PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoDotA'ya nasıl replay gönderilir?

Lexsarko
11/11/2011, 02:27
Replay gönderimi:

İngilizce:
here is the rule:
1. If you want to send your replays, send them in an email as attachments to 181992903@qq.com (for top 10 weekly) 258042036@qq.com (for funny time) [please notice that we changed the email address, this is different from the previous one, this is not a website so that you don't need to know any Chinese to send your replays].
2. Please include the war3 version (be specific) and map version, a brief description of what happened at when (tell me the replay time at the right bottom but not the game time at the right top) in your email.[And include Your Country Name]
3. Don't upload your replays to websites such as megaupload.com and tell me to download from there, otherwise your replays would be ignored.
4. Read FAQ in my channel description before you want to ask any quesitions.
Thank you :)

Türkçe:
Kural şu:
1. Replay göndermek istiyorsanız, bir email ile eklenti olarak 181992903@qq.com (weekly top 10 için), 258042036@qq.com (funny time için) adreslerine gönderin. [e-mail adresimizin değiştiğine dikkatinizi çekerim, bu önceki adresten farklı, ayrıca bu bir web sitesi değil bu yüzden replaylerinizi göndermek için Çince bilmeniz de gerekmiyor].
2. Lütfen war3(tam olarak belirtin) ve harita versiyonunu, ne olduğunu ve ne zaman(bana sağ alttaki replay zamanını söyleyin) olduğunu açık bir şekilde belirtin.[ÜLKENİZİN İSMİNİ DE EKLEYİN]
3. Replayleri megaupload.com gibi sitelere yüklemeyin ve benim oradan indirmemi istemeyin, aksi taktirde replayleriniz dikkate alınmayacaktır.
4. Herhangi bir soru sormadan önce kanalımdaki sıkça sorulan sorular kısmındaki açıklamaları okuyun.

Sıkça Sorulan Sorular:

İngilizce:
Q: Where can I send my replays?
A: Please read the description under every top10 and funny10 videos. They require different types of replays apparently and the email addresses are different.

Q: What information should I provide when sending my replays?
A: Please tell me the war3 version (be specific) and map version, a brief description of what happened at when (tell me the replay time at the right bottom but not the game time at the right top)

Q: Should I record my replay into format .avi or .wmv first or send you the w3g file directly?
A: Please send me w3g file.

Q: Can I send mutiple replays once?
A: Yes.

Q; Where is Top10 vol.45? I can't find it.
A: There is no vol.45. If you notice the upload gap between vol.44 and vol.46, it's actually a week. So who cares about the volume number? :)

Q: What's the name of the song you used in your xxx video?
A: Please watch the video till end carefully. The song name will be shown there. If you can't find there, then read description of that video.

Q: Can you promote my video by like it or make a bulletin about it?
A: Sorry I will only promote the videos I really liked from now on.

Q: Why you don't change the song "We are electric", it's so annoying.
A: Some of you guys want to change it while even more of you said do not change it. This is why-.-

Q: Where can I download your videos?
A: Sorry it's very hard for us to provide download links to our videos due to very slow upload speed. You may find many methods to download videos on youtube though.

Q: What software do you use to make videos?
A: Basically fraps used to record and sony vegas used to edit.

Q: Can I ask you some questions in detail about video making?
A: Personally I don't make videos, I just manage this channel, so I'm sorry I can't help you.

Q: Can you send me your font used in your xxx video please?
A: For the same reason which is I don't make any videos, therefore I don't have any fonts used in any of our videos.

Q: Why you don't reply my questions I asked in your channel comments?
A: Please send me personal message to ask questions rather than comment to my channel.

Türkçe:
Soru: Replaylerimi nereye gönderebilirim?
Cevap: Lütfen her top10 ve funny 10 vidyosunun altındaki açıklamayı okuyun. Görüldüğü üzere farklı tipte replayler gerekiyor ve email adresleri de farklı.

