PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MyF (Meet your Fakers) Recruiting

TauHunter
13/11/2011, 15:08
1083

MyF (Meet your Fakers)

Clan İsmi: Meet Your Fakers
Belirlenen Clan Tag: MyF
Tahmini kurulma tarihi: Ocak 2012

Clanımız Garena ve Eurobattle.net platformlarında kurmayı düşünüyoruz.Pek çok klan girişimlerinde bulunupta başaramasakta bu sefer amacımız ciddi. Ve oyuncularımızında bu amaca hizmet etmesini isteriz.Öncelikle bütün playerlerimizin bilmesini isteriz ki oyuncu düzeyinizden önce haysiyetinizin olması bizim için önemlidir.Oyunculuk kısmına gelince de takım oyunundan anlayan insanlar olmanızı isteriz.Anlayamamışsanız bile takım oyununu ve takımca davranmanın duygusunu burada öğrenirsiniz.

Takım oyuncuları arasında tatlı atışmalara ve şakalaşmalara karşı değiliz ama bu atışmalar büyürse uyarıyı da veririz.

Clana katılmak isteyenler alttaki başvuru gereksinimleri doğrultusunda bana Ö.M (http://www.gamehonor.com/private.php?do=newpm&u=397) atabilirler.

Başvuruda;

- İsim,yaş,kişisel özellikleri (kısacası kendinizi tanıtınız).Aktif olabileceğiniz günleri ve bir engeliniz varsa belirtiniz.
- Klandaki rolünüz ve kendinizde düzeyiniz.
- Klan tecrübesi var mı? Varsa 2 adet cw replayı gönderiniz. Yoksa özel olarak düşünürüz (train,başvuru yapanlar arası cw ve benzeri).
- Mikrofonunuz var mı? Varsa TS3 ve skype bilginiz var mı?
- [İsteğe bağlı]Demek istediğiniz başka birşey var mı?

belirtilmelidir.

Clanımıza katılmak isteyenlerin hepsinin uzman olmasını beklemiyoruz.Nolursa olsun siz yine de şansınızı deneyiniz.

Gelen Başvurular Listesi;

1) iodiNEEEEE. (http://www.gamehonor.com/member.php/2520-iodiNEEEEE.)
2) berkay6464 (http://www.gamehonor.com/member.php/274-berkay6464) (Kabulu için ilk önce teste tabi tutulacaktır)
3) Gangren (http://www.gamehonor.com/member.php/94-Gangren)
4) ozgun (http://www.gamehonor.com/member.php/7955-ozgun)
5) Giz. (http://www.gamehonor.com/member.php/7392-Giz.)

Kabul edilenler veya reddedilenler belli değildir ki trainde belli olacaktır. Bazı başvuru yapanların yapması gereken özel durumlar vardır (sağ taraflarında belirtirilmiştir.)

İletişim: MSN- raijinthunderkeg@hotmail.com GH- DehtA_TauHunter (http://www.gamehonor.com/member.php/397-DehtA_TauHunter)

Dipnot: Clan kurulduğu anda başvurusu kabul edilen oyuncular pm yoluyla çağrılacaktır.
Sup ve Roam başta olmak üzere aranıyor.

Whup_RS
13/11/2011, 17:22
Klanınızın ismini çok original buldum. Başarılar.

Ahmet"FranJose"ÇOLAK
13/11/2011, 20:23
Aynen Bende Pek Bi Orjinal Buldum Hele Takım Logosu Eşi Benzeri Yok

Hapkido
13/11/2011, 20:40
Logo'yu yapmak ne kadar zamanını aldı

TauHunter
13/11/2011, 21:34

Aynen Bende Pek Bi Orjinal Buldum Hele Takım Logosu Eşi Benzeri Yok

Saolun beyler :).

TauHunter
14/11/2011, 18:05
Güncellenmiştir.

TauGunner
14/11/2011, 18:07
Güncellenmiştir.
Kanka güncellemişin ama hala adımı yazmayı unutmuşun :(Msn'de engelledin mi beni hala offlinesın :P

TNTacme
14/11/2011, 18:37
mym nin logosu değil mı mübarek

TauHunter
14/11/2011, 18:45
mym nin logosu değil mı mübarek

Evet.MyM yerine MyF yazılmıştır ki ismimizin "meet your fakers" olması logonun mym ile aynı olmasını açıklamıştır umarım :/

Kanka güncellemişin ama hala adımı yazmayı unutmuşun :(Msn'de engelledin mi beni hala offlinesın :P

Clanımız daha adam arıyor.Sen konuyu okumamışsın galiba :S.Ayrıca MSNe girmedim

AQality
14/11/2011, 21:05
İsim,yaş,kişisel özellikleri (kısacası kendinizi tanıtınız).Aktif olabileceğiniz günleri ve bir engeliniz varsa belirtiniz.

