PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota2 Beta Hakkında Bir Yazı

DucK.G
31/12/2011, 13:15
Evet Dota2 Beta Key arayan sevgili arkadaslar ; Bosuna heves ediyosunuz,sizi cok iyi anlayabiliyorum ama cidden 3.oyundan sonra Dota2'nin yüzünü görmek istemiyorsunuz.

Tanıdıgım Dota2 Beta Keysiz bir arkadasa keyimi vereceğim.

bucKeRudy
31/12/2011, 13:53
Selam,bir haftadır herkesi taciz ediyorum.Sıkılmayacağımı düşünerek denemek istiyorum :)

WeRdeR WeReMeM
31/12/2011, 14:31
Valla ben oynuyorum 3.oyundan sonrada skılmadım zaten bi cumartesi pazar oynuyorum oda günde 3-4 el atıyom pek oynamıyorum. Oyundan anladınız yok bence sizin. Gayet güzel oyun .

Nighthawk
31/12/2011, 14:34
Ben 100 oyun attım sıkılmadım valla :) Dota 2'si olup Dota oynayanları anlamak mümkün değil Dota çok kötü gelmeye başlıyor.

DucK.G
31/12/2011, 14:34
Saygı duydum oguzcum

Edit : NH bence tam tersi :D

TauGunner
31/12/2011, 14:58
Ben 100 oyun attım sıkılmadım valla :) Dota 2'si olup Dota oynayanları anlamak mümkün değil Dota çok kötü gelmeye başlıyor.
Aynen.Dotayı neredeyse unuttum oynayasım da hiç gelmiyor.Dota2 çıktığından beri hiç dota oynamadım zaten.Sadece 6.73'ü singledan denemiştim.:)

TNTacme
31/12/2011, 15:10
2 ay boyunca key aradım evet gerçekten 3 cü oyundan sıkıldım dün dota 1 takıldım nerdeyse bütün gün :D bu günde ilk oyunumu atmaya girdim şimdi

ViktorReznov
31/12/2011, 15:53
Gangren ile aynı fikirdeyim (şimdilik)

The Undertaker
31/12/2011, 16:13
bende 48 oyun oynadım, pcm dota2yi kaldırabilse doğru düzgün daha çok oynardım. Her ne kadar antimagein modeli dota1de daha güzel olsada dota 2 daha iyi, özellikle ve özellikle mhnin olmayışı oyundan aldığım zevki dahada arttırıyo, üstüne oyuncu kaliteside kıyas yaparsam türkiyedeki pub ve pridekilerden daha iyi. support oynayan support yapıyo felan, türklerin oyunda malesef sorsan heroya support der ama supportluğun s'sini yapmaz.

zkubi
31/12/2011, 16:49
Warcraft 3 yani DotA 1 den bıktım DotA 2 oynamak için hevesleniyorum umarım anlıyorsundur beni ve yorumu değerlendirirsen sevinirim bu avantaj içinde teşekkürler.

FroStly
31/12/2011, 17:02
Dota2 > dota kesinlikle ama bende alt yapı sorunundan ötürü delay oluyor ve oyunlarda grafikler muazzam olsada zevk alamıyorum genede 1300 range hook > All :D

Şahsen bende delay olmasa ayağımı kırar okula gitmez dota2 oynarım :3:

tarhuman
31/12/2011, 17:12
Dota2 tabiki de Dota'dan daha güzel ama insan anlaşabileceği birileri bulamayınca sıkılıyor. Ayrıca steam yüklemek çok zahmetli :3:. Steam beni zıvanadan çıkarıyor ya. Bu arada playdota son 2 gündür key vermiyor bence yeniyılda bir sürpriz var.

zApdos
31/12/2011, 18:03
dota2 10-15 oyun atmısımdır ama nerdeyse 1 aydır hıc oynamıyorum.

dota>dota2 diyenlerdenim.

tahminimce dota2 full hero cıkmadan adam akıllı oynamam.

Nighthawk
31/12/2011, 18:09
Dota2 tabiki de Dota'dan daha güzel ama insan anlaşabileceği birileri bulamayınca sıkılıyor. Ayrıca steam yüklemek çok zahmetli :3:. Steam beni zıvanadan çıkarıyor ya. Bu arada playdota son 2 gündür key vermiyor bence yeniyılda bir sürpriz var.

Steam, oyun dünyasının görmüş olduğu en harika programdır. Nokta. :)

KONYALIYOBAZ
31/12/2011, 19:44
Katılmıyorum geçen gün dota 2'yi tam 8 saatte indirdim. 600kb aşağısını görmemişken saniyede 200ün üstüne çıkmadı 80 30 arası gitti geldi heralde para vermiş olsaydım son olurdu.

zApdos
31/12/2011, 20:07
ben 900 ile indirmiştim sori :(

WeRdeR WeReMeM
31/12/2011, 20:52

Katılıyorum bencede mükemmel bir program. Anlamayanlar var herhalde yazık yani adamlar daha ne yapsın.

