PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Traxex vs Mirana

mashed666
26/05/2008, 21:41
traxex mı mirana mı sizce hangisi daha ii

gxAYIVHj
26/05/2008, 21:45
Traxex sendeyse Mirana. Diğer durumlarda Traxex :D:D

tekila
26/05/2008, 22:10
eheh ikiside super karsıdaki herolara gore deisir bana gore kasamamıs bir mirana kasamamıs bir traxex den idiir stun invis stars leap gibi :D en azından kacabilir ve uzaktan dmg verebilir.. ama kasarlarsa ve birbirlerine karsı oynuyorlarsa her sekil lotharlı trax alır derim ... ama tek tek ele alırsak karsıda ezik int ler varsa mirana daha iyi gibi ama agi ve str lerin bol oldugu bir oyun iste slow + slince ve dmg siyle trax derim (sahsi gorusum)

Lucifer
27/05/2008, 02:38
yaw alir diyemezsiniz oyle kolay. ayni itemlerle birbirlerine girisirlerse trex,
potm 5 sn stun tutturup da starfall koyarsa mirana.
yani oynanisa bagli.

travel
27/05/2008, 16:03
aynı itemler ve 2 heroda aynı ustalıkla oynanırsa mirana alır diye düşünüyorum bana göre traxex herzaman daha iyidir ama birbirleriyle vs lerinde mirana daha avantajlı

mashed666
28/05/2008, 22:27
yaw alir diyemezsiniz oyle kolay. ayni itemlerle birbirlerine girisirlerse trex,
yani oynanisa bagli.

luciğim trxex ın silence ını unutuosun ama:D

patriot
29/05/2008, 00:37
trax 4ever.. miranaya kılım.. stun tutmaz starfall da %bilmemkac ihtimal krebe vurur zıplarsın agac arasında kalırsın, bi kac snlik invis kesmior beni hep kacmak icin kullanıyom bi de saldırıp saldırıp invis olalım be.. yok.. herkes kacmak icin istior. basmazsın mal derler basarsın mana gider sanki dalarken bana sordu... trax.. (bana gore tabi)

fatihcaner1
30/05/2008, 23:21

silence la zonk diye kalıcak :p ondan sonra ii item cıkmısssa tak fişi bitir işi :D

Azraelx
31/05/2008, 20:18
Fıkrımce Mirana olur dıe dusunuorum tabı oynayıssa ustalıga ıtemlere vb bırcok seye göre deısır.

Ama bn mırana dıe dusunuorum

Cok severım keretayı :D

Wacaksiz
21/06/2008, 14:02
Traxex Çok Basit Hero'dur. Mirana Kullanmak Proluk İster! MİRANA ROCKZ!

krky
21/06/2008, 18:13
traxex kazma deilse ve karşıdaki mirana çok ballı deilse büyük bi ihtimal drow alır.drow hem slowcu hemde atağı fazla bide slince var...

tankmaster
24/06/2008, 14:18
25 level sınırsız para durumunda trax alır çünkü
slow skili var
ultisi ve aurasıyla iyice güçleniyor
silence ile de düşmanı kaçırtmıyor

miranaya bakalım starfall oyun sonunda hiçbişe yaramaz
stun desek kaçmak basit
leap ve görünmezlik kaçış skilleri
yani trax alır

QruZ
25/06/2008, 22:45
Traxex Çok Basit Hero'dur. Mirana Kullanmak Proluk İster! MİRANA ROCKZ!

