PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Warhammer online cd key sorunu.

temser
08/11/2011, 02:14
Bugün mediamarkt tan warhammer online age of reckoning aldım oyunu kurdum kurduğum oyun çalışmadı neyse üyelik alıp cd keyi aktifleştireyim oyunu indireyim dedim siteye girdim ne üye ol var nede hergang birşey menage account dedim ea üyeliğimle girdim kod aktifleştirmeyi seçiyorum cd keyi yazıp ileri dediğimde bende para istiyor yada pre-paid kart kodu istiyor başlangıçta 30 günlük oynama süresi olması gerekmiyormuydu yoksa aldığım oyun çokmu eski artık kullanılmıyormu.

Nighthawk
08/11/2011, 02:19
Oyunu eklemek için uyguladığın yöntem doğru mu bilmiyorum ama "Origin"i indirip (Steam gibi) ordan ekleyebiliyorsun. Para ya da pre-paid card istiyorsa oyun tamamdır ama oyun süresi satın alman gerekiyor demektir, aldığında 30 gün oluyor mu bilmiyorum oynamadığım için mediamarkta sormayı deneyebilirsin.

temser
08/11/2011, 02:22
Onlar bana soruyoru bilmiyorlar üyelik açtım activate key diyorum keyi giriyorum sonra benden pre-paid istiyor origini indirdim bf3 için ordan oyunu girmek istediğimde cd keyi kabul etmiyor.

temser
08/11/2011, 02:46
Bazı forumlarda onu otomatik ödeme için istediğini yazmışlar kart bilgilerini girip sonra iptal edin 30 gün gelir dediler ancak ben kredi kartımı girmek istemiyorum.

Nighthawk
08/11/2011, 02:49
Ücretli bir oyunu kart bilgilerini hiç girmeden oynamaya çalışmak biraz zor bir iş.

temser
08/11/2011, 02:57
Her ay prepaid kart alırım yurt içinden ama yurt dışına kartımı vermem ben 3 yıldır wow oynuyorum 1 kere bile vermedim kart bilgilerimi.

Nighthawk
08/11/2011, 03:36
Ne Blizzard ne de EA gibi bir şirkette bunun sorun yaratacağını düşünmüyorum.

temser
08/11/2011, 12:03
EA dan beklediğim bir olay.