PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : oyunun hep lordlara kalması

Dervish
31/12/2011, 15:04
kaç jfa oyunu atmışımdır lordlara kalmayan ya 1 ya 2 oyun gördüm. bence birçok oyun dk60 olmadan bitebilmeli. ama oyunun bitmesini zorlaştıran mekanikler, 3 yeri yarınca mega olmaması, ana binada son bir dragon çıkması falan var. tabiiki bunlar kalksın demiycem :D fakat buna karşılık oyunu hızlandıracak bişey yapılmalı bence, heroların büyük kısmına bir buff olabilir, itemlerin ucuzlaması olabilir. her oyunun lordlara kalması bence normal değil. tartışmaya açıktır.

*** bir de şu creeplere 2000 bonus vuran itemi yapan görmedim daha onla ilgili bir şey yapsak, creeplere bonus vurmak için çok pahalı değil mi? amacımız kasmaksa ucuz bir item olmalı bence. sonuçta o paraya yapacağımız herhangi bir item creep ve mekanikleri çok rahat kesmemizi sağlıyor. bir remake olmalı diye düşünüyorum, fiyatını ve gücünü 3te 1ine indirecek şekilde. bence şu anki power overwhelming yerine HoJ yapmak her türlü daha mantıklı. zaten öyle yapıyorlar :D

***edit: bir de gardiyan vardı basede. arkadaş yaramıyozki bişeyler çıkıp duruyo :D