PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güncelleme sorunu?

FroStly
16/12/2011, 21:31
http://img534.imageshack.us/img534/5880/hatag.png (http://imageshack.us/photo/my-images/534/hatag.png/)

Hata bu yardımcı olcak askıya alındı diyorda ben oyundayken birden başladı otomatik upload bende delaylıyor diye steamı kapattım oyun bitip açınca askıya alındı dedim playe basıncada bu hata çıkıyor sorun ne?

ViktorReznov
16/12/2011, 22:22
Steam serverından düşmüşsün ondan kaynaklı. Steam i yeniden başlat olmadı pc yi yeniden başlat

tarhuman
16/12/2011, 22:27
Şuan güncelleme yapmaya çalışıyorum. Bağlantım iyi olmasına rağmen 38kb ile indiriyor hatta bazen 0 oluyor. Bu steam adamı delirtir ya. Bilgisayarı kasması ayrı dert zaten.

ViktorReznov
16/12/2011, 22:42
Şuan güncelleme yapmaya çalışıyorum. Bağlantım iyi olmasına rağmen 38kb ile indiriyor hatta bazen 0 oluyor. Bu steam adamı delirtir ya. Bilgisayarı kasması ayrı dert zaten.
O tamamen steam'in saçmalığı. Bendede oluyor sık sık. Zaten Steam dowload konusunda optimize edemedi bence bu olayı bir türlü böyle gereksiz hatalar oluyor sık.

Nighthawk
16/12/2011, 22:46
O tamamen steam'in saçmalığı. Bendede oluyor sık sık. Zaten Steam dowload konusunda optimize edemedi bence bu olayı bir türlü böyle gereksiz hatalar oluyor sık.

Bu bir hata değil Viktor. Orda download ediyor gibi düşünüyorsun update'i. Peki ne zaman install ediyor? Hayır böyle değil. Hem download hem install ediyor. O yüzden arada download duruyor.

Dota 2 Update'inde ise RAM kullanım sorunu var. 3GB'a kadar RAM kullandığını gördüm. Bu sadece Dota 2'ye özel bir sorun.

ViktorReznov
16/12/2011, 23:03
Bu bir hata değil Viktor. Orda download ediyor gibi düşünüyorsun update'i. Peki ne zaman install ediyor? Hayır böyle değil. Hem download hem install ediyor. O yüzden arada download duruyor.

Dota 2 Update'inde ise RAM kullanım sorunu var. 3GB'a kadar RAM kullandığını gördüm. Bu sadece Dota 2'ye özel bir sorun.
Hmm Hiç öyle düşünmemiştim. Dosyaları direk klasöre atıyor gibi düşünüyordum ben. O zaman arada bir durması normal ve update oyun indirmekten farklı demkki. Teşekkürler.

Nighthawk
16/12/2011, 23:27
Oyun yüklerken de aynı şeyi yapıyor arada download yavaşlar ya da durur install devam eder.

AnImated^PICS
16/12/2011, 23:49
ortalama kaç dk sürüyor bu güncelleme?