FroStly
31/12/2011, 22:37
Katılmıyorum geçen gün dota 2'yi tam 8 saatte indirdim. 600kb aşağısını görmemişken saniyede 200ün üstüne çıkmadı 80 30 arası gitti geldi heralde para vermiş olsaydım son olurdu.

Dostum dünyanın nerdeyse en rahat oyun indirme programı ilerle,ilerle son'a basıyorsun otomatik kuruyor ve indiriyor oyunu daha ne :D bunun haricinde binlerce oyunu çok rahat alıp yüklüyorsun kantırı alıp kurup find servera basıp oyuna girmekten daha rahat bir yöntemi yoktur mesela ki bunuda sadece steam sağlıyor sana kendi arkadaşlarınla beraber oyunlara girip farklı achiler yapmak zaten işin eğlence kısmı :)

tarhuman
01/01/2012, 00:33
Benim dediğim sorun onlar hakkında değil. Ben cafeden oynadığım için her zaman steam'i yükle, hotmail'e gelen güvenlik kodunu yaz, steam'i Türkçe yap, Dota2'yi yedekten yükle... Bazen bu iş 1 saatimi alıyor. Ben bunu kastetmiştim. Cafeden oynayacak olanlara büyük zorluk çıkaracak bu program. Ağ'da paylaşıma koysalar bile güncellemelerini yapmak için hep cafe sahibiyle muhattap olmak zorunda olacak. O da bir yere kadar.

Nighthawk
01/01/2012, 02:52
Benim dediğim sorun onlar hakkında değil. Ben cafeden oynadığım için her zaman steam'i yükle, hotmail'e gelen güvenlik kodunu yaz, steam'i Türkçe yap, Dota2'yi yedekten yükle... Bazen bu iş 1 saatimi alıyor. Ben bunu kastetmiştim. Cafeden oynayacak olanlara büyük zorluk çıkaracak bu program. Ağ'da paylaşıma koysalar bile güncellemelerini yapmak için hep cafe sahibiyle muhattap olmak zorunda olacak. O da bir yere kadar.

O kafe sahibinin hatası. Kurup öyle kaydetmesi lazım senin hiç uğraşmaman lazım.

KONYALIYOBAZ
01/01/2012, 15:46
Dostum dünyanın nerdeyse en rahat oyun indirme programı ilerle,ilerle son'a basıyorsun otomatik kuruyor ve indiriyor oyunu daha ne :D bunun haricinde binlerce oyunu çok rahat alıp yüklüyorsun kantırı alıp kurup find servera basıp oyuna girmekten daha rahat bir yöntemi yoktur mesela ki bunuda sadece steam sağlıyor sana kendi arkadaşlarınla beraber oyunlara girip farklı achiler yapmak zaten işin eğlence kısmı :)

Tabiki ben çok kötüdür sakın kullanmayın demiyorum tabiki çok iyi ve çok kaliteli özellikleride var. Atalarımızda demiş yiğidi öldür hakkını yeme :D Ama demeye çalıştığım çok iyi yönleri dışında doluluk sebebiyle indirmelerde yavaşlama, eski bilgisayarlarda kasmaya sebep olma vs. ama bunlar dışında tabiki çok faydalı bir program, kredi kartın varsa kılını kıpırdatmadan tek tıkla istediğin oyunu alabiliyor bunu dünya çapında oyuncularla yine tek tıkla oynayabiliyorsun. :D

DucK.G
01/01/2012, 16:50

Yada DotA'yı beceremeyenler Dota2'ye kayıyo bi ümit. :)

Nighthawk
01/01/2012, 16:53
Yada DotA'yı beceremeyenler Dota2'ye kayıyo bi ümit. :)

Dota 2'nin daha iyi olduğunu görmesine rağmen alışamayıp kötü oynadığı için "Dota 2 kötü" diyip Dotaya dönenler olması da çok muhtemel. Zira competitive dota'nın yıldızları geleceği Dota 2'de görürken onların dota'yı beceremediğini iddia etmek apaçık yanlış olur.

PS: Ünlü oyunculara bakmak daha doğru çünkü Türkler arasında Dota'yı "becerdiğini sanan" çok kişi var.

DucK.G
01/01/2012, 17:12
Dota 2'nin daha iyi olduğunu görmesine rağmen alışamayıp kötü oynadığı için "Dota 2 kötü" diyip Dotaya dönenler olması da çok muhtemel. Zira competitive dota'nın yıldızları geleceği Dota 2'de görürken onların dota'yı beceremediğini iddia etmek apaçık yanlış olur.

PS: Ünlü oyunculara bakmak daha doğru çünkü Türkler arasında Dota'yı "becerdiğini sanan" çok kişi var.

Ünlü oyunculardan cok burda kişisel görüslerimizi acıklıyoruz.Oyun suan cok yetersiz bu asıl 'apaçık'.Eminim cok güzel bir oyun olacak orası ayrı.

