi tavsiye ederim beraber takılırız :D

Wepla Nick : ByKaya

PlanetX
31/10/2011, 18:58
Neden .NET framework 4? 2'ye gore derleyememisler mi?

TauHunter
31/10/2011, 21:01
Çatalca Köyü Electronic Sports

CriminalTR
02/11/2011, 14:57
Wepla Easy Patcher 2ye göre derlenmişti fakat o patch içindi WDC ise daha geniş bir kitaplığa ihtiyaç duyduğu için NetFramework 4 kullanımı gerektiriyor.

Ayrıca oyunda küfür edenler için /rapor komutu kullanılıyor -rapor degil :)

bykaya
02/11/2011, 17:14
Düzelttiğin için teşekkürler hiç kullanmadım komutu gerek duymadım, o yüzden bilmiyorum.

TwofuN
02/11/2011, 20:02
wepla kurduktan sonra pc reset istiyor yoksa kurulum tamamlanmıyor deepfreeze olduğu için reset atınca herşey boşuna gidiyor bunun başka bi yolu varmı? xp pro kullanıyorum deepfreeze c d e hepsine kurulu

Hapkido
02/11/2011, 20:11
Deepfreeze ile ilgili ayarlar vardır illaki çünkü çoğu cafe kullanıyor onu. Pc de durmasını istediğin programları deepfreeze ye girersin o onun dışında tüm belgeleri siler. Sanırm böle oluo.

grumwel
02/11/2011, 21:27
Deepfreeze i kapatıp açabiliyorsun internette nasıl yapabileceğini bulursun. Kapatırsın yüklersin geri açarsın.

TwofuN
10/11/2011, 22:16
ya bide bugün 10 tane oyun kazandım ama halen dünün win loss sayılarını gösteriyor bugün oynadığım oyunları kaydetmemiş

Timeout
11/11/2011, 02:10
Neden .NET framework 4? 2'ye gore derleyememisler mi?

bu senin söledigin ne biliyomusun ali agaoglunun hacı muratla gezmesi gibi bişey

Mystogan
11/02/2012, 05:06
Yönetim sisteminiz ile ilgili bazı sorunlarım var. Hiçbir zaman hiçbir platformda eşitlik ile ilgili hayata geçmiş bir proje görmedim. Wepla' dada bu olayı yaşamaktan sıkıldım. En azından elinizden geleni yapmanızı rica ediyorum. Sizler yönetici ünvanı altında toplanmış kişiler olabilirsiniz. Ama üyelere daha sıcak yaklaşım yada en azından yukarıdan bakmama gibi bir yol izlerseniz sevinirim.

Arliath
12/02/2012, 22:20
Konuyu daha fazla kirletmeyin. Burada kimsenin kimseyi yargılamaya veya itham etmeye hakkı yoktur. Herkes kendi görüşünü belirtmek istiyorsa belirtir belirtmek istemiyorsa usûlunce yazar. Hemen hemen herkes yaşını başını almış görünüyor. Şu saatten sonra kimseye usûl erkân öğretmek kimsenin haddi değildir. Umarım herkes bunun farkındadır ve bu çerçeveden çıkmadan davranır. Wepla ise konu wepla tartışılır, bir üye yahut moderatör değil. Konuda yaptırım uygulamak istemiyorum, lütfen kimse zorlamasın. İyi forumlar.