PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tehlikenin farkındamısınız?

The Undertaker
21/01/2012, 17:13
Şuanda dota2de 67 hero var toplamda 108 hero olması gerekiyo, her hafta ise hemen hemen 1 hero yapılıyo ve eğer böyle giderse dota2deki heroların tamamlanması Kasım'ın 2sine denk geliyor.

Eğer önümüzdeki haftadan itibaren 2şer 2şer eklenmeye başlarsa bu seferde Haziranın 15ine denk geliyor. 3er 3er eklenmeside şuan için mümkün gözükmediği içinde 2012nin ilk çeyreğinde bu oyun bitmez :gem:

napstar
21/01/2012, 17:14
Gem -_-"

CoolStoryBro
21/01/2012, 17:50
işte bu öğrencinin adı albert einstein'dır.

Beregond
21/01/2012, 17:54
http://inciswf.com/1295302480.swf

ViktorReznov
21/01/2012, 18:52
Zaten bitmeyecek daha çooooooooooook var.

The Undertaker
21/01/2012, 19:12
Daha yaratıcı olabilceğinizi düşünmüştüm. Einstein esprisini yapanlar direk gözümden düştünüz.

Nighthawk
21/01/2012, 19:18
mısınız ayrı yazılır
şu an ayrı yazılır
dahi anlamına gelen "de" ayrı yazılır (bu seferde, içinde)
bi de her gün 1 hero yayınlanmıyor

CoolStoryBro
21/01/2012, 19:37
Daha yaratıcı olabilceğinizi düşünmüştüm. Einstein esprisini yapanlar direk gözümden düştünüz.

Senin gözünde yükselmek için yapılan bir şey olmadığı için bir problem yok. Kaldı ki benim yazdığım cümle einstein esprilerinin çıkış yeri sayılır. Şurada da bir örneğini izleyebilirsin.

http://www.youtube.com/watch?v=2Sem3_J0izc&feature=youtu.be

Bir de trolleme için yazılmış bir yazıya pek benzemiyor senin ki. Gerçek düşüncelerini yazmışsın ama doğru düzgün araştırmadan böyle çok bilmiş öngörülerde bulunursan en tatlı sabahlar çokokremle başlar.

The Undertaker
21/01/2012, 19:59
mısınız ayrı yazılır
şu an ayrı yazılır
dahi anlamına gelen "de" ayrı yazılır (bu seferde, içinde)
bi de her gün 1 hero yayınlanmıyor

İyi hoşta öğretmenim cümle sonuna nokta koyulur, cümle başlarkende büyük harf kullanılırdı,bi de deil bir de olacak felan ohoo tencere dibin kara seninki benden kara :)

Senin gözünde yükselmek için yapılan bir şey olmadığı için bir problem yok. Kaldı ki benim yazdığım cümle einstein esprilerinin çıkış yeri sayılır. Şurada da bir örneğini izleyebilirsin.

http://www.youtube.com/watch?v=2Sem3_J0izc&feature=youtu.be

Bir de trolleme için yazılmış bir yazıya pek benzemiyor senin ki. Gerçek düşüncelerini yazmışsın ama doğru düzgün araştırmadan böyle çok bilmiş öngörülerde bulunursan en tatlı sabahlar çokokremle başlar.

Aslında farklı bişe yazcaktım ama yumuşatarak yazmıştım peki sen kaşındın. Eintein gibi incisözlükten çıkma gerzekce espriyi kim yazcak diye merak ediyodum bi yandan, bakalım kim o çılgınlığı yapacak diye, oda siz 2niz çıktınız. Iq düşük olunca esprilerinizde ona göre düşük oluyo tabi.

Trollemek için yazmadım zaten ama trollemekten keyif alanların alaya alacağını bilerekten açtım konuyu. Muhabbet köşesi olduğundan ufakta bi eğlence olarak açılmış, oyunun çıkış tarihine yakın bi tarih tutturabilmek/hesaplayabilmek amaç.

napstar
21/01/2012, 20:10
Ben eğleniyorum, konu amacına ulaştığına göre; verildi, kilit.

