PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eğer PS3'de kopya oyun oynarsanız

Coolager
21/11/2011, 12:23
Bu başlık bilgilendirme amaçlı açılmıştır. Korsan oyuna her zaman hayır diyoruz...

Eğer PlayStation 3'nüz de kopya oyun oynarsanız;

Online oyun oynayamazsınız; Oyunların sadece single bölümlerine göz atabilirsiniz. Heyecan verici spor oyunlarını sadece kardeşiniz ve arkadaşlarınız ile oynarsınız. Oysaki online oyun ile bütün dünya insanları ile oynamak daha heyecan verici.

-Garanti kapsamı dışında kalırsınız; Hiç garanti kurallarını okudunuz mu? Garanti sözleşme kurallarında yazan madde gereği, garanti kapsamından çıkartılırsınız. İlerleyen günlerde PS3’nüz bozulursa tamir ettirmek için garanti hizmetini kullanamazsın.

-Sony sizi PSN hizmetinden BAN'lar; PSN üzerinden sunulan ücretsiz eklentilere erişemezsin. Özellikle oyun hatalarını gideren yamalarından ve oyun içi eklentilere erişemezsin. PlayStatin Plus hizmetinden geri kalırsın. Büyük bir arşivi geri tepmek gibi bir şey olur.

- Oyun satış rakamları Türkiye' genelinde çok düşük olduğu için oyunlara Türkçe destek verilmez. PES 2011 ile Türkçe’leşen oyunlar kervarnına ilerleyen günlerde daha çok oyun katılacak. Killzone 3’ün Türkçe seslendirmeli olarak piyasaya sürüleceği kesinleşen bilgiler arasında.

Hapkido
21/11/2011, 12:50
Paylaşım için sağol. Oyuncuların bu konu hakkında bilinçlenmeleri gerek. Korsan kullanmak bir nevi o adamların emeklerini hiçe saymak demek. Başka bir yönden bakarsak insanların hakkına da girmek oluyor bu

WeRdeR WeReMeM
21/11/2011, 14:19
Yurt dışınca 20 dolarlık oyunu burda 50 dolara satarlarsa emek hırsızı çok olur.Herkez bizim gibi deil malesef.

Nighthawk
21/11/2011, 16:50
Yurt dışınca 20 dolarlık oyunu burda 50 dolara satarlarsa emek hırsızı çok olur.Herkez bizim gibi deil malesef.

Ona da karşıyız. Örneğin Aral İthalatın seveni yoktur ona herkes karşı. Ama 20 dolar olsa orjinal alacak mı bizimkiler? İlla kutulu alman gerekmiyor Steam Store gibi online alışverişten orjinal alan kaç kişi var, çok az.

WeRdeR WeReMeM
21/11/2011, 16:52
Ben zaten öyle alıyorum.Steam'ede yeni geçtim sayılır pek fazla oyunum yok 5-6 tane aldım.Beğendiğim oyunları yurt dışından ücretsiz kargo ile alıyordum ben.Burdan asla almam sadece Wow'u almıştım oda mecburdum.