PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MrFoseptik

MrFoseptik
23/01/2012, 10:39
18 yaşında son sınıf öğrencisiyim. adıyamanlıyımdır ancak Malatya fen lisesinde okuduğumdan lise 1den beri yurtta kalıyorum. dotaya da burada başladım. 3.5 senedir dota oynuyorum.son senemi hügem de heba ettikten sonra Allah nasip ederse üniversiteye olmadı tekrar hazırlanmaya başlayacam. yurtta devrecilik çok az olduğundan üst devre bize abi gibi davranırdı.bi ara internet cafeye gittik bunlarla hadi gel dota oynayalım. öyle bi alıştırdılar ki gece 02.00 da yurttan kaçıp dotaya giderdik.sonra ben bizim devreye bulaştırdım bu oyunu(6 kişiye). sonra alt devreden 3 kişi daha bu oyunu oynamaya başladı falan filan derken geçen sene 5vs5 atardık sürekli. şu sınav senesini hayırlısıyla atlatırsam sitenin her türlü etkinliğini daha yakından takip etmeye başlayacam. uzun bir yazı oldu buraya kadar okuduysanız eyvallah :)

Twitter: http://twitter.com/#!/sumbulzadevehbi ---> takip eden edilir

Woolridge
23/01/2012, 11:53
Hep buralarda gibiydin ^^

Hügem nedir?

MrFoseptik
23/01/2012, 12:12
hügem: Fem kuruluşunun ayrı bir isim altında öğretimden çok eğitim yapmaya çalışan karma eğitime tamımıyla karşı bir dershane kuruluşu.kısaca cemaat dershanesi.

WeRdeR WeReMeM
23/01/2012, 12:16
Hoş geldin iyi forumlar dilerim ve sınavında başarılar dilerim Fem'e giden zaten kesin kazanıyor bir yerleri doğru yoldasın :D

canifeto12
23/01/2012, 14:25
hos geldin

napstar
23/01/2012, 15:31
Siz devre mi diyosunuz, biz dönem diyoruz da garip geldi :confused: