PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GHTOOLS Loading Dolum Sorunu

MrFoseptik
15/01/2012, 15:01
ghtoolsu bilgisayarıma yükledim yazı tipini düzeltti ancak dota loadscreende inanılmaz bir gecikme var.garena giriyorum o loading de asırlar geçiyor. ama oyuna girdikten sonra en ufak problem yok lag delay falan olmuyor yani. sorun çözülebilir mi?

PlanetX
15/01/2012, 16:24
Acikcasi loading time ile neredeyse hicbir alakasi yok fontun. Font dosyasinda bir sorun varsa bile bu oyunu ilk actiginizda belli olurdu diye dusunuyorum. Fakat emin olmak icin orjinal Warcraft III fontunu secip(fontlarin secildigi kutuda da Warcraft III diye geciyor.) bir deneme yapabilir ve loading timelari karsilastirabilirsiniz.

MrFoseptik
15/01/2012, 18:07
orjinale getirince tekrar loading time düzeliyor ama verilen iki fonttan ([TR]Trebucet MS, [TR]Segoe Print) birini seçince loading time çok uzun sürede doluyor. ayrıca loading timele olan alakasızlığına rağmen uzun sürmesi beni de şaşırttı

PlanetX
15/01/2012, 18:31
Peki ufak bir test yapalim o zaman.

Warcraft III orjinal fontu uygulanmisken oncelikle Warcraftin oldugu klasordeki varsa fonts klasorunu silip ardindan asagidaki eklentiden cikan 1.reg isimli dosyayi calisitirip tekrar yuklenme suresine bakar misiniz?

Daha sonrasinda 2.reg isimli dosya ile ilk reg dosyasi ile yapilan degisikligi geri alabilirsiniz hatta almalisiniz :)

1753