S: Replaylerimi gönderirken hangi bilgileri sağlamam gerekiyor?
C: Lütfen war3(tam olarak belirtin) ve harita versiyonunu, ne olduğunu ve ne zaman(bana sağ alttaki replay zamanını söyleyin) olduğunu açık bir şekilde belirtin.[ÜLKENİZİN İSMİNİ DE EKLEYİN]

S: Replaylerimi önce .avi veya .wmv formatlarında kaydetmeli miyim yoksa sadece w3g dosyasını mı göndermeliyim?
C: Lütfen w3g dosyasını gönderin.

S: Bir seferde birden fazla replay yollayabilir miyim?
C: Evet.

S: Top10 vol.45 nerede? Onu bulamıyorum.
C: Vol.45 yok. Farkettiyseniz upload boşluğu sadece vol.44 ile vol.46 arasında, yani sadece bir hafta. Volüm numarası kimin umrunda ki? :)

S: xxx isimli vidyoda kullandığınız şarkının adı nedir?
C: LÜtfen vidyoyu sonuna kadar dikkatlice izleyin. Şarkı ismi belirtilecektir. Eğer orada bulamazsanız, vidyonun açıklamasını okuyun.

S: Beğenerek veya duyurusu yaparak benim vidyomu destekler misin?
C: Üzgünüm, şu andan itibaren sadece gerçekten beğendiğim vidyoları destekleyeceğim.

S: "We are electric" isimli şarkıyı neden değiştirmiyorsunu? Çok sinir bozucu.
C: Bir kısmınız değiştirmemi söylese de daha fazlanız değiştirmememi söylüyor. Sebebi bu -.-

S: Vidyolarınızı nereden indirebilirim?
C: Üzgünüm, düşük upload hızından dolayı vidyolarımız için download linki sağlamamız çok zor. Tabi youtubedan vidyo indirmek için birçok yöntem bulabilirsiniz.

S: Vidyoları yaparken hangi yazılımları kullanıyorsunuz?
C: Basitçe, kaydetmek için fraps, düzenlemek için sony vegas.

S: Size vidyo yapımı hakkında detaylı soru sorabilir miyim?
C: Vidyoları bizzat kendim yapmıyorum, sadece bu kanalla ilgileniyorum, o yüzden üzgünüm size yardımcı olamam.

S: xxx isimli vidyoda kullandığınız fontu bana yollayabilir misiniz lütfen?
C: Hiçbir vidyo yapmadığımdan, vidyolarımızda kullanıla fontların hiçbirine sahip değilim.

S: Neden kanal yorumlarında sorduğum sorulara cevap vermiyorsunuz?
C: Lütfen bana soru sormak için kanalıma yorum yazmak yerine kişisel mesaj gönderin.

Replay gönderiminde olay açıklamasında sorun yaşayanlar bu konunun altında benden yardım isteyebilirler.

cRz
29/11/2011, 14:36
örnek bi mail fotosu koyabilirmisinz acaba rica etsem daha açık olur

TNTacme
29/11/2011, 17:09
vidyonun sağ alt köşesindeki zamanı anlayamadım :S

TRackY
01/06/2012, 09:51
videoda ne oldugunu türkçe yazabilirmiyiz :D ingilizcem yokda o kadar

Lexsarko
01/06/2012, 11:58
Tabii ki :) Buraya yazabilir ya da PM atabilirsin.

Gray Fox
17/06/2012, 18:13
Dota 2 icinde bu gecerli mi?

ELysin
15/07/2012, 22:57
Dota 2 icinde bu gecerli mi?

cevap pls ?

Lexsarko
15/07/2012, 23:00
Hayır değil. Dota 2 için olanı da yolda :)

elrayo
29/09/2015, 00:57
nasıl yapıldıgını bılen veya resmı falan varmı arkadaslar

KKROguz
29/09/2015, 08:12
ahahahhahahahahhahahahahahhaaahsfasdzxv