BorisPeace
21/01/2012, 21:37
Henüz açık beta aşamasına bile geçmemiş bir oyundan bahsediyorsunuz (:

CoolStoryBro
21/01/2012, 21:46
İyi hoşta öğretmenim cümle sonuna nokta koyulur, cümle başlarkende büyük harf kullanılırdı,bi de deil bir de olacak felan ohoo tencere dibin kara seninki benden kara :)

Aslında farklı bişe yazcaktım ama yumuşatarak yazmıştım peki sen kaşındın. Eintein gibi incisözlükten çıkma gerzekce espriyi kim yazcak diye merak ediyodum bi yandan, bakalım kim o gerizekalılığı yapacak diye, oda siz 2niz çıktınız. Iq düşük olunca esprilerinizde ona göre düşük oluyo tabi.

Trollemek için yazmadım zaten ama trollemekten keyif alanların alaya alacağını bilerekten açtım konuyu. Muhabbet köşesi olduğundan ufakta bi eğlence olarak açılmış, oyunun çıkış tarihine yakın bi tarih tutturabilmek/hesaplayabilmek amaç.

Andırteykırla Türkçe öğreniyoruz dersine hoşgeldiniz.

İyi hoşta (yanlış kullanım dahi anlamındaki "de" ayrı yazılır demişti NH ama hala aynı hata! "hoş da" olacaktı) öğretmenim cümle sonuna nokta koyulur, cümle başlarkende (yine "de" birleşik) büyük harf kullanılırdı,(virgülden sonra boşluk gerekir es vermek ve okumayı kolaylaştırmak için bunları öğrenmen lazım kaç yaşına gelmişsin) bi de deil bir de (mükemmel türkçesiyle ayar veriyor NH'ye, saygı duyun) olacak felan (bunu mu demek istediniz: "filan") ohoo tencere dibin kara seninki benden kara(.) :)(ayrıca yerinde deyim kullanmanın yanı sıra sevimli simgenle beni gafil avladın ve bonus puan kazandın)

Aslında farklı bi(r)şe(y) yaz(a)caktım ama yumuşatarak yazmıştım peki sen kaşındın. Ein(s)tein gibi incisözlükten çıkma gerzekce espriyi kim yaz(a)cak diye merak ediyo(r)dum bi(r) yandan, (yanlış yerde virgül kullanımı) bakalım kim o gerizekalılığı yapacak diye, (yine yanlış virgül) oda (yok oda güneş almıyor. Sabır diyor devam ediyoruz."Onlar da" olacaktı) siz 2niz (ikiniz demek istiyor marjinal bir biçimde) çıktınız. Iq düşük olunca esprilerinizde (yine "de" birleşik adam inat yahu) ona göre düşük oluyo(r) tabi

Trollemek için yazmadım zaten ama trollemekten keyif alanların alaya alacağını bilerekten açtım konuyu. Muhabbet köşesi olduğundan ufakta bi(r) eğlence olarak açılmış, oyunun çıkış tarihine yakın bi tarih tutturabilmek/hesaplayabilmek amaç. (ve kendine yakışır bir anlatım bozukluğuyla final yaparak bitirmiş ayar metinini)

Uğraştırdın beni evlat ama seni sevdim bazı şeyleri öğren, bil istedim ondandır bu uğraşım. Hem sen kolay anla diye de rengarenk anlattım bak hoşuna gider umarım.

Ayrıca einstein esprilerinin çıkış yeri olan cümle olduğunu söylediğim halde bilmeden atıp tutmaya çalışmışsın. Asıl çıkış yerini tam bilmesem de sanırım einstein'ın hocaya ayar verdiği ünlü hikayesi anlatılırken ortaya çıkmış daha sonra da saçmasapan hikayelerin sonuna bu cümle getirilerek bir eğlenme yöntemi haline dönüştürülmüştür. İnci de bunu alıp farklı bir boyuta getirdi yoktan var etmedi yani.

Bir de dilbilgisi seviyenin yanında ahlak seviyen de düşükmüş ki hakaret etme yolunu seçmişsin diyor ve yolunda başarılar diliyorum.