:):):):):):):):):) başka bişi bulamıyorum..

brn632
26/06/2008, 10:08
başlarda mirana ezer ii ce bi stun tutturr atlar starfall sonra gg fln filan mirana eger oyun bsaında
lvl farkı acarsa traxla mirana alır ama eger aralarında 2-3 lvl fark warsa oyun sonuna doru trax kapatır o farkı we ezer

Tr_AxeX_Tr
06/07/2008, 14:31
mirana buyursun kassın trax her zaman ağlatır o heroyu hele bendeyse of of of :D ayrıca miranın stun okundan kaçmak oyunu bilen bi adam için çocuk oyuncağı yanı traxex bendeyse kesın gg (benım nıckten traxex manyağı olduum anlasılıyordur :D)

balanar9405
25/07/2008, 14:36
traxex tabiki de :)

mashed666
25/07/2008, 18:10
aslında şöyle de düşünmemiz lasım:D 2 buriza 2 bf almış traxex 800 critic vurabilio:D

tiktaktiktak1
14/08/2008, 18:17
traxex kasmak çok kolay mirana nın iyi kasılması gerçekten zor

Grimmjow
17/08/2008, 00:22

adam 5 sn stun dio ama onada bakıcaksın:D:D:D saygılar

DelüüManyaq
24/08/2008, 17:40
traxex favori heromdur we havada karada alır bi lothar kastıgı zaman mirina hicbisey yapamaz buzlu okla

DeathRoll
24/08/2008, 18:52
Olay Silencede biter..

DolpHiN
26/08/2008, 18:28
trax her halikarda alır 1 lothar 1 bfly 1mkb sora yapabildiğin kadar sy ...

RavenWooD
26/08/2008, 18:57
aslında tabiki itemlere bağlı traxın slowu diyorsanız miranada skadi kasar vs. ancak oyun başlarında mirana biraz götürür trax yavaştan kasmaya başlayınca mirana zor anlar yaşayabilir:) yani silence ultiyle +agi fln

executioner
26/08/2008, 19:22
Olay Silencede biter..
Katılıyorum .....

koparcan
02/09/2008, 11:33
trax akar mirana izler :D

azmann
04/09/2008, 00:41
tabiki trax.. slow slow slow slow...silence silence silence silence...

kylpmt
04/09/2008, 05:00
Traxex! Yu rak!

Laichzeit
05/09/2008, 19:08
mirana 2 bf cıkarsa trax gg,tabi geriye ne item yapılcanı cakmıssınızdır

[GG]JohnQut
07/09/2008, 18:49
abi trax 4 skillinide adami kesmek icin kullanir mirana yari support yari nukEr YAni trax

HaRdPr00
16/09/2008, 20:09
iyi oynayan mirana basta traxi EZER sonra farki acarsa alir acamazsa trax kasip alir

GameoveR
17/09/2008, 20:37
ba$langıçta mirana biraz daha üstün gibi ama trax oynayan kişi de biliorsa işini o üstünlük fazla uzun sürmez zaten başlangıçta mirana fb fln alıp trax a üstünlük kuramassa trax kasıp miranayı sabaha kadar alır :D

procaht
18/09/2008, 07:16
arkadaslar yeni uye oldum biraz bakiim dedim saka gibi ya soru su mirana mı traxex mi sakamısınız traxex ezer denmis bi de genelde hangi pro oyunda traxex gorebilirsiniz nerdeyse hicbirinde(pro oyun derken public degil klan macından bahsediyorum) dunyanın en iyi klanlarının replaylerini izleyin ornek SK(klan ismi) MYM(klan ismi) dota nın baslangıcında da adları yazar bu klanların geneldetebrikler son turnuvayı kazandınız die falan.Ama mirana cogu oyunda picklenir ya da banlanır ve soru hangisi daha iyi hero oldugu icin boyle bi kıyasın dahi sacma oldugunu dusunuyorum ve mirana diyorum.ekstradan traxex hicbir koridorda duramaz keserler.

heroty
18/09/2008, 10:34
Oynayana göre deği$ebiLir.

