PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota 2 Malezya Turnuvası

DreadfuL
19/12/2011, 17:04
1502

Orange Esports takımı Dota 2 Malezya turnuvasını kazanarak hem kupanın hemde 5.000 dolarlık ödülün sahibi oldu.

Finalde Tayland takımı MiTH ile karşılaşan Orange Esports maçı 3-2 yendi. Orange takımı finale kadar namağlup bir şekilde gelmişti ve bu yolda MiTH takımını da yenmişlerdi. Daha sonra ise MiTH takımı Loser Bracketdan tekrar Orange Esports'un karşısına gelerek bir rövanş aradı. Bununla beraber Winner Bracketdan gelen Orange takımı ise seriye 1-0 önde başladı.

İlk oyunda Orange takımı gerçekten iyi bir Batrider-Roam takımına karşı geri dönüş sergiledi ve durumu 2-0'a getirdi.

İkinci oyunda ise artık her şey MiTH takımına karşıydı ama onların hala kendilerine güveni vardı, bunuda muhteşem bir Balanar + ES roam taktiğiyle göstererek durumu 2-1'e getirdiler.

Üçüncü oyunda MiTH takımının karşısında gang ve pusher üzerine kurulu bir takım mevcuttu ama onlar gerçekten iyi bir Antimage farm taktiğiyle oyunu kendilerine çevirdiler ve durumu 2-2'ye getirdiler.

Son oyunda ise Orange üstünlüğü gözüktü, Broodmother alt koridorda MiTH takımın Windrunner'ına karşı hızlı bir şekilde level ve altın kazandı. Bu oyunun sonunda Orange Esports turnuvayı 3-2 kazanarak şampiyon oldu.

Ödüller :
1. Orange $5,000
2. MiTH.Trust $3,000
3. Mineski $2,000

1503

DucK.G
19/12/2011, 17:14
Mith-Thrust'ı tutuyordum,yine bilemedim.

Hayatımda hiç iddaa tutturamadım

Woolridge
19/12/2011, 19:04
Mith-Thrust'ı tutuyordum,yine bilemedim.

Hayatımda hiç iddaa tutturamadım

Boşveeeer bugüne kadar ki total kazancım 9TL

DucK.G
19/12/2011, 19:22
Boşveeeer bugüne kadar ki total kazancım 9TL

benim de kaybım o kadar

CoolStoryBro
19/12/2011, 20:14
Güzel turnuva oldu mith de orange da çok iyi oyunlar sergiledi ama hak eden kazandı.

WeRdeR WeReMeM
20/12/2011, 07:15
Bizde kendi aramızda yapalımmı ? Dota 2 Turnuvası maksat eğlence olsun