PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota2 Türkiye Kanalı

backseatlove
01/01/2012, 14:55
Arkadaşlar dota2 oynuyorum ama sadece türklerin olduğu bir oyun göremedim henüz mesela Eurobattle da tr channeli vardı burda da ülkelere ayrılmış özel yerler yokmu sadece Asia Europe America tarzında mı bölünmüş?

DreadfuL
01/01/2012, 15:00
Tabiki Türkiye kanalı var ve bu programı (http://www.gamehonor.com/content.php/433-GHTools) kullanarak oyuna girdiğinizde hangi kanala otomatik olarak gireceğinizi siz belirleyebilirsiniz.

backseatlove
01/01/2012, 15:06
teşekkür ederim bir sorum daha olacak burda 3 kanal ismi var hangisine tıklayacağım ve oyuna girdiğimde otomatik olarak yönlendirildiğim zaman sadece türklerin olduğu oyuna nasıl gireceğimi söyleyebilirmisiniz?

BorisPeace
01/01/2012, 15:16
Üç kanalı da seçebilirsiniz, Wacraft III kanallarından farklı olarak DotA 2'de birden fazla kanal açık olabilir.

Oyuna girme konusunda ise kanaldakilerin yardımcı olması daha kolay olur diye tahmin ediyorum ama kısaca anlatmam gerekirse, bir kişi Private bir oyun kurar ve bu oyuna bir şifre koyar. Şifreyi de kanalda paylaşır. Siz de bu şifre ile oyunu arayarak o oyuna girebilirsiniz.

Night
01/01/2012, 15:37
Kanal sekmesinin yaninda bulunan + dugmesi ile kanal listesini acip kanallari bulabilirsin ve steam senin en son girdigin kanallari hafizasinda tutar boylelikle tekrar tekrar girmene gerek kalma ekstradan bir programa da ihtiyacin yok. Kanaldakilerden birlikte oyun atmak istediginkisilerle 5 kisi bir olup parti duzenleyip oyun da atabilirsin matcmaking oynamak istersen