Infamous®
20/09/2008, 20:15
şakamısınız siz mirana ezer trax'ı :)

Alcarin
22/09/2008, 18:35
bnce traxi yenebilen hero yoktur enc ve troll dısında yenebilen hero varsa buraya yazn lütfen

procaht
24/09/2008, 11:26
yenebilen derken ne demek istedin anlamadım ama eger demek istdegin full itemler ise chaos knight-slardar-syllebear-spectre-dark terror-terrorblade ve daha niceleri.
yok 1v1 oyundan bahsediıosan aynı koridorda kascaklar falan arom yani syllebear-viper-shadow fiend-nerubbian assasin ve daha niceleri umarım tatmin edici bi cevap olmustur.

procaht
24/09/2008, 11:28
ayrıca enc trax a ne yapacak onu da anlamadım enc in ultisi trax orbuyla atak verirken calısmaz bu da sana ek bilgi olsun.

Alcarin
05/10/2008, 21:33
saol bu bilgileri yeni duydum teşekkürler

procaht
07/10/2008, 03:59
bi şey değil sen saol baska sorusu olan varsa bu konuyla ilgili cevaplayabilirim.

mashed666
07/10/2008, 10:40
mirana nın atack speedinin nerdeyse 2 katı traxex ta oluyorve traxex a 2 yada bi buriza mirana 2-3 atabilir nası mirana ezer diosun anlamıyorum hadi mirana çok kasar traxex kasmaaz da nası mirana rahat alır xS çok rahat ölür koridorlarda diyosun lothar alır traveL kasar hızlı olur geriye dönüp silence atar büyülerlede yakalıyamazlar..

BladeHero
07/10/2008, 19:43
Miranaya oy verdim ne kadar proluk istesede bence traxex den iidir slowdan baska ozelligi olmayan bir hero traxex bence ranged ataklara extra dmg vermesi ii ama bu dmg böyle 25 lwl +100 120 veren aman aman cinsten skilllerden deil oranı cok dusuk ve traxex in ultiside late gamede zaten rahatca itemlerle fln kasılabilecek cinsten bir agi verior oda hosuma gitmior silence da ise adam size vurmaya baslayana kadar zaten attıınız silence hmn hmn bitme noktasına gelior ne ise yaradı simdi en fazla bi arkadasınızın ölmesini fln engellersiniz bence okadar...

procaht
08/10/2008, 05:53
1) şimdi sen demişsin ki 1 buriza kasar ya da 2 tek atar nerdeyse miranaya ya böyle bi oyun mu var ben bilmiyorum o oyunu tetris falan mı o nasıl kastı bak sacmalıga tamam o zaman miranada 6 divine kasar o da tek atar iste bak mirana aldı.

2) ve devam etmişsin hicbir koridorda duramaz demişsin nasıl duramaz yapar travel lothar durur. yani bizim bahsettiğimiz oyunun ben dota oldugundan su laflardan sonra zaten supheye dusmeye basladım ya bu traxex dediğimiz hero bu travel ve lothar ı nerde yaptı koridorda harastan dolayı duramıyorki. Neyse diyelim kastı (kasamazda) pro oyun yalnız ilk yazımdada bahsettim. karsısında kastıgı heronun o sıra neyi var o na da bakmak lazım mirana ya silence atar falan demişler oktan kacar falan sanırım cidden benle bunları yazanların oynadıkları oyun farklı. miranın nuke u 3 wraith band lı lvl 10-11 arası traxex i oldurmeye yeter inanmayan acsın denesin. ama diosan ki ben cok proyum zaten travel lotharla oyuna baslıyorum o zaman haklısın traxex her turlu ezer. Tebrik ederim (mirana vs traxex) traxex alır. Başka yerlerde bunu iddia etmeyin en azından ben uyarmıs buluniim. . .

mashed666
08/10/2008, 16:12
1) şimdi sen demişsin ki 1 buriza kasar ya da 2 tek atar nerdeyse miranaya ya böyle bi oyun mu var ben bilmiyorum o oyunu tetris falan mı o nasıl kastı bak sacmalıga tamam o zaman miranada 6 divine kasar o da tek atar iste bak mirana aldı.

