PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Öneri (2012:)

Dj Sterimar
07/01/2012, 04:20
İyi Geceler Arkadaşlar..

Benim öneri , istek ve şikayet tarzı bir belirtim olucak :)

Öncelikle şu forumun tasarımı , dizaynı herşeyi sağlam bir platforma benziyor tabi bu isimden dolayı da biraz etkiliyor.

Giren çıkan insan için herşey iyi hoş güzel fakat aktiflik sayısını , konuları falan görünce bunlar yok olup gidiyor çünkü bu kadar güzel bi foruma göre çok az ve eksik..

Bence daha bir çok tutulan oyunların eklenmesi ekstra olarakbir kaç bölüm açılması ve en az 5 moderatör daha alınmalıdır ki günde en az 200-300 index yapıcak konu olamlıdır zaten bunlar arttıkça forumda sayı artıcak sıkıcı günlere son bulacağız :)

Sadece bir öneriiii :)

Anlamayan varsa bu geceyi atladıkdan sonra açıklarım biraz kötüyüm :)

Dj Sterimar
07/01/2012, 21:29
Up up up :)

Ahmet"FranJose"ÇOLAK
09/01/2012, 15:10
katılıyorm

Dj Sterimar
09/01/2012, 21:00
Bu kadar kişi bakiyor da bir kişi mi yorum yapiyor ?

Sizce doğru olmayan ne burada yada eksik olan ne yada her ne düşünüyorsanız yazın bilelim .

KodiaK
09/01/2012, 21:59
Doğru bencede.(BLC var o yeter aslında. :) )

BorisPeace
19/06/2012, 20:44
Bu kadar kişi bakiyor da bir kişi mi yorum yapiyor ?

Öneri çok havada kaldığı için kimse cevap vermemiş sanırım. Konuyu kapatıyor ve arşiv bölümüne taşıyorum.

Mod eksikliği olduğunu düşünüyorsanız ve moderatör olacak yetiyi kendinizde görüyorsanız, sitede yetkili olmak için başvurabilirsiniz: Bizimle çalışmak ister misiniz? (http://www.gamehonor.com/showthread.php/12475-Bizimle-%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fmak-ister-misiniz)

Sitede daha fazla bölüm açılması iyi olur demişsiniz, bunun yerine daha belirli bir istekte bulunursanız (daha fazla bölümler açılsın yerine "şu" ve "şu" bölümler açılsın gibi) daha yararlı olabilir.