PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Diablo 3 Kimler Oynayacak?

Nighthawk
19/01/2012, 21:35
Diablo 3 çıkınca kimler oynayacak arkadaşlar? WoW oynayanlar annual pass yoluyla şimdiden almış bile olabilir. Ankete oy verirseniz sevinirim.

ViktorReznov
19/01/2012, 21:58
D2 kadar klasik bir oyun olacak mı emin değilim. O yüzden kararsızım henüz. Biraz gameplay videolarını incelemem lazım.

BorisPeace
19/01/2012, 22:07
Blizzard'ın yaptığı oyunların klasik olmadığını henüz göremedim :D

Nighthawk
19/01/2012, 22:10
Blizzard'ın yaptığı oyunların klasik olmadığını henüz göremedim :D

Aynen.

Üstelik D3'teki gerçek paralı AH oyundan para kazanmaya meraklı Türklerin ilgisini çeker diye düşünüyorum :)

canifeto12
19/01/2012, 22:50
ben oynamıcamda gercekten cok merak ediyorum nasl bir oyun

thegosugamer
20/01/2012, 03:59
Çok eskilerden, hatta masaüstülerin ilk çıktıgı zamandan beri sadık bir pc oyuncusu olarak , konudan biraz bagımsız olacak ama, her oyunun konsolvarileştirilmesinden rahatsız olan bir ben miyim? Tamam adam sadece pc pazarına açılcagına konsollara da satarak karını arttırıyor da, bu oyunların kalıtesını sızce dusurmuyor mu?

Diablo 3 'ü hadi xbox a çıkarıyorsun anlıyorum desek Playstation'da ne işi var allah aşkına? joypadle D3 oynanabiliyosa o oyun sığlaşmamıs mıdır basitleşmemiş midir? Nerden ne kazansam ne çörsem mantıgı Blizzarda iyice yapıştı bana göre. Hani araştırmalarıma gore bu kadar gecıkmesının nedeni de finansal sebebler. uzun uzun yazarım ama kafa ütülerim. Tabi bunlar teorilerden ibaret gerçekliği kanıtlanmış degil ama ben de aynen bu kadar gecıkme sebebının karını arttırmak amaçlı olduguna eminim. Blizzard gerçekten efsaneydi. Diablodan gidiyorsak; Diablo1 i ağzım açık oynamısıtım.Onun gazıyla, D2 yi ilk aldıgımızda 3 arkadaş bir odaya doluşup,ışıkları söndürüp, muzık setınde sesi sona kökleyip ,çıt yok full konsantre giriş anımasyonunu izlemistik(tam nerdüz) Salyaların akış debisi değişmeden de oynamaya devam ettik. Ama ben şu an gozunu para bürümüş , oyuna oyuncu çekebilme denklemini çözmus, eskiden yaptıgı orjınal fıkır ve oyunların 3 5 modıfıkasyonlu halini 10 yıl aradan sonra tekrar veren bir firmadan başka bisey gormuyorum artık.

Ama ne yazıkkı şu da var.Bu kadar konuştum D3 alıp oynayacakmıyım? Evet ama Blizzard'in o eski kalitesini artık taşımadıgını düşünüyorum.

CoolStoryBro
20/01/2012, 08:05
Çıkarsa alacağız da önce çıkacağına inandırsınlar artık bizi dün yine oyunun yönetmeni Jay Wilson blogunda beta'dan gelen geribildirimlere göre bir çok şeyin değişikliğe ve yeniden yapılandırmaya uğrayacağını bildirdi tabi böylece yine uzadı çıkış tarihi.

Bakalım 2012 ilk çeyrek diyorlardı da 2012 herhangi bir tarihte çıkartsalar da razıyız artık. http://eu.battle.net/d3/en/blog/3599257/Systems_Changes_%E2%80%94_Jay_Wilson_-19_01_2012#blog

WeRdeR WeReMeM
20/01/2012, 08:08
Ben çok kararsızım Wow'u bıraktığım epey oldu, Diablo 3'e başlasamammı bilmiyorum ki Yiğit sen oynayacaksın herhalde katılırım belki bilemiyorum :/

Prometheus
20/01/2012, 12:20
Benım pc kaldırmaz :(

Nighthawk
20/01/2012, 16:22
thegosugamer'ın söylediklerine katılıyorum. WoW'da oyuncu kaybetmelerinin etkisi belki de, çok paragöz oldular. Ama yeni oyunlarda 3-5 modifikasyondan fazlası var bence. Starcraft 2'de oyun sistemini pek değiştirmediler, buna karşılık hikaye güzel bir şekilde devam etti, grafikler çağı yakaladı, oyunun yan fonksiyonları özellikle ligler çok gelişti. Oyuncular sistemin değişmesini zaten istemiyorlardı, starcraft zaten iyiydi. Yani tam istendiği gibi oldu. Diablo 3'te yine hikaye devam ediyor (ne kadar güzel olmuş göreceğiz), grafikler yine çağı yakaladı, yan fonksiyonları göreceğiz, starcraft 2'den farklı olarak oyun sistemi de oldukça değişiyor.

ViktorReznov
21/01/2012, 01:49
Betasının korsanı çıkmış. Adamlar tabi pahalı yaparlar böyle korsanlar varken.

DreadfuL
10/02/2012, 15:05
Ve Diablo III tekrar ertelendi :) Artık gülüyorum yapacak bir şey yok :)

2012'in başlarında çıkması beklenen Diablo III, son yapılan açıklamalara göre 2012 ikinci çeyrekte çıkacak, eğer bir erteleme daha olmazsa Haziran ayı civarında oynamaya başlarız gibi geliyor (umuyoruz tabiki :)).