PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : harbiyeli

TwofuN
01/11/2011, 15:43
ismim nihat. harp akademileri kara harp okulundayım(harbiyeliyim) 19 yaşındayım yaklaşık 1 senedir dota oynuyorum ilk başlarda garena oynuyordum bu aralar wepla takılıyorum genellikle roam herolar oynarım carry tarzım değil küfür etmeye yemeye alışık değilim:) olağandışı disiplinliyim(ki öyle olmam lazım) asla ümidimi kaybetmem. sadece haftasonu izinlerinde oynayabilirim şuan hava değişimi raporum var forum hoşuma gitti birlikte takılabilriz

Lexsarko
01/11/2011, 15:55
Hoşgeldin harbiyeli, iyi vakit geçirmen dileğiyle :)

TwofuN
01/11/2011, 16:05
Hoşgeldin harbiyeli, iyi vakit geçirmen dileğiyle :)
teşekkürler.. iznim bitmeden olabildiğince dota oynamak istiyorum
eğer oynayacak olan varsa veya oyun atanlar varsa iletişim kuralım.
NOT:sadece bu forumdan olmalı

Hapkido
01/11/2011, 16:33
Hoşgeldin harbiyeli. İyi vakit geçirirsin ya dert etme. :)

Woolridge
01/11/2011, 16:39
Aramıza hoşgeldin harbiyeli, iyi forumlar. Sadece bu forumdan adam arıyorum dersen duyurular kısmımızda bir msn grubumuz mevcut, orada sürekli bi oyun dönüyor :)

Mystogan
01/11/2011, 17:26
Hoşgeldin.

Arliath
01/11/2011, 17:58
Hoşgeldin.

EuSS.WackyDire
01/11/2011, 18:54
Hoşgeldin iyi forumlar :)

CryingToDeath
01/11/2011, 20:23
harbiyeli dotadan ne anlar gogooo nap geym

TwofuN
02/11/2011, 20:58
harbiyeli dotadan ne anlar gogooo nap geym:)
yakında tabur halinde dota turnuvası düzenleyecem şuan sadece kendi aramızda atıyoruz:D

Lexsarko
02/11/2011, 21:01
:)
yakında tabur halinde dota turnuvası düzenleyecem şuan sadece kendi aramızda atıyoruz:D

Taburda senin gibi DotA seven başkaları da varsa sağlam bir beşli oturtup takım olmaya çalışın. İşin zevki öyle çıkar.

Hapkido
02/11/2011, 21:03
bide onlar disiplinli falansa turnuvalara katılım bile söz konusu olabilir. Sonuçta ciddiyet ve disiplin siteyen bi oyun :)

TwofuN
02/11/2011, 21:05
bide onlar disiplinli falansa turnuvalara katılım bile söz konusu olabilir. Sonuçta ciddiyet ve disiplin siteyen bi oyun :)
aynen dota oynayan 5-6 kişi vardı şimdi bütün tabur oynuyoruz ama biraz nooblar kendilerini geliştirdikten sonra turnuva düzenleriz

Woolridge
02/11/2011, 21:15
Asıl bu işi onlar noobken yap :D Prestij kazanırsın :D

TwofuN
02/11/2011, 21:17
Asıl bu işi onlar noobken yap :D Prestij kazanırsın :D
dediğini bende ilk başlarda düşündüm ama onlar kidem olarak benden üstün oldukları için okulda hınçlarını alırlar.zaten şimdi onlar alışana kadar pek canlarını yakmıyorum:)

Woolridge
02/11/2011, 21:23
Benim bir arkadaşım bando astsubayda okuyor şu anda 1 yaş büyük olsa bile abi deniliyormuş, disiplin fena :/

Volta
02/11/2011, 21:29
Hmm ben senle oyun atarız diye düşünmüştüm,forumdan değilim ama onu n'apıcaz? :/ üzüldüm bak keşke forumdan olsaydım,ben de kendime soruyorum forumda değilim ama forumun mesajlarını okuyorum diye nasıl oluyor bu,falan derken meğer beynimden bağlanıyormuşum...

Hoş geldin,harbiyeli olmak bir avantaj mı?Harbiyelilere her zaman ilgim olmuştur, yanlış anlama höyt!

TwofuN
02/11/2011, 21:30
Benim bir arkadaşım bando astsubayda okuyor şu anda 1 yaş büyük olsa bile abi deniliyormuş, disiplin fena :/
50 yaşındaki astsubaylar bile komutanım demek zorunda:D dediğin gibi disiplin çok fena

Woolridge
02/11/2011, 21:35
Bando astsubayı kazanmıştım ama bu olaylar yüzünden gitmemiştim 50 yaşımda 24 yaşındaki çömezden emir alamam ben, yapıma ters :D

Hmm ben senle oyun atarız diye düşünmüştüm,forumdan değilim ama onu n'apıcaz? :/ üzüldüm bak keşke forumdan olsaydım,ben de kendime soruyorum forumda değilim ama forumun mesajlarını okuyorum diye nasıl oluyor bu,falan derken meğer beynimden bağlanıyormuşum...

