PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : X Hero !!!

bora
18/06/2008, 18:22
Süper bir harita inanılmaz zevk alıcaksınız.

http://www.epicwar.com/maps/12365/

http://bane.epicwar.com/i/p/59/14722.jpg

executioner
31/08/2008, 17:41
Evet biliyorum bu haritayı.
Çok zevklidir diğer maplar kadar buda eurobattle da çok tutulur.

fizzye
20/09/2008, 06:57
teşekkürler

Strahd
08/09/2009, 16:54
Bu haritadaki hero lar hakkinda genis veya ortalama bilgisi olan biri herolarin kisaca özelliklerini en iyi herolarin hangisi oldugunu yazarsa sevinirm.Smdiden tesekkürler

Synchronize
08/09/2009, 19:06
bilmen gereken tek bilgi x hero siege nin aptal mapı olduğu ve sadece aptalların oynadığı bi maptır. tek bilmen gereken furbolgu alıp birinin koridoruna sürmek. zaten o kadar aptal mapki afk bıraksan kazanıyorsun.

Erdi.39
11/09/2009, 00:02
Evet arkadaş haklı bi süre sonra sıkıntıdan bayılcak gibi oluyosun.Başlarda eğlenceli geliyo ama sonradan çok fazla sıkıyo insanı.

C0ldnessOfDeath
25/04/2010, 00:13
Bu haritadaki hero lar hakkinda genis veya ortalama bilgisi olan biri herolarin kisaca özelliklerini en iyi herolarin hangisi oldugunu yazarsa sevinirm.Smdiden tesekkürler

Damage tiplerine bak, chaos damage olması iyi oluyor armora bakmadan vuruyor, o da athras mıydı neydi bir tane melee var öyle, bir de atraposa benzeyen yeşil bir şey var o da olabilir, diğerleri oyun başlarında belki iyi gözüküyor ama sonradan boss ları keserken boss armorları yüksek olduğu için zorlana biliyor.

Ben de çok oynamadım 1-2 hero biliyorum, anti-mage ye benzeyen de %200 lifesteal var.
Mortred e benzeyen skillerinin birinde 2 tane avatar(spectra gibi) çıkartıyor, sonra bunlar öldürülen düşmana bağlı olarak vangeful sprit çakması invurunable(yanlış yazdım ama anlayın vurulamayan tarzda işte) çıkartıyor, her hangi iki koridoru bunlarla tutabilirsin.

O dediğim athras mıdır nedir o da güçlü özellikle oyun sonlarında çok iyi oluyor.

Oynaması zevkli ama tek başına bitirmesi zor bir oyun, final wave de her taraf düşman çevrili olduğu için yetişemiyorsun, hepsi bir taraftan gelse hepsini tek tek kesebilecek durumda oluyorsun ama her yönden gelince kurtaramıyorsun kaleyi.

II_Remedy_II
25/04/2010, 00:19
Oynamasını bilen adamla çok kolay bilmeyenle tam bir işkence olan çok güzel bir map arada bir

MrCekirge
25/04/2010, 02:39
Denedim birkaç kez tek başına zevksiz :S

Susano
25/04/2010, 10:36
Her oyun biri o ence benzeyen herodan alıyor creepleri kesiyor.Bosslarda Kunkka cok zor

C0ldnessOfDeath
03/05/2010, 19:30
Her oyun biri o ence benzeyen herodan alıyor creepleri kesiyor.Bosslarda Kunkka cok zor

Bosslar çok zor değil, en zoru final wave, dairesel saldırdıkları için durduramıyorsun. Bir kere zar zor bitirdim ama dual hero ile, mortred ve omni tiplerindekileri seçmiştim, mortredin ultisi 2 tane spec benzeyen avatar çıkartıyor, o da cesetlerden venge çıkartıyor(vurulamayan tip), mortredden skill i atıp omni ye geçtim chaos damage ve cleave atack yüzünden seri seri kestim buna rağmen kalenin 1000 canı filan kalmıştı kalenin. Zaten kalenin sağ alt çaprazındaki yerlerdeki tüm yaratıkları kestiyseniz sorun yok oradan gelen itemlerle kesiyorsunuz ama orayı temizlemek çok zor o arada kaleyi savunabilmek de lazım.
Güzel map ama tek başınıza çok eğlenemeyebilirsiniz, bir de mod ları da çok zorlaşıyor, en kolayda oyunu bitirebiliyorsunuz ama orta seviyede çok çok zor oluyor, en zorda denemedim bile.

Ebrar
16/05/2010, 17:26
BaslardA zevk verio ama sonlarda bayio en iyi herolarda tyrande beastmaster kli jaeden ghost demon hunter

TauHunter
06/09/2010, 01:00
COOOOOOOOOOOOK eski version uploadlamissin oyunu 22 kere bitirdim ezberledim.crepler sonra event sonra 4 tane irk saldirisi sonra pit lord.ahnkli ve oldukce cogaliyor.sol tarafta yurneroyu kes assa git illidani kes saga git balanari kes uste git admirali kes sonra arthasi kes atro summonlanis obeliskleri kesip atroyu renkten renge sokarak kes

mka51
06/09/2010, 01:21
snip yada enc alın onlar ii bunda