PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orb Effect Tablosu

gxAYIVHj
16/04/2008, 16:55
http://img155.imageshack.us/img155/2977/itemorbrp2.jpg

Yer Önceliği : Slotta üstte olan.

Hangi itemler Orb Effect:
Maim: "Sange", "Sange and Yasha"
Lifesteal: "Mask of Death", "Mask of Madness", "Helm of the Dominator", "Satanic"
Feedback: "Diffusal Blade", "Manta Style"
Chain Lightning: "Maelstrom", "Mjollnir"
Corruption: "Stygian Desolator"
Cold Attack: Melee: "Eye of Skadi melee"
Cold Attack: Ranged: "Eye of Skadi ranged"

Phaselis
12/05/2008, 17:34
Ellerinize sağlık beyler bu önemli bir nokta oyunda. ;)

brn632
12/05/2008, 18:38
Ellerinize sağlık beyler bu önemli bir nokta oyunda. ;) ewt bayaa yararlı 2 tane orb kesin kascagınızda hangisini neye göre alcagınızı örenmek önemli

cervantez
13/05/2008, 03:14
ben hala tek orb kasmaktan yanayım. . .

ChiRkiN!!!
24/05/2008, 08:05
ya arkadaşlar lunaya skadi ile satanic beraber kasılınca ikisi birden işlio mu?

gxAYIVHj
24/05/2008, 14:33
ya arkadaşlar lunaya skadi ile satanic beraber kasılınca ikisi birden işlio mu?

Luna' ya Satanic yapınca çalışıyor.
Luna'ya Skadi yapınca atış animasyonu değişiyorr. Skadi gibi vuruyor. Creeps e sekiyor. Ama hiçbirine slow atmıyor.
Luna'ya Skadi ile Satanic yaparsan sadece Satanic'in çalışması gerekir die düşünüyorum

Lucifer
24/05/2008, 17:21
Skaadi Range lerde Orb effect gibi davranmaz cogu itemle. Nevermore'a mesela hem Skaadi Hem Dominator kasin, Hem Lifesteal olur, hem de yavaslatir. Miranaya da Mjollnir ve Skaadi kasilabilir ve 2si de calisir. Ama Dezo Skaadide Dezo calisir sadece.

travel
27/05/2008, 17:06
ya beyler ben bu orb effect tablosunu anlayamadım magina gibi bazı heroların skillerinde de orb effect yazıyo orb effect ne demek ayrıca lütfen birisi açıklarmı ???

patriot
29/05/2008, 05:01
genel mantık olarak orb effectelerden sadece biri düsmana isler. yani iki tane orb effect kasarsan sadece birinin orb effecti calısır..

maginaya can cekme yaparsan maginanın mana yakması calısmaz.. can cekme calısır..
neden? cunku can cekme(life steal) orb effecttir..

ama; vlademir de can cekme item ı oldugu halde orb effect degildir. neden deme..oyle..
(aura verdigi icin orb effect degil. aura ne faln derken uzar o konu sen sadce orb
olmadıgını bil vlademirin)..

yani anti mage ye vlad kasarsan calısır..
niye?? cunku vlad orb effect degil dedim ya..

peki bu yukardaki tablo ne?
aynı anda 2 orb effect kasarsan sadece biri calısıyo ya, yukardaki tablo hangi orb effectin calıscagını gosteriyo..
mesela maim ve feedback(magina nın skilli yada manta style item ının ozelligi olan
mana yakma feedback oluor) var sende. hangisi calısır?? git bak yukarı
maim olan satır ve feedback olan sutunun kesistigi yere bak.. ne yazıyo??
maim.. yani maim calısıor feedback calısmıor demek bu..

diyelim anti mageye vlademir dısında bi can cekme kastın.. can cekme=life steal
magina da ne var mana yakma=feedback.. git bak feedback ve life stealın kesistigi yere.. ne yazıyo?? life steal gecerli dior.. yani magina artık sadece can cekiyo mana yakmıyo..

anladın mı???

anladıysan bana bi tesekkur bas bakiim :) cok az assada, solda, hani alıntı falan yazıyo ya.. oralarda iste ya... hic kimse bi tesekkur bile etmemis... cık cık cık...

Blackjack
26/01/2009, 19:36
Ya yine de tam bir açıklama yok burda,Meudsaya diff blade ve eos kastıgımız zaman çalışmıyolar beraber,ama normalde çalışması gerekirdi eosun rangelerde orb olarak gecmedigi icin.

cambaz_blood
20/02/2009, 14:30
Lunaya skadi fantazi açısında güzel oluyo Güzel bi görüntü slow yk o ayrı mesele (sekmelerde yanlış hatırlamıyosam ) ::)