Not : Bide benim pc kasıyo ya oda sıkıntı mesela.Gircem desem giremiyorum,ne oluyoruz yav

The Undertaker
01/01/2012, 17:47
1618
1619
1620

DotAli
02/01/2012, 13:30
Dota 2 sahibiyim yurttanyken VINN ile oynuyorum 0 lag fena değil.
Laptop arkın oldugu icin ve saatte 50 mb yediği için kafeciden rica ettim masa 1'in deepfreezini kaldırıp yükledik oyunu Tarhucum sende bi teklif et :) Hatta kafenin camına dalgasına yazı astık DOTA 2 SAATI 2 LIRA diye :D bana denk gelir ve noob hareketler görürseniz o ben değilim :P
Dota vs Dota II konusuna gelirsek, Dota renk kontrast bakımından cok canlı bir oyun Dota 2ye göre, canlı renk oyunu canlandırır kanımca.
Dota 2yi ilk yükledigimde ARALIKSIZ 28 saat oynadım sonra kota bitti zaten :D Beceremedigimden değil NH, benimle Dota2de oyun atmıs olanlar bilirler fakat yıllardır dotada edinen cevre ve tecrube dota2ye degisilmiyor su an icin, sadece GH üyelerinin cogunu acık görürsem öyle giriyorum oyuna, tüm herolar yok, leaver cok, hard noob cok, misal heroyu secip te direk kuleye dalanlardan bahsediyorum, ingilizce bilmeyen yabancı cok fln yada hep beni buluyolar...

Yani bana göre dota 2 betadan cıkana kadar DOTA>DOTAII, fakat kontrast ve mapin bazı ayrıntılarını düzeltmeleri şart, düzeldigi an dota 2 kalbimin kralıdır arkadas.

Canım cekti yahu kafe akar ^^

WeRdeR WeReMeM
02/01/2012, 14:33
Görüntülerde birşey yokki Dota 2 nin. Oynanabilirlik açısından ise Dota 2 fark atar bence normal Dota'ya göre. Oyun hızlı bir biçimi var ve oyun kontrolü çok iyi daha ne yapsın adamlar. 3D gözlük takıp Linanın memelerinimi izletsinler size anlamadım ki. Oyun beta zaten ufak tefek eksiklikler olacak illaki. Ama bu eksiklikler oyunun kötü olduğunu göstermez bence siz hiç bulaşmayın oyun Betadan düştüğü anda böyle olacak farklı birşey görmeyeceksiniz yani. Umarım anlatabilmişimdir, yani oyunda bir değişiklik beklemeyin denge ve bazı buglar dışında yoksa hayal kırıklığı olur sizde. Oyun böyle olacak yani uzatmanın manası yok...

DucK.G
02/01/2012, 15:12
Görüntülerde birşey yokki Dota 2 nin. Oynanabilirlik açısından ise Dota 2 fark atar bence normal Dota'ya göre. Oyun hızlı bir biçimi var ve oyun kontrolü çok iyi daha ne yapsın adamlar. 3D gözlük takıp Linanın memelerinimi izletsinler size anlamadım ki. Oyun beta zaten ufak tefek eksiklikler olacak illaki. Ama bu eksiklikler oyunun kötü olduğunu göstermez bence siz hiç bulaşmayın oyun Betadan düştüğü anda böyle olacak farklı birşey görmeyeceksiniz yani. Umarım anlatabilmişimdir, yani oyunda bir değişiklik beklemeyin denge ve bazı buglar dışında yoksa hayal kırıklığı olur sizde. Oyun böyle olacak yani uzatmanın manası yok...

abi bu senin görüsün.

Bu arada aklıma geldi,İyi oyuncular bakmalı diyosunuz,Türkiyedeki iyi oyunculara bakın kacı oynuyo dota2? 1 tane bile yok nerdeyse..Benim bu görüsümün bu kadar büyüyeceğini bilmiyodum vallahi.Olay oldu be

LotusEvora
02/01/2012, 17:20
Gangren arkadaşım merhaba, ben steam üzerinden 3 ay önce dota 2 isteği yolladım ama hala bana yollamadılar, hemen hemen bütün forum sitelerine bakıyorum çekilişlere katılıyorum ama hiç şans bana gülmedi , eğer elindeki dota 2 beta key'ini bana verirsen gerçekten çok mutlu edersin beni. buda benim steam hesabım eklersen çok iyi olur :/

http://steamcommunity.com/id/LotusEvora

Famera
03/01/2012, 03:42
Valla ben oynuyorum 3.oyundan sonrada skılmadım zaten bi cumartesi pazar oynuyorum oda günde 3-4 el atıyom pek oynamıyorum. Oyundan anladınız yok bence sizin. Gayet güzel oyun .

dfklsklfsdşf Sakin ol :D

DotA 2 Bence gayet güzel sırf Blizzardın yaptığı Warcraft III gibi aynı tarz olmaması insanın biraz önyargılı davranmasına sebep oluyor.. İlk başta bende bu ne? demiştim ama alışınca sarmaya başlıyor :D

WeRdeR WeReMeM
03/01/2012, 07:10
dfklsklfsdşf Sakin ol :D

:( sakindim ben hıh

goktr001
07/01/2012, 20:57
dota 2 beni de sarmadı. fazla bir şeyler var, eksiği yok evet ama. gereksiz fazla bir şey var işte :D