PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pudge hook ve Gem

BenjaminLinus
17/01/2012, 18:48
Gem taşıyan pudge hook attığı zaman gem etkisini kaybediyor ve hook bitince geri geliyordu etkisi 73b'de.(73c'de oynamadım henüz) Bu bir hata mıdır fark eden olmadımı yada bende mi öyle gözüküyor sadece :)

ViktorReznov
17/01/2012, 20:01
Mekanikle ilgili her zaman olan birşey. Korkacak birşey yok.

BenjaminLinus
17/01/2012, 20:33
Aslında buraya açmak istemedim ama "bug" ile ilgili bi başlık bulamadım, korkacak bişey yok evet. Sorumun cevabını alamadım hala.

FeedGuaranteed
17/01/2012, 23:44
hook atarken sağ taraf gidiyo zaten fark etmişsindir. Bug olsa şimdiye kadar düzeltilirdi zaten uzun süredir böyle galiba

BenjaminLinus
18/01/2012, 02:14
Hayır 73b'de başlayan bi olay, daha önce aynı şey yoktu. Hookun sağa sola gitmesi zaten hook attıktan sonra hemen bi tarafa koşarsan çok az eğildiği olayı. Bu daha önce konuşuldu, benim anlatmak istediğin şu.

Gem taşıyan Pudge hook skillini kullandığı anda gem etkisini yitiriyor invisler gözükmüyor ve skill bitince hook gelince geri yani gem yeniden etkisini gösteriyor. Bu (bence hata) olayı fark edenler oldu mu hakkında bir bilgisi olan var mı? Saygılar.

MrFoseptik
18/01/2012, 14:28
bu aslında bir hata değil ancak istenmeyen bir durum olabilir. daha önce farkedilmiş bir durum. youtube videsunu izlemiştim (bulursam eklerim)

Krizalid
19/05/2012, 19:16
Hook atarken hero Pause'landığı için oluşan bir durum. Bildiğiniz gibi hero Pause'landığında bazı özellikler kapanıyor. Sağ taraftaki skillerin gitmesi de bu durumla alakalı. Bildiğim kadarıyla ezelden beri bu şekilde işliyor.