2) ve devam etmişsin hicbir koridorda duramaz demişsin nasıl duramaz yapar travel lothar durur. yani bizim bahsettiğimiz oyunun ben dota oldugundan su laflardan sonra zaten supheye dusmeye basladım ya bu traxex dediğimiz hero bu travel ve lothar ı nerde yaptı koridorda harastan dolayı duramıyorki. Neyse diyelim kastı (kasamazda) pro oyun yalnız ilk yazımdada bahsettim. karsısında kastıgı heronun o sıra neyi var o na da bakmak lazım mirana ya silence atar falan demişler oktan kacar falan sanırım cidden benle bunları yazanların oynadıkları oyun farklı. miranın nuke u 3 wraith band lı lvl 10-11 arası traxex i oldurmeye yeter inanmayan acsın denesin. ama diosan ki ben cok proyum zaten travel lotharla oyuna baslıyorum o zaman haklısın traxex her turlu ezer. Tebrik ederim (mirana vs traxex) traxex alır. Başka yerlerde bunu iddia etmeyin en azından ben uyarmıs buluniim. . .

sınırsız paran olsun 6 divine mı kascan? traxex a buriza önemliki alıyorum 25 level düşün 2 side isteddiği itemi alıyor kapışmada lothar mı alcan? 2 bf buriza travel mkb hot/vg almış traxex la 6 divinelı bi miranayı kapıştıralım istersen

procaht
10/10/2008, 20:29
dostum aynen dediğim gibi yazımın basındada soledim full itemler kapıstırmak die bişi yok cok sacma die ama madem full itemler kapıstırcaz neden travel yapıosun neden vg daha ii itemler bulamadınmı neyse gne de sen dene senin dediğin itemlerle 6 divine lı mirana yı kapıstırmayı bakalım kim alıyo mirananın herbir attıgı ok 2000 damage haberin olsun senin critigin dahi o kadar o kadar cıkmıyoken hemde yok cok istersen 5 divine 1 tarask yap nerdeyse full canlıyken kessin seni

mashed666
10/10/2008, 21:58
dostum aynen dediğim gibi yazımın basındada soledim full itemler kapıstırmak die bişi yok cok sacma die ama madem full itemler kapıstırcaz neden travel yapıosun neden vg daha ii itemler bulamadınmı neyse gne de sen dene senin dediğin itemlerle 6 divine lı mirana yı kapıstırmayı bakalım kim alıyo mirananın herbir attıgı ok 2000 damage haberin olsun senin critigin dahi o kadar o kadar cıkmıyoken hemde yok cok istersen 5 divine 1 tarask yap nerdeyse full canlıyken kessin seni

2000 vurması imkansız birincisi atack speedin olmıcak bide 2 bf nin miss stackini say canında olmıycak nası alırsın çok merak ediyorum full item kasıldığında traveldan daa iisini nasıl yapıcaz :-0 xD

procaht
11/10/2008, 04:07
cok ilginc ya sen hala kabullenmiosun da neyse. Oncelikle DOTA deigimiz oyunda evasion stacklenmez bu 1 yani 2 bf nin sana kazandıracagı ekstra tek sey agility ve damage as olmaz demissin lvl 25 im mirananın lvl 25 te 106 agility si olur stat pointlerle birlikte oysa traxexin ki 87 zaten a.s de yeterli lvl 25 olduum icin
traxexin saydıgın itemlerle lvl 25 teki hpsi 2673, damage i ultisiyle birlikte asagı yukarı toplam 450 civarında şimdi mirananın 5 divine 1 tarasklı haline gelelim lvl 25 te
hp si 2654, damage i 1384 şimdi sen ben deil baskaları versin kararını kim alır die
ama gene de dediğim gibi full itemli hero kapıstırdıgım için su an kendimden utanıyorum cunku dota bole bir oyun değil. Neyse asıl olaya gelirsek miranamı daha iyi hero traxex mi tabiki tartısmasız bir sekilde mirana ama ben bunu tartısıyorum su an seninle bunun icinde kendimden utanıyorum neyse zamanla sende mirananın cok daha iyi bi hero oldugunu anlayacaksındır. kendin anlayamazsan biraz replay izle anlamana yardımcı olacaktır...