Murat,20(6 gün sonra doğum günüm 21 bitiyor hediyelerinizi esirgemeyin :D),185 cm 72 kg,Mart'dan sonra hergün :D.Şu an için aktif engelim dershanede öğretmenlik yapmam ;)

Solo,Semi-Carry,Hard-Carry

- Klan tecrübesi var mı? Varsa 2 adet cw replayı gönderiniz. Yoksa özel olarak düşünürüz (train,başvuru yapanlar arası cw ve benzeri).

mZ^DucK <<<<<<<<<< EDT turnuvalarından bulabilirsiniz.

- [İsteğe bağlı]Mikrofonunuz var mı? Varsa TS3 ve skype bilginiz var mı?

Yep

Laf atayım diye yazdım ciddiye almayın ;) Trdota kapanmış vize dönemi fırsat buldum nete girdim burayı buldum :D

We will rise again.>>>>>>>>>>>>>>> Team of DucK

TauHunter
14/11/2011, 21:53
İsim,yaş,kişisel özellikleri (kısacası kendinizi tanıtınız).Aktif olabileceğiniz günleri ve bir engeliniz varsa belirtiniz.

Murat,20(6 gün sonra doğum günüm 21 bitiyor hediyelerinizi esirgemeyin :D),185 cm 72 kg,Mart'dan sonra hergün :D.Şu an için aktif engelim dershanede öğretmenlik yapmam ;)

Yep

Laf atayım diye yazdım ciddiye almayın ;) Trdota kapanmış vize dönemi fırsat buldum nete girdim burayı buldum :D

Boydan dolayı reddedildiniz hocam. :(

TauHunter
15/11/2011, 19:12
Başvurular listesi eklenmiştir ve bazı güncellemeler yapılmıştır.

Arliath
15/11/2011, 19:20
Gangren sağlam transfer olur : )

Woolridge
15/11/2011, 19:25

Ne desem bilemedim fatih, yok mu burda +1 rep falan :D

DreadfuL
15/11/2011, 21:08
Öncelikle ciddi bir klan olmak istiyorsanız mikrofon işini isteğe bağlı değil zorunlu hale getirmenizi öneririm. Birde ne kadar MyM çağrışımı isminiz olsada en azından resmi farklı yapmalısınız bence =) Başarılar diliyorum.

TNTacme
15/11/2011, 21:45
resim konusunda bende katılıyorm

TauGunner
16/11/2011, 00:57
2) berkay6464 (Kabulu için ilk önce teste tabi tutulacaktır)
Hala noob olduğumu düşünenler var :S
Aslında clan adı "Meet your Fuckers" olsa daha iyi olurdu sanki neyse senin işine karışmıyım.
Logoyu da değiştir bence Mym'yi hiç sevmem onun logosu uğruna takım için bir şeyler yapmak bana ağır gelir.
Şu deneme işini çabuk yapsan da ordaki beni ezikleyen yazı bir an önce ortadan kalksa?

QQS7YLE
16/11/2011, 01:19
"Pek çok klan girişimlerinde bulunupta başaramasakta bu sefer amacımız ciddi."

Clanı ciddi bulsaydınız kendinize ait bir tag ve kendinizin emekleri ile ortaya çıkan bir logo konulurdu bence

TauHunter
16/11/2011, 08:59
Öncelikle ciddi bir klan olmak istiyorsanız mikrofon işini isteğe bağlı değil zorunlu hale getirmenizi öneririm. Birde ne kadar MyM çağrışımı isminiz olsada en azından resmi farklı yapmalısınız bence =) Başarılar diliyorum.

resim konusunda bende katılıyorm

"Pek çok klan girişimlerinde bulunupta başaramasakta bu sefer amacımız ciddi."

Clanı ciddi bulsaydınız kendinize ait bir tag ve kendinizin emekleri ile ortaya çıkan bir logo konulurdu bence

Önerileriniz için teşekkürler ^_^. Zaten logoyu hazır bulmuştum bu haftasonu yenisi yapılıp değiştirilecektir.

2) berkay6464 (Kabulu için ilk önce teste tabi tutulacaktır)
Hala noob olduğumu düşünenler var :S
Aslında clan adı "Meet your Fuckers" olsa daha iyi olurdu sanki neyse senin işine karışmıyım.
Logoyu da değiştir bence Mym'yi hiç sevmem onun logosu uğruna takım için bir şeyler yapmak bana ağır gelir.
Şu deneme işini çabuk yapsan da ordaki beni ezikleyen yazı bir an önce ortadan kalksa?

Zaten nickten kaybediyorsun. O notu değiştirsem pek birşey değişmez.

