PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota davetiye

suhazel
26/01/2012, 13:53
1 adet davetiye ücreti 30tl iş bankasına havale ile kabul edilir. özelm esaj atmanız yeterli.

BlueOysterCult
26/01/2012, 14:12
biliyomusun ben bu key i haftalardır arıyorum fakat şu anda ödeyicek durumum yok(zengin değilim bu aralar 1 tl bile yok hesabımda) key i lütfen bana ver ben bu oyun için ilk dota 2 beta key dağıtımı başladığında başvurumu yaptım fakat steam güncellemesi yapmadığım ve başvuru formunu geç doldurduğum için key edinemedim. bana çok lazım bu key çünkü ben bu oyun için valve yi bile aramış bir kişiyim bu oyun karşılığında sana verebilecek tek şeyim wow accountum ve onuda yeni aldım yeni başladım sadece battlechest var bilseydim o 30 lirayı wow a yatırmayıp sana yatırırdım. lütfen benim gibi madur bir insana bu keyü gönder çok büyük sevap işlemiş olursun :(

WeRdeR WeReMeM
26/01/2012, 14:45
Bu kadar düşme arkadaşım alt üstü oyun yani. Bir wow oyuncusu oyununu böyle vermemeli Blizzard adına kınıyoruz seni

MrFoseptik
26/01/2012, 15:01
biliyomusun ben bu key i haftalardır arıyorum fakat şu anda ödeyicek durumum yok(zengin değilim bu aralar 1 tl bile yok hesabımda) key i lütfen bana ver ben bu oyun için ilk dota 2 beta key dağıtımı başladığında başvurumu yaptım fakat steam güncellemesi yapmadığım ve başvuru formunu geç doldurduğum için key edinemedim. bana çok lazım bu key çünkü ben bu oyun için valve yi bile aramış bir kişiyim bu oyun karşılığında sana verebilecek tek şeyim wow accountum ve onuda yeni aldım yeni başladım sadece battlechest var bilseydim o 30 lirayı wow a yatırmayıp sana yatırırdım. lütfen benim gibi madur bir insana bu keyü gönder çok büyük sevap işlemiş olursun :(

http://4.bp.blogspot.com/-vGCeW40ua2c/TudