PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : morbid, shadow mage

Dervish
31/12/2011, 15:43
hero çok güçlü evet ama 2. ve 3. büyüleri neden ikisi de channel? bu büyülerden oyun boyu fayda görmedim diyebilirim zaten 2.sinin heroyla ilgisi yok aoe disable olmadığından yürüyüp çıkıyorlar, farma da yaramıyor. 3. skill de zaten support olmadığımız için onu atmak yerine vurup killimizi alıyoruz ki range creeplerde mana yok ayrıca hero bottan sonra sadece int kastığı için manası zaten bitmiyor, ultinin mana costu yok ve ilk skill cdsi 16, ayrıca 2. skill de farmda kullanılmıyor. hero zaten mana harcamıyor yani. bunlarda bir değişiklik yapılmalı diye düşünüyorum, tabi 1. skillin damageini de azaltmakla beraber. ultinin de base dmgi kalkıp katsayısı 1-2 falan artsa daha iyi olur, late gamede de tam uymuyor early game'e de. tam yıkıcı etkisini göremedim ben 200 int kasmama rağmen.

WHY YOU LITTLE
31/12/2011, 16:51
mana çalan deilde öbürü gayet güzel bir skill özellikle lord kombatta çok işe yarıyor.

Dervish
31/12/2011, 18:22
yüzdeli hasar verdiği için tabiiki lordda etkili olacak ama lord dışında hiçbir işe yaramayan bir skill, içinde en fazla 2 saniye duruyorlar zaten bu sırada sen de channelda kalıyorsun diğer skillin de channel onu zaten kullanamıyorsun falan. creepleri de alamıyor zaten. bence bir oynama yapılmalı.

edit: geçenki oyunda bide bende o skill varken specynin bizi lorddan kaçırması, daha bi aktı şimdi yani lol

WHY YOU LITTLE
31/12/2011, 18:50
mana çalma skilli saçma zaten bencede :D %li olarak vurması gayet iyi oldugunu düşünüyorum canı çok olan herolara karşı güzel gidiyor ama mana çalma skilli değişebilir belki

Dervish
01/01/2012, 02:36
yüzdeli vurması bence de güzel ama ikisinden birinin channelı kalksa çok iyi olcak :)

WHY YOU LITTLE
01/01/2012, 02:57
mana çalma kökten değişsin işte :D ne gelmeli onun yerine bilmiorum ama değişmeli ben ona hiç vermiorum mesela :D

LiFeFoRLiFe
01/01/2012, 13:59
mana çalma kökten değişsin işte :D ne gelmeli onun yerine bilmiorum ama değişmeli ben ona hiç vermiorum mesela :D

+1+1+1+1

Gokotas
02/01/2012, 12:14
Mana çalma olayının değişmesinde herkes hemfikir zaten.Diğer skill güzel bence işe yarıyor :) combatlarda boss kesimlerinde :D

Vulcan
13/02/2012, 15:02
Mana Drain yeteneği çıkacak olan yeni sürümde değiştirilmiştir