PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : her defasında gırıs yapmak zorunda kalıyorm

Ahmet"FranJose"ÇOLAK
01/12/2011, 15:55
gh forum acıkken oyuna gırıyorum oyun bıtınce foruma dondugumde uyelıgımın cıkıs yapmıs oldugunu goruyorum her defasında gırıs yapmak zorunda kalıyorum sadece gh de boyle oluyor fazla sorun yaratmasada genelde sınırlerımı bozabılıyor. cozum hakkında yardım ıstıyorum

tarhuman
01/12/2011, 16:18
Beni hatırla kutucuğuna tıklayıp öyle giriş yaparsan üyeliğin bir daha kapanmaz.

DotAli
01/12/2011, 16:38
Bundan ziyade foruma bakarken giris yaparken sorun yok fakat ana sayfada girise basınca her defasında 2. girisi kabul ediyor. İlkinde invalid user diyor istisnasız.

WeRdeR WeReMeM
01/12/2011, 16:48
Ben 3 aydır şifremi yazmıyom valla unutmuş olabilirimde ^^

napstar
01/12/2011, 16:55
Ben 3 aydır şifremi yazmıyom valla unutmuş olabilirimde ^^
+1 .

EuSS.WackyDire
01/12/2011, 17:16
Sanırım tarayıcıyla alakalı biraz da ben firefox kullanıyorum.Adımı ve şifremi yazıyorum, beni hatırla diyorum ve üstte firefox'un sorduğu ''Şifreniz her zaman hatırlansın mı ? '' sorusuna da evet deyince bir daha adımı ve şifremi yazmadan siteye her tıkladığımda otomatik giriş yapmış oluyorum.Site açıldığından beri böyleyim ^^

BorisPeace
01/12/2011, 17:25
gh forum acıkken oyuna gırıyorum oyun bıtınce foruma dondugumde uyelıgımın cıkıs yapmıs oldugunu goruyorum

Bu forumun bir koruma sistemidir. Sitede belli bir süre hiçbir şey yapmadan kalırsanız hesabınız otomatik olarak çıkış yapacaktır. Forumda hesabınızı açık unutup bilgisayarınızı boş bıraktığınızda ya da bir internet kafede açık unuttuğunuzda, başkası hesabınız ile bir şey yapamasın diye var. Süresi yanlış hatırlamıyorsam 15 dakika olmalı.

FroStly
01/12/2011, 17:28
Sanırım tarayıcıyla alakalı biraz da ben firefox kullanıyorum.Adımı ve şifremi yazıyorum, beni hatırla diyorum ve üstte firefox'un sorduğu ''Şifreniz her zaman hatırlansın mı ? '' sorusuna da evet deyince bir daha adımı ve şifremi yazmadan siteye her tıkladığımda otomatik giriş yapmış oluyorum.Site açıldığından beri böyleyim ^^

Gene alakasız bir postla aktın kanka :D

Msn gel :D

EuSS.WackyDire
01/12/2011, 17:32
Gene alakasız bir postla aktın kanka :D

Msn gel :D

Alakasız mı ? O_o Yorum yapmıyorum Ali.
Ve bu msn yi de kim icat ettiyse bu nedir ya :D Bu arada ben msndeyim hep mesaj atman yeterli ^^

Ahmet"FranJose"ÇOLAK
01/12/2011, 17:59
bende sıfremı yazmıyorum tarayıcımda otomatık kayıtlı fakat 30 dk gıbı sure away olunca sıteden logout oluyorm

Lexsarko
01/12/2011, 18:08
Bundan ziyade foruma bakarken giris yaparken sorun yok fakat ana sayfada girise basınca her defasında 2. girisi kabul ediyor. İlkinde invalid user diyor istisnasız.

Chrome kullanıyorsun. Yanılıyor muyum?