eflatun
11/10/2008, 08:59
cok ilginc ya sen hala kabullenmiosun da neyse. Oncelikle DOTA deigimiz oyunda evasion stacklenmez bu 1 yani 2 bf nin sana kazandıracagı ekstra tek sey agility ve damage as olmaz demissin lvl 25 im mirananın lvl 25 te 106 agility si olur stat pointlerle birlikte oysa traxexin ki 87 zaten a.s de yeterli lvl 25 olduum icin
traxexin saydıgın itemlerle lvl 25 teki hpsi 2673, damage i ultisiyle birlikte asagı yukarı toplam 450 civarında şimdi mirananın 5 divine 1 tarasklı haline gelelim lvl 25 te
hp si 2654, damage i 1384 şimdi sen ben deil baskaları versin kararını kim alır die
ama gene de dediğim gibi full itemli hero kapıstırdıgım için su an kendimden utanıyorum cunku dota bole bir oyun değil. Neyse asıl olaya gelirsek miranamı daha iyi hero traxex mi tabiki tartısmasız bir sekilde mirana ama ben bunu tartısıyorum su an seninle bunun icinde kendimden utanıyorum neyse zamanla sende mirananın cok daha iyi bi hero oldugunu anlayacaksındır. kendin anlayamazsan biraz replay izle anlamana yardımcı olacaktır...

1. si mirana daha iyi hero demissin.İyi hero kotu hero yoktur.
2. si traxx cw lerde alinmaz demissin.Hayir alinir biraz arastir lutfen.
3. su traxx late game de her turlu miranayi dover.

Sunuda belirteyim yeri geldiginde slince stundan cok daha etkili bir silah olur

Blackjack
11/10/2008, 23:39
İkisi de aynı düzeyde bir mirana bir trax baslarsa mirana kastırmaz ve rahat alır.

eflatun
12/10/2008, 12:33
İkisi de aynı düzeyde bir mirana bir trax baslarsa mirana kastırmaz ve rahat alır.

1v1 de demek istiyosan bunu deneyebiliriz.

procaht
13/10/2008, 12:41
evet mumkunse deneyelim senle 1v1 mirana traxex i lvl 3 item e zor cıkarsın oyun sonu. ayrıyeten cw lerde alınır demissin bana replaylerini atsana su cw lerin senin falan oynadıgın cw lermi bunlar. ve de hala ısar ediyosun traxex miranayı alır die. zaten ole bi kıyaslama olmadıgı icin bunu tekrar tekrar konusmuyacam. fakat stunu yediginde late te de early de de mid de de traxexin hic sansı yok.Neyse ii hero kotu hero yoktur da demissin. yoo hayır vardır. ole bisi yok butun herolar asagı yukarı aynı seviyede herolar deil. 1 ornek late game de nerdeyse tum heroları alabilecek gucte olan jahrakal cw lerde alınmaz cunku hic bir koridorda duramaz koridor da hicbir ise yaramaz solo da atamaz cunku kacmak veya adam kesmek icin early de hicbir skilli yok ve izlediğim hicbir cw de jahrakalı gormedim gorene de rastlamadım ama her seferinb de solediim gibi senin yada baska bi noobun yaptıgı cw den bahsetmiyoeum ben. pro game den bahsettim bir kac takım ismi ornek verdim sanırsam pek anlasılamadım.tekrar dan tavsiye ediyorum SK nın KS nin MYM nin her hangi bir macında bana traxex veyahutta jahrakalı gosterirsen soylediğin herseyi kabul ederim bunları aramak icin biraz da replay izlersin bu da benim sana katkım olur emin ol senin oynadıgın oyun sayısı kadar replay izlemisimdir iyi hero kotu hero diye bisey vardır cw icin bunu da unutma belli baslı 30 hero vardır genelde bu heroların dısına cıkılmaz unutma bunları.