Hoş geldin,harbiyeli olmak bir avantaj mı?Harbiyelilere her zaman ilgim olmuştur, yanlış anlama höyt!

Brain hacker, ayrıca biz anladık anlayacağımızı.

TwofuN
02/11/2011, 21:42

2.sınıfı atlattıktan sonra kral sensin tabi zeki ve çalışkan isen benim gibi(!) yurt dışında okursun ama imkanlar özel okuldaki imkanları 1000000 katlar tabi birazda sabır lazım

Lexsarko
02/11/2011, 21:49

Üst sınıfın senden 2 yaş küçük olsa blie abi diyorsun :D

Dipnot: Aslan siteye beyninden bağlanabiliyorsa sitede büyük açık var demektir. Bi kere olmayan birşeyle bağlanılamaması gerekir.

Volta
02/11/2011, 22:01
Üst sınıfın senden 2 yaş küçük olsa blie abi diyorsun :D

Dipnot: Aslan siteye beyninden bağlanabiliyorsa sitede büyük açık var demektir. Bi kere olmayan birşeyle bağlanılamaması gerekir.

Beynim>all

CryingToDeath
03/11/2011, 01:14
her konuda olduğu gibi dotada lowsunuz, kendinizi hazır hissettiğiniz herhangi bi günde zevkle tokatlarız(GATA)

Lexsarko
03/11/2011, 12:27
Siz önce ultrasurf'süz internete girmeyi başarın :D

WeRdeR WeReMeM
03/11/2011, 13:28
Siz önce ultrasurf'süz internete girmeyi başarın :D

Bende öyle birşey yok Ortakk çatır çutur giriyom her yere ^^

Volta
03/11/2011, 18:09
Siz çok ilkel kalmışsınız ben bilgisayarı kullanmıyorum beynimden giriyorum dedikçe ultrasörfmüş falanmış filanmış diyorsunuz,tekrarlıyorum beynim>all.

TwofuN
07/11/2011, 20:48
her konuda olduğu gibi dotada lowsunuz, kendinizi hazır hissettiğiniz herhangi bi günde zevkle tokatlarız(GATA)
bende size acıyom la 6 sene oku sonra 2 sene uzmanlık yap hiç olacak iş mi biz mezun olduktan hemen sonra işe başlıyoruz:D ayrıca size kurmaylıkta yok:D

CryingToDeath
08/11/2011, 00:27
şimdi senin yazdığın cümleyi incelicez

"bende size acıyom" ben size acıyorum demedimki neden böyle bi cümle kurdun anlamış değilim
"6 sene oku sonra 2 sene uzmanlık yap hiç olacak iş mi biz mezun olduktan hemen sonra işe başlıyoruz" bizim uzmanlıklar 2-6 sene arasında değişiyo 2 sene uzmanlık nerdeyse kalmadı(aile hekimi),bizde okul bitince maaş alıyoruz uzmanlık öğrenciside alıyor bi fark yok hani forma yazarken birşeyleri araştırıp yazsan herseyine cevap vermek zorunda kalmasami elinin altında internette var.acaba düşünme yetinizimi yitiriyorsunuz zamanla anlamış değilim ama okulun 6 yıl olduğunu biliyorsun
"ayrıca size kurmaylıkta yok" kurmaylığa gerek yok TUS yeterli bi sınav

hani herşeyi geçtim bu aptal muhabbeti açan sensin, ben muhabbeti dotada götürecekken konuyu nereye getiriyorsun.
yaptığın her hatayı açıklayimderken destan oluyo lütfen araştır yaz buraya

TauHunter
09/11/2011, 14:21
Aramıza hoşgeldin,Harbiyeli :P.disiplinliymişsin burası insanı gevşetir malesef (._. )

şimdi senin yazdığın cümleyi incelicez

"bende size acıyom" ben size acıyorum blalblalblalbblablalbla blabllalblalbllabla
blablabla bla bla BLA!!!! blabla BLAAAA blalalalalal blalala LOL blaallalal
BLA...blabla bla?! blab la BLALAAAA!!!
bla...;

blablabala sonuç olarak blabla ve araştır yaz buraya

ayrıca sen bu adamı kafaya takma kendi çapında eğleniyor.

CryingToDeath
09/11/2011, 14:43
tauhunter adamsın adam:D çok iyi kısaltmışsın ben sadece ögrensin istedim:(

TwofuN
09/11/2011, 21:21
ben bu cümleden küçümseme sezdim özellikle 'her konuda olduğu gibi' beni tahrik etti:D ayrıca kızmana gerek yok gata Türkiye'nin en güzel okullarından biri
Dipnot:konuyu ben açtım ama dota dışına ben çıkmadım sende biraz dikkatli oku

CryingToDeath
10/11/2011, 01:20
go vs?????

Hapkido
10/11/2011, 01:28
konu DotA olunca herkes atarlanıo. ( yanlış anlama olmasın pls )