PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota 2 ve Türk Oyuncular

Nighthawk
02/01/2012, 00:27
Türk oyuncuların eğilimleri hakkında bilgi toplamak için bir anket açıyorum. Cevaplarsanız sevinirim.

Ayrıca konu hakkındaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

WeRdeR WeReMeM
02/01/2012, 08:21
Dota 2 oynuyorum boş zamanlarımda. Tabiki kendi insanlarımla oynamayı seçerim zaten sizleri online görünce party atıyorum. Bazen sıkılıyor insan muhabbet edebileceği insan olmayınca. Bazı yerlerde dalgaya bile alırım gören olmuştur zaten :) Adamlar ingilizce konuşun felan diyorlar, yazdığım şey im from KURDİSTAN im Kurdi felan yazıyorum eğlenceli olabiliyor size kalmış birşey yani :) :) iilaki Türk olacak diye birşey yok olmayınca böyle tadını çıkartın :)

napstar
02/01/2012, 09:02
Şimdi DotA2 sahibi olmayan bir insan en alttakini işaretlese, 2 saat sonra Key çıksa nolacak :/

LotusEvora
02/01/2012, 17:37
Bakın, Ben 3 ay önce steam üzerinden dota 2 için istek gönderdim anket falan doldurdum vs. ama hala elime birşey geçmedi, okuldan gelince akşama kadar bulabildiği bütün forumlara bakıyorum beta key bulmak için, playdota çekilişlerine katılıyorum veya başka bir sitenin, ama şans bana gülmüyor tabikide. dota 2 gerçekten çok isteyenler var. Ben 3 aydır forum forum geziyorum ama elime geçmiyor bir türlü. Ne yapıcaz nasıl bulucaz? Bir bilgi verin, dota 2 oynayanlara bakıyorumda genel kişi sayısı gerçekten çok menun, bazı kişiler ise beğenmemiş, O beğenmeğen kişiler emin olun dota 2 bekleyen kişilerin elinde olsa o beta key gerçekten çok sevinirlerdi. Ama malesef bizler çok şansısız. Bir beta key bulabilirsem gerçekten çok mutlu olucam. Ama bekliyorum hala bir umutlu istek gelicek diye.

Fx
02/01/2012, 17:59
Boş zamanlarımda Dota 2 oynamaya çalışıyorum ama çoğunlukla arklarımın beta keyi olmadığı için yabancılarla oynamak zevksiz geçmiyor değil, çünkü leave atanlar-5 dk avantajını kullanıp son 1 dk gelen-karşıyı feedleyen kişi sayısı sanki daha fazla gibi, bu yüzden en iyisi kendi arkadaşlarınla veya ii anlaşabildiğin kişilerle ( Türk olmak zorunda değil ) oynamak.

canifeto12
02/01/2012, 18:45
cok güzel mh yok mh siz oyunları özlemisim valla bide türk olsa herkes b.net teki gibi süper olcak cok noob var

Volta
02/01/2012, 21:06
cok güzel mh yok mh siz oyunları özlemisim valla bide türk olsa herkes b.net teki gibi süper olcak cok noob var

Ayrıca Binlerce sakat var

RoLFii
02/01/2012, 21:11
türklerle gercekten cok daha zevkli

EuSS.WackyDire
02/01/2012, 21:16
Volta'nın dediği gibi ''Sakat'' yani sorunlu bir oyuncu olmadığı sürece, ben herkesle oynarım.Türk - Yabancı hiç farketmez ve doğruyu söylemek gerekirse bence yabancılarda bu tür (sorunlu) oyuncular Türklere göre daha az.Ama her ne kadar durum böyle olsa da Türklerle oynamak tabi ki bana daha fazla zevk veriyor.

FeedGuaranteed
02/01/2012, 21:41
bence de türk yabancı fark etmez ama yabancılarla anlaşmak biraz daha zor ya da 4 arkadaş falan gelirse seni hiç sallamıyolar genelde (biz de aynısını yapıyoruz bazen ama olsun :8)

berkbegins
02/01/2012, 22:11
Dota 2 sahibiyim ama dota oynuyorum.

canifeto12
02/01/2012, 22:18
bence fark eder hani gercekten boyle insanları gördükce kendimi pro zannediyorum

Darkelia
02/01/2012, 23:00
forumdan yada cevremden oldugu sürece türk oyuncuları tercih ederim onun dısında yabancılarla oynamayı tercih ediyorum.

FroStly
02/01/2012, 23:09
İmbalanced ingilizcemle dilde sorun çekmiyorum :D

Ama türk oyuncular biraz daha çenebaz ve maalesef çocuk oluyorlar yabancılar daha sessiz :)

DreadAnthem
06/01/2012, 16:42
Bi türlü sahip olamadım dota2'ye . :(

canifeto12
06/01/2012, 22:40
arkadaslar emin olun kendimi su an pro hisstememin sebebi dota2 dir neden bilmem (belkide gercekten proyumdur kimbilir).ama mh siz oyunlar gercekten zevkli hani derlerya mh li oyunmu noobların oldugu oyun mu ben dota2 oynayarak noobların oldugu oyunu sevtim su anngayet memnunum

MrFoseptik
27/01/2012, 16:56
-ya ben bugün ettim iki oyun atayım bazı oyunlarda bizde bazı oyunlarda karşıda hard nooblar oluyor adamı kanser ediyorlar.
+mh olmayınca kimse bana ss at demiyor ya da başkasının ss atmasını beklemiyoruz.
->bana kalırsa forumda ki herkes birbirini arkadaş olarak eklesin çevrimci sayısı 10 olunca bir oyun atılabilir. hemde forumda herkes birbirini daha iyi tanır.

Berkantk
27/01/2012, 18:04
İmbalanced ingilizcemle dilde sorun çekmiyorum :D

Ama türk oyuncular biraz daha çenebaz ve maalesef çocuk oluyorlar yabancılar daha sessiz :)
Zaten pd den bakıyorum hergün nicklere. Türk olanlar belli ediyo kendilerini. sonu numaralı. Numaralar minimum 95. Çocuk çocuk nickler falan. Bize vermezler çoluk çocuğa verirler ^^

WeRdeR WeReMeM
27/01/2012, 18:09
Biz aramızda atıyoruz herzaman Viktor,Dreadlord,Quantum,Napstar,Elaxis,Berkbegins ,Tnt vs.vs. işte genelde beraber oynuyoruz saymadım daha çok var :=)

Hapkido
27/01/2012, 19:24
DotA 2 sahibi değilim ama DotA oynuyorum.

MrFoseptik
28/01/2012, 00:00
Biz aramızda atıyoruz herzaman Viktor,Dreadlord,Quantum,Napstar,Elaxis,Berkbegins ,Tnt vs.vs. işte genelde beraber oynuyoruz saymadım daha çok var :=)

beni de aranızaa alııınnnnnn :) günün hangi saatlerinde atıyorsunuz? :)

DotA 2 sahibi değilim ama DotA oynuyorum.

napstar sana yollayacaktı?

napstar
28/01/2012, 00:21
napstar sana yollayacaktı?

Bilgisayarı kaldırmıyo şu an :D

MrFoseptik
28/01/2012, 00:34
fail :D