Whup_RS
16/11/2011, 14:41
Gangren sağlam transfer olur : )

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD D

DucK.G
16/11/2011, 18:12

Yep

yasadıgını görmek beni sevindirdi murat :/

ozgun
16/11/2011, 20:38
- İsim,yaş,kişisel özellikleri (kısacası kendinizi tanıtınız).Aktif olabileceğiniz günleri ve bir engeliniz varsa belirtiniz.
+Öğrenciyim. Lise 2'ye gidiyorum. 16 yaşındayım.(sorun olmaz umarım -.-) Yazılı haftalarım hariç akşam saatlerinde online olabilirim.
+Semi/Hard-carry, support.
+Klan tecrübem yok. Ancak 5 kişi takım olarak oyun oynarız genelde.
+ Evet
+Hangi serverda aktif olacaksınız?

TauHunter
16/11/2011, 21:52
+Öğrenciyim. Lise 2'ye gidiyorum. 16 yaşındayım.(sorun olmaz umarım -.-) Yazılı haftalarım hariç akşam saatlerinde online olabilirim.
+Semi/Hard-carry, support.
+Klan tecrübem yok. Ancak 5 kişi takım olarak oyun oynarız genelde.
+ Evet
+Hangi serverda aktif olacaksınız?

Başvuru listesine yazıldınız.Ayrıca lütfen başvuru yapacaklar ö.mden atarsa sevinirim yoksa çok karışıyor böyle.

TauHunter
17/11/2011, 21:23
Güncellendi. Sağlam sup aranıyor. Yavaş yavaş kurmaya başlıyoruz.

Jeay
17/11/2011, 21:30
Elwind boşta diye biliyorum, klanınıza gelmek için can attığını geçen günlerde ventrilo'da bizimle paylaşmıştı. İsterseniz onunla bi iletişime geçin. Sup oynamak istiyormuş artık. "Abi yeter ya wr ya invoker başka hero niye oynayamıyom la ben" tarzı düşünceleriyle böyle bir şey ortaya çıkmış. Dediğim gibi ona bi sorun derim : )

TauGunner
17/11/2011, 21:31
Güncellendi. Sağlam sup aranıyor. Yavaş yavaş kurmaya başlıyoruz.
Ciddi söylüyorum.Benden başka sağlam sup'a gerek var mı?1 kere train atsak sonra sup arasan 2 sup yerine 2 roamer olsa.Nese kaptan sensin.

Edit:

Elwind boşta diye biliyorum, klanınıza gelmek için can attığını geçen günlerde ventrilo'da bizimle paylaşmıştı. İsterseniz onunla bi iletişime geçin. Sup oynamak istiyormuş artık. "Abi yeter ya wr ya invoker başka hero niye oynayamıyom la ben" tarzı düşünceleriyle böyle bir şey ortaya çıkmış. Dediğim gibi ona bi sorun derim : )
Süper haber inşallah o da gelir.Lan ben ve Elwind bu clanı Gosu'ya sokarız :D:D

TauHunter
17/11/2011, 21:41

sazan.avi

Ciddi söylüyorum.Benden başka sağlam sup'a gerek var mı?1 kere train atsak sonra sup arasan 2 sup yerine 2 roamer olsa.Nese kaptan sensin.

Edit:

Süper haber inşallah o da gelir.Lan ben ve Elwind bu clanı Gosu'ya sokarız :D:D

Benden kötü sup oynuyorsun :/. Trainde ben tahminen sup oynayacağım ama cumartesi kesin olarak arkadaşla belirleyecem.

Ayrıca güzel bir sazan.avi ye yakalanmışsın

Berkantk
17/11/2011, 21:41
Panpa bilare garenada mı bnet temi artık nerde atıyosak bi train atalım. Daha oyunculardan sen dahil kimseyi tanımıyorum :O

TauHunter
17/11/2011, 21:49
Panpa bilare garenada mı bnet temi artık nerde atıyosak bi train atalım. Daha oyunculardan sen dahil kimseyi tanımıyorum :O

Bu haftasonu herşey belli olacak. Trainde de kadromuz sağlam ise hemen kurmaya başlayacağım.

thegosugamer
25/11/2011, 17:21
clan sayfasından gordugum kadarıyla "meet you fakers" dan çok "meet the strangers" olmuş :D

TauGunner
25/11/2011, 17:29
Bu clan aktif olana kadar...
Neyse idare etçez artık çok ısrar ettin diye duruyom.Yoksa asıl Mym beni çağırdı Fakelerimden uzak dur diye de nota verdi dikkatine.

AQality
25/11/2011, 17:31
Boydan dolayı reddedildiniz hocam. :(

Yapma ya :(

yasadıgını görmek beni sevindirdi murat :/

Selam sen kimdin bro :)

TauHunter
26/11/2011, 12:58
Bu clan aktif olana kadar...
Neyse idare etçez artık çok ısrar ettin diye duruyom.Yoksa asıl Mym beni çağırdı Fakelerimden uzak dur diye de nota verdi dikkatine.

doğru ya geçen gün dota ömrün boyunca ilk defa oyun kazandın filan ehuehaudhfuashdufsadjfkdsla