PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beta Key çıghtı

napstar
14/01/2012, 23:37
Dün bi bende deniyim dedim. Bi kere mesaj attım. Bugün mesaj geldi kazandınız diye. Bu kadar kolay mıydı lan? Bu arada bana steam'den bunu nasıl yapacağımızı anlatana invite atıcam. Ciddiyim bu kez. Tabi yalancı çoban durumuna düştüğüm için caps koymak zorundaydım :D ... ; 1746 Steam falan daha önce bilmediğim ve invite'larımdan biri boşta olduğu için böyle bişey yapmaya kadar verdim. Aslında google'dan falan bakarak öğrenebilirdim ama invite'ı vermek için yol olmuş oldu. Hayden bekliyorum.

Ratz
14/01/2012, 23:43
Dün bi bende deniyim dedim. Bi kere mesaj attım. .

Efendim? Anlamadım? Bi deniyim mi dedin? Şakacı seni asdasdasd=)))

napstar
14/01/2012, 23:44
Efendim? Anlamadım? Bi deniyim mi dedin? Şakacı seni asdasdasd=)))

tamam sen dedim bi dene diye -.- . Yiğit dedi beyler dünya duysun :D Neyse asıl konu o değil la çarptırma konuyu :D

D1e-_-
14/01/2012, 23:45
Şimdi rehberlerden baka baka sana yaptırır sonrasında invite vermeni beklerdim ama uğraşamam d2 yede çok meraklı değilim k.g. sana hayırlı olsun

Ratz
14/01/2012, 23:45
Olum bi dene demedim 20 post at yarın elinde key dedim oyle oldu=) Skype gir anlatıyım

napstar
14/01/2012, 23:49
Olum bi dene demedim 20 post at yarın elinde key dedim oyle oldu=) Skype gir anlatıyım

netbook'dayım şu an :D Masaüstü çok uzakta abi üşendim şimdi. Yarın akşam maça gitcem maçtan dönünce anlatırsın da, insanlar invite kazanmasın diye bu uğraş neden? :D

not: Mesaj atan invite'ı alır beyler.

Ratz
14/01/2012, 23:53
1 arka lazımda onun icin diyodum aslında :D Sol altta oyun ekle de ortadaki(2.) secenege tıkla next vs vs key'i oraya gir. İnvitilerde envanterde. envanterde steam profiline gir sag tarafta gorursun.

Specy
15/01/2012, 00:00
olm nesini yapamadın :D add game diyon steamde sağ altta active product key diyon yazıyon o kadar bunu mu yapamadın -.-

napstar
15/01/2012, 00:46
Tamam ya vurmayın. Bi iyilik yapalım dedim yaptırmadınız. Vermiyorum lan invite falan kendime atıcam inviteları :D

ThoR_anC
15/01/2012, 01:00
invite hakki vermeyecekler zaten merak etme:)

Specy
15/01/2012, 01:01
Tamam ya vurmayın. Bi iyilik yapalım dedim yaptırmadınız. Vermiyorum lan invite falan kendime atıcam inviteları :D

fazladan varsa verebilirsin hiç sakıncası olmaz :D

WHY YOU LITTLE
15/01/2012, 01:10
çohk iyi oldu çohkta güzel oldu (böylemiydi lan bu :D)

CoolStoryBro
15/01/2012, 01:34
Sanırım geymanır tarihinin en büyük troll'ünü yaptım . İnsanların duygularıyla oynamak hoşuma gitmiyor tabi ki sadece ne kadar yaratıcı olabileceksiniz diye bakmıştım . Bu arada eğer key'im olsaydı Cool'a verirdim. Ve bana herhangi bir yerden key çıkarsa sana vericem Cool o çabayı boş geçmem rahat ol yani kısaca ; http://alturl.com/im97x

Olum invite dağıtmıyolar artık kaldı ki dağıtsalar sana çıksa benim hakkım lan!:D Bu arada bi deniyeyim dediğine bakmayın beyler baktım da yarışma sayfasına 4 post girmiş şansını daha da arttırmak için.:D Playdota da iyice açıldı bu key dağıtma işinde artık kuralları da önemsemeden dağıtıyolar heralde.:)

napstar
15/01/2012, 01:42
Olum invite dağıtmıyolar artık kaldı ki dağıtsalar sana çıksa benim hakkım lan!:D Bu arada bi deniyeyim dediğine bakmayın beyler baktım da yarışma sayfasına 4 post girmiş şansını daha da arttırmak için.:D Playdota da iyice açıldı bu key dağıtma işinde artık kuralları da önemsemeden dağıtıyolar heralde.:)

içimden dedim coolstroybro'yu görünce zaten hatırlatma geliyo diye :D O 4 mesaj olayıda şöyle oldu. Yiğit bana 20 mesaj at dedi. (aslında başka konulara at demiş) Bende yanlış anlayınca 20 taneyi o konuya atacağımı sandım. (en az 20 mesaj atman gerekli gibi bişey oluştu kafamda) 4 tane attıktan sonra bişey oldu -tam hatırlayamadım orayı :)- ve diğer konulara atmam gerektiğini öğrendim. (ki zaten fazla mesaj bişeye yaramıyomuş sonradan öğrendiğim bilgiye göre)

not: invite neden vermiyolar la :D Ben kuzene verceedim ama yaa :(
dipnot: ne kuralı boloom ben 2009 üyesiyim playdota'nın bana vermiceklerde kime vercekleeer :D

