PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spoiler Sorunu

napstar
20/01/2012, 22:53
Mesaj yazarken üstte spoiler tuşu var mı ben mi bilmiyorum? Kodu kendim yazmak zorunda kalıyorum. Hee bi de 4-5 gündür Göster tuşuna bastığımda bi şey olmuyor. Sizde de aynı mı mesela;

Bu mesajı görebilen "gördüm zaaxdxd" yazsın. "Alıntı yaparak yazmak sayılmaz"

Bunlar sadece ben de mi yok? Yoksa genel sorunlar mı?

Bins
20/01/2012, 23:09
gostere bastiginda gostermiyor,genel galiba

CoolStoryBro
20/01/2012, 23:26
Spoiler butonu yoktu başından beri ya ben de kendim yazıyorum her seferinde, koysalar daha rahat olur tabi. Ve evet göster butonu da işlevini kaybetmiş şu sıralar boris umarım halleder bunları bir an önce.

BorisPeace
21/01/2012, 00:03
Deneme

Biraz değişik olmuş :D Biraz daha editlemeye çalışayım.

Oldskull
21/01/2012, 00:06
Blogların şimdi gözüküyor

BorisPeace
21/01/2012, 00:30
Fena olmadı :3

Sizin de yorumlarınızı almak isterim.

İleti yazma kutusuna Spoiler tuşunun yanında koymak istediğim birkaç tuş var, o yüzden birkaç gün sürebilir.

EuSS.WackyDire
21/01/2012, 00:54
Güzel olmuş Boris :) Bir de ''Göster'' yazan yere başka bir şey yazabiliyor muyduk ?

napstar
21/01/2012, 01:09
Değişik bi çalışma olmuş.

Yeni şekli gördüğümde verdiğim tepki;

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V96pNouT_Uk

CoolStoryBro
21/01/2012, 03:02
Hem hoşuma gitti hem gitmedi.:D Şu kapalı halindeki çerçevenin büyüklüğüne daha önce de uyuz oluyordum şimdi de bazen bir kelime veyahut bir cümle yazıp devam edecekken yazıya biraz estetiği bozuyor gibi geliyordu bana onun bir çaresi varmıdır daha küçültülebilir mi bilmiyorum tabi. Onun dışında göster butonunun sağ tarafa alınması böyle üzerine gidince kaçacak gibi dursada bir değişik durmuş hoş olmuş.:)

Bunlar neyse de asıl şu yazı fontunu gerçekten hiç beğenmedim ufak ve tipsiz olmuş bana göre eskisi gibi normal fontla aynı yapsan daha iyi olabilir bence.

BorisPeace
04/03/2012, 02:17
Onun dışında göster butonunun sağ tarafa alınması böyle üzerine gidince kaçacak gibi dursada bir değişik durmuş hoş olmuş.:)

Bunu yapabilirim :D

Diğer dediklerini yugun bir şekilde yapmaya çalışırım.