PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 10 Kasım!

DreadfuL
10/11/2011, 02:30
73 yıl oldu Atam ve 73 milyonun kalbindesin. Saygıyla, sevgiyle anıyoruz seni.

Huzur içinde yat..

Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ama Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır...
(Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK)

Atatürk köşemize de buradan (http://www.gamehonor.com/showthread.php/1055-Atat%C3%BCrk-K%C3%B6%C5%9Fesi) ulaşabilirsiniz.

WeRdeR WeReMeM
10/11/2011, 08:31
Huzur içinde yatsın.Saygı ve sevgiyle anıyoruz Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK...

Arliath
10/11/2011, 08:44
Söylenecek laf yok Türkiye yasta, dünya yasta..

Lexsarko
10/11/2011, 12:09
73 yıl oldu, çok özledik be Atam...

BorisPeace
10/11/2011, 12:15
Huzur içinde yatsın.

EuSS.WackyDire
10/11/2011, 12:15
Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu, Büyük Devlet Adamı, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü, sonsuzluğa uğurladığımız günün yıldönümünde onu bir kez daha özlemle, saygıyla, sevgiyle ve rahmetle anıyoruz.

Ahmet"FranJose"ÇOLAK
10/11/2011, 16:00
22 senedır hasretınle yaşıyorum. rahmetle anıyoruz

Vulcan
10/11/2011, 17:46
http://c1111.hizliresim.com/r/b/fxwr.png (http://bit.ly/c25MCx)

TauHunter
16/11/2011, 22:52
Başımız saolsun.

Volta
17/11/2011, 01:08
Konu uplanmış birkaç bir şey eklemek istiyorum.

Atatürk bu millete çok şey vermiş.İdealist bir insan olması onun başarıya ulaşmasına yardım etmiş.Gerçek bir asker,gerçek bir yöneticiydi kendisi.Fakat benim üzüldüğüm bir konu var.Atatürk'ün ölümünün 73. yılında onu saygıyla anmak yerine özlüyoruz.Neden özlüyoruz?Hiç sordunuz mu kendinize neden özlediğinizi sebeplerini yazabilir misiniz bir köşeye?Atatürk döneminin en iyi komutanıydı ve başarıları dünya tarafından da kabul gördü.Ona özlem duymak onu tanrılaştırmak olmaz mı?Atatürk kendi neslinin evlatları onu özlesin,ağıtlar yaksın,neredesin Atatürk seni özledik demelerini diler miydi?Benim görüşüm hayır.Eğer Atatürk'e saygı duyuyorsak sızlanmak yerine,boşa vakit harcamayı kesip işimizi en iyi bir şekilde yapmalıyız.Ben hayatım boyunca buna inandım.O yüzden hiçbir 10 Kasım'da karamsar bir düşüncem olmadı.Hiç üzülmedim ve hayıflanmadım,özlemedim üstelik.Atatürk gibi olmak da istemedim.Ben bu vatana ne verebilirim diye düşündüm ve şu an en büyük hedefim bulunduğum sektörde en iyisi olup en iyi şekilde bu ülkeyi temsil etmek kanaatimdeyim.

Unutmayın düşmanlarımızın işine yaracak nesil Atatürk öldü diye hayıflanıp,ağıt yakan nesildir.Çünkü böyle bir zihniyetteki toplum her zaman kandırılmaya,ucuz tahriklere aldanmaya üstüne sırtından bıçaklanmaya elverişli bir haldedir kanaatimce.Lütfen sızlanmayı kesin ve ne yapıyorsanız en iyisi olun.

Umarım yanlış anlamaz kimse,eleştirilere açığım fakat hakarete asla!

ucanpenguen
23/11/2011, 16:26

Atatürk bu millete çok şey vermiş.İdealist bir insan olması onun başarıya ulaşmasına yardım etmiş.Gerçek bir asker,gerçek bir yöneticiydi kendisi.Fakat benim üzüldüğüm bir konu var.Atatürk'ün ölümünün 73. yılında onu saygıyla anmak yerine özlüyoruz.Neden özlüyoruz?Hiç sordunuz mu kendinize neden özlediğinizi sebeplerini yazabilir misiniz bir köşeye?Atatürk döneminin en iyi komutanıydı ve başarıları dünya tarafından da kabul gördü.Ona özlem duymak onu tanrılaştırmak olmaz mı?Atatürk kendi neslinin evlatları onu özlesin,ağıtlar yaksın,neredesin Atatürk seni özledik demelerini diler miydi?Benim görüşüm hayır.Eğer Atatürk'e saygı duyuyorsak sızlanmak yerine,boşa vakit harcamayı kesip işimizi en iyi bir şekilde yapmalıyız.Ben hayatım boyunca buna inandım.O yüzden hiçbir 10 Kasım'da karamsar bir düşüncem olmadı.Hiç üzülmedim ve hayıflanmadım,özlemedim üstelik.Atatürk gibi olmak da istemedim.Ben bu vatana ne verebilirim diye düşündüm ve şu an en büyük hedefim bulunduğum sektörde en iyisi olup en iyi şekilde bu ülkeyi temsil etmek kanaatimdeyim.

Unutmayın düşmanlarımızın işine yaracak nesil Atatürk öldü diye hayıflanıp,ağıt yakan nesildir.Çünkü böyle bir zihniyetteki toplum her zaman kandırılmaya,ucuz tahriklere aldanmaya üstüne sırtından bıçaklanmaya elverişli bir haldedir kanaatimce.Lütfen sızlanmayı kesin ve ne yapıyorsanız en iyisi olun.

yönetimden çok mu memnunsun ?

Hapkido
23/11/2011, 16:29

+56234785692347657896234759034

napstar
23/11/2011, 17:51
yönetimden çok mu memnunsun ?

ne alaka ?