DreadAnthem
15/01/2012, 01:52
invite hakki vermeyecekler zaten merak etme:)
Son noktayı koymuş adam . (Bu nekadar bilmiş bi tavır la :S )

Oyun-u Şerifleriniz Hayırlı olsun ...
Key-i Dota2 bi bana çıkmadı galiba :(

CoolStoryBro
15/01/2012, 01:59
içimden dedim coolstroybro'yu görünce zaten hatırlatma geliyo diye :D O 4 mesaj olayıda şöyle oldu. Yiğit bana 20 mesaj at dedi. (aslında başka konulara at demiş) Bende yanlış anlayınca 20 taneyi o konuya atacağımı sandım. (en az 20 mesaj atman gerekli gibi bişey oluştu kafamda) 4 tane attıktan sonra bişey oldu -tam hatırlayamadım orayı :)- ve diğer konulara atmam gerektiğini öğrendim. (ki zaten fazla mesaj bişeye yaramıyomuş sonradan öğrendiğim bilgiye göre)

not: invite neden vermiyolar la :D Ben kuzene verceedim ama yaa :(
dipnot: ne kuralı boloom ben 2009 üyesiyim playdota'nın bana vermiceklerde kime vercekleeer :D

Aslında 20 post atmak filan da gerekmiyor öyle bi rivayet dolanıyodu ortalıkta ama sonra key çıkanların post sayısına bakınca çoğunun 1-2 post attığını gördüm sonra ben de tek postla denedim şansımı oldu.:D Aynen baktım şimdi yarışma kurallarına fazla post şansını arttırmıyormuş ben diskalifiye sebebi sanıyodum onu da çoklu account kullanmak gibi ama değilmiş.:)

Not: Hala kuzen diyor ya hala kuzen diyor olum söz verdin lan bana! zaten kuzenin olacak hapkido başlıklarımı trollüyor sülalecek trollmüsünüz arkadaş.:D
Dipnot: Ben yarışma tarihinden sonra üye oldum aslında o tarihten sonrakilere vermiyolardı ama sonra değiştirdiler aralık 17'ye çektiler. iyi ki de çektiler. :)

napstar
15/01/2012, 03:02
Not: Hala kuzen diyor ya hala kuzen diyor olum söz verdin lan bana! zaten kuzenin olacak hapkido başlıklarımı trollüyor sülalecek trollmüsünüz arkadaş.:D

2 invite hakkı çıkacağını düşündüğümü varsayarsak; Biri Hapkido'ya biri sana olurdu ama madem çıkmıyo, bi verildi, kilit durumu söz konusu sanırım :D

CoolStoryBro
15/01/2012, 03:21
2 invite hakkı çıkacağını düşündüğümü varsayarsak; Biri Hapkido'ya biri sana olurdu ama madem çıkmıyo, bi verildi, kilit durumu söz konusu sanırım :D

Ya zaten bende var key sen verseydin kuzene verecektim ben de.:D Olsun ya vermedikleri iyi oldu çok key sıkıntı arkadaş.

WeRdeR WeReMeM
15/01/2012, 11:00
Hadi napsıtar :D Kurmadınmı daha gelde oynayalım :D

napstar
15/01/2012, 15:32
Abi dün akşam bi oyun attım da. Şu grafiklere alışmak sandığımdan uzun sürecek sanırım ya. Pudge oynuyodum, mirana çektim sanıyorum ama slardar çekiyorum falan :D Adam dövüyo sonra beni. Alışana kadar Tanıdıklarla oyun atmasam iyi olcak. Rezil olmayalım şimdi :D

FroStly
15/01/2012, 15:41
Abi dün akşam bi oyun attım da. Şu grafiklere alışmak sandığımdan uzun sürecek sanırım ya. Pudge oynuyodum, mirana çektim sanıyorum ama slardar çekiyorum falan :D Adam dövüyo sonra beni. Alışana kadar Tanıdıklarla oyun atmasam iyi olcak. Rezil olmayalım şimdi :D

Oglum 1300 range hook daha ne 0.o

Ayrıca bendede delay var gel beraber rezil olak :D

napstar
15/01/2012, 16:10
Oglum 1300 range hook daha ne 0.o

Ayrıca bendede delay var gel beraber rezil olak :D

1300 derken?

+Sende beyin lagı var lan :D

CoolStoryBro
15/01/2012, 18:41

ehehe böyle de rezil oluyon olum vinsınt benim izledim dün akşam ki oyununun birazını bazı yerlerde öyle failler yaptın ki hiç sorma. :D ayrıca o mirana harbi ajandı.:D

Volta
21/01/2012, 01:20
1300 derken?

+Sende beyin lagı var lan :D

1300 range ne sandınki?Olum siz skillerin itemlerin üstünü falan okumaz mısınız?

Ayrıca napstar kesinlikle tanıdık oynama bir oyun attık zaten faillerdeydin yeterince.

napstar
21/01/2012, 01:24
1300 range ne sandınki?Olum siz skillerin itemlerin üstünü falan okumaz mısınız?

Ayrıca napstar kesinlikle tanıdık oynama bir oyun attık zaten faillerdeydin yeterince.

alıştım artık. Failler yok. Hatta uçtum şahitlerim var o.O