Lexsarko
21/01/2012, 22:03
Kimse kimseye Türkçe dersi vermesin lütfen. Komik durumlar çıkıyor ortaya. Benim de ilk iki cümlem devrik. Kimin umrunda?

FroStly
21/01/2012, 22:09
Len zaten tonla key dagıtılıyor tamamen oyun çıktığı zaman paralı olma olasılıgıda var beleşten mis gibi oyun oynuyoruz neyin sıkıntısını yaşıyorsunuz :D

napstar
21/01/2012, 22:14
CoolStoryBro adamsın lan sen. Akşam akşam güldük burada :D

CoolStoryBro
21/01/2012, 22:19
Kimse kimseye Türkçe dersi vermesin lütfen. Komik durumlar çıkıyor ortaya. Benim de ilk iki cümlem devrik. Kimin umrunda?

Yok hocam az da olsa biz de yanlışlar yapıyoruz tabi. Ama burada lafları tersten anlayıp konuşmayı, tartışmayı doğru düzgün beceremeyen birinin üstüne türkçeyi çok iyi biliyormuş gibi onun üstünden ayar vermeye çalışması sinirimi bozdu sadece o yüzden böyle bir şey yaptım. Ha yapmasam daha iyi olur muydu? Muhtemelen evet.

The Undertaker
21/01/2012, 23:50
Andırteykırla Türkçe öğreniyoruz dersine hoşgeldiniz.

Uğraştırdın beni evlat ama seni sevdim bazı şeyleri öğren, bil istedim ondandır bu uğraşım. Hem sen kolay anla diye de rengarenk anlattım bak hoşuna gider umarım.

Ayrıca einstein esprilerinin çıkış yeri olan cümle olduğunu söylediğim halde bilmeden atıp tutmaya çalışmışsın. Asıl çıkış yerini tam bilmesem de sanırım einstein'ın hocaya ayar verdiği ünlü hikayesi anlatılırken ortaya çıkmış daha sonra da saçmasapan hikayelerin sonuna bu cümle getirilerek bir eğlenme yöntemi haline dönüştürülmüştür. İnci de bunu alıp farklı bir boyuta getirdi yoktan var etmedi yani.

Bir de dilbilgisi seviyenin yanında ahlak seviyen de düşükmüş ki hakaret etme yolunu seçmişsin diyor ve yolunda başarılar diliyorum.

Hazır türkçe demişken kendi hatalarınıda bi düzeltiver.
http://www.gamehonor.com/showthread.php/11999-Rickroll-Nedir
http://www.gamehonor.com/showthread.php/12244-Luna-Moonfail
http://www.gamehonor.com/showthread.php/12099-Na-Vi-Fighting-no-matter-what
Tabi biri türkçeyle ilgili laf koymadan önce daha dikkat ediyo kendi yazdıklarına dimi :)

Birinin senin ne olduğunu sölemesini hakaret olarak algıyalabilirsin ama türkiyede göte göt denir.

Yok hocam az da olsa biz de yanlışlar yapıyoruz tabi. Ama burada lafları tersten anlayıp konuşmayı, tartışmayı doğru düzgün beceremeyen birinin üstüne türkçeyi çok iyi biliyormuş gibi onun üstünden ayar vermeye çalışması sinirimi bozdu sadece o yüzden böyle bir şey yaptım. Ha yapmasam daha iyi olur muydu? Muhtemelen evet.

Diyenede bak, lafları düzgün anlamayan sensin, aksi olsaydı benim kimseye türkçeyi iyi biliyormuşum gibi hava atmadığımı anlarsın. NH hatalarımı buldu bende ona karşılık verdim, tabi gerizekalı olmasaydın sende bunu anlayabilirdin.

FafraGa
21/01/2012, 23:55
beni yıktın :C trolledim einstein a bağladım şu an

Lexsarko
22/01/2012, 00:08
The Undertaker hakaret sebebiyle daha önceki davranışları da göz önünde bulundurularak 7 gün uzaklaştırıldı.

Konu da kilitlendi.