eflatun
13/10/2008, 14:02
evet mumkunse deneyelim senle 1v1 mirana traxex i lvl 3 item e zor cıkarsın oyun sonu. ayrıyeten cw lerde alınır demissin bana replaylerini atsana su cw lerin senin falan oynadıgın cw lermi bunlar. ve de hala ısar ediyosun traxex miranayı alır die. zaten ole bi kıyaslama olmadıgı icin bunu tekrar tekrar konusmuyacam. fakat stunu yediginde late te de early de de mid de de traxexin hic sansı yok.Neyse ii hero kotu hero yoktur da demissin. yoo hayır vardır. ole bisi yok butun herolar asagı yukarı aynı seviyede herolar deil. 1 ornek late game de nerdeyse tum heroları alabilecek gucte olan jahrakal cw lerde alınmaz cunku hic bir koridorda duramaz koridor da hicbir ise yaramaz solo da atamaz cunku kacmak veya adam kesmek icin early de hicbir skilli yok ve izlediğim hicbir cw de jahrakalı gormedim gorene de rastlamadım ama her seferinb de solediim gibi senin yada baska bi noobun yaptıgı cw den bahsetmiyoeum ben. pro game den bahsettim bir kac takım ismi ornek verdim sanırsam pek anlasılamadım.tekrar dan tavsiye ediyorum SK nın KS nin MYM nin her hangi bir macında bana traxex veyahutta jahrakalı gosterirsen soylediğin herseyi kabul ederim bunları aramak icin biraz da replay izlersin bu da benim sana katkım olur emin ol senin oynadıgın oyun sayısı kadar replay izlemisimdir iyi hero kotu hero diye bisey vardır cw icin bunu da unutma belli baslı 30 hero vardır genelde bu heroların dısına cıkılmaz unutma bunları.

Peff nooblukta ustume yok ya baksana cw de traxx alinir diyorum Allah beni bildigi gibi yapsin.Benim gibi nooblarin yaptigi cwden ne hayir cikar yaaaa

hicbir cw de jahrakalı gormedim gorene de rastlamadım ama her seferinb de solediim gibi senin yada baska bi noobun yaptıgı cw den bahsetmiyoeum ben/SK nın KS nin MYM nin her hangi bir macında bana traxex veyahutta jahrakalı gosterirsen soylediğin herseyi kabul ederim

http://rapidshare.com/files/153561264/1475032PDL_fnatic_vs_MYM.w3g.html

procaht
14/10/2008, 11:04
[hicbir cw de jahrakalı gormedim gorene de rastlamadım ama her seferin de solediim gibi senin yada baska bi noobun yaptıgı cw den bahsetmiyorum ben]
Buna cevap olarak bu replayi koymussun da neyse bu replay de jahrakal yok zaten traxex var. MYM nin bence abuk subuk bi takımla yaptıgı mac zaten killerden de takımın cok basarılı olmadıgı anlasılıyo. Neyse traxexi oynayan oyuncu fear karsısında izlediysen replayi dünyanın en kotu akashası veagac var bu koridorda scourge ta ustte solo atıyo. ama simdide takıma yararına bak heronun oyun sonu 4 kill i var 5 asisti 2 kere de olmus simdi bu hero fearın solosuna ve o kotu koridora ramen bu kadar etkisizse sen hala nasıl traxexin mirana dan daha iyi i hero oldugunu bana soleyebilirsin ki. Ayrıca bu matchup olurken banlanan 8 herodan birinin de mirana olduguna nerdeyse eminim.

eflatun
14/10/2008, 15:22
SK nın KS nin MYM nin her hangi bir macında bana traxex veyahutta jahrakalı gosterirsen soylediğin herseyi kabul ederim.

bunu kim soyledi canim?

[hicbir cw de jahrakalı gormedim gorene de rastlamadım ama her seferin de solediim gibi senin yada baska bi noobun yaptıgı cw den bahsetmiyorum ben]
Buna cevap olarak bu replayi koymussun da neyse bu replay de jahrakal yok zaten traxex var. MYM nin bence abuk subuk bi takımla yaptıgı mac zaten killerden de takımın cok basarılı olmadıgı anlasılıyo. Neyse traxexi oynayan oyuncu fear karsısında izlediysen replayi dünyanın en kotu akashası veagac var bu koridorda scourge ta ustte solo atıyo. ama simdide takıma yararına bak heronun oyun sonu 4 kill i var 5 asisti 2 kere de olmus simdi bu hero fearın solosuna ve o kotu koridora ramen bu kadar etkisizse sen hala nasıl traxexin mirana dan daha iyi i hero oldugunu bana soleyebilirsin ki. Ayrıca bu matchup olurken banlanan 8 herodan birinin de mirana olduguna nerdeyse eminim.

fnatic in eledigi herolar:soul keeper,warlock,rex,tide MYM'nin eledigi herolar: DK ommi dazzle earth

ben nerede traxx miranadan daha iyi hero dedim canim?Ben sana iyi hero kotu hero yoktur dedim sen vardir dedin.

Ben sana cwlerde traxx alinir dedim sen alinmaz dedin.

Peki sana kapak koydum mu?Koydum.

Ve hala kendini hakli cikarmaya calisiyosun.

Hee bu arada su fnatic takimi ile allah aşkina bir cw yapin ya bakalim sonuc ne olacak.

hee diyelim fnatic abuk subuk...

peki SK da mi abuk subuk bir takim ks.int ye yeniliyor?

Dikkat et ks de traxx var sk da mirana

http://rapidshare.com/files/153915524/1530779DLX_Div1_Sk_vs_ks_in.w3g.html

Khirsah
31/10/2008, 12:56
Mirana iyi ok tutturuyosa bi ok bi starfall sonra normal attack la işi bitirir. Traxa lothar+hood lazım.

ThEcK_N!cK
25/11/2008, 23:24
Bnce creepler alır

mashed666
25/11/2008, 23:32
yaw bi konu açtım vs konusu yer misin yemezmisin herkes vs konusu açıyor :/:/ cw sk ks mym gibi clanlar takım oyunu oynar kasma oyunu değil mym de ki adam skeleton knithg için bizzat vladmir kastı :-0 bu benim çok değişimiğime gitti lich sırf corrier le casus gözü(kırmızı göz) dikerek parasını harcadı ve dk 53 de sadece 3 bracer ve bi ptsi vardı ben burda vs olarak kasmak tan bahesdiorum clanları karıstırmayın lütfen...

El_MaTadoR
14/06/2009, 16:22
yani oynanisa bagli.

5sn stunu nerden tutturcan vs de

Sylar
15/06/2009, 20:49
Bence mirana!

StrideR
17/06/2009, 11:54
Ben de Mirana Dedim ama,

Bana göre bu heroların 2si de takım oyununda iyidir, özellikle mirana!

Takımı görünmez yapıyor xD yani bunların adına vs konusu açılması saçma bence...

bAlAnAr
21/06/2009, 08:49
dayı sımdı mıran proysa karsıda kı ıster se kyrokır olsun bi sey yapamaz

Mots
21/06/2009, 15:15
bence trax silence attımı bitirir diye dusunuyorum bide orchid yapsın 12 sanye silnce oluyo herlde emn deilm satanığide aktif hale getirir o sırada, bide bkb rahat alır herlde :D

JeReGNe
21/06/2009, 23:47
mirana diyen arkadaşlar oyunun vs olduğunu unutmuş sanırsam 5sn ok diyorlar ama bu konu anladığım akadarıyla 1v1 mirana 1v1 de 5 snlik rangeyi nerden bulcak??? evet early game de mirana kabul... ama ileride trax alır.Mirana skillsiz pek bir şey yapamaz trax ta ne war silence...heralde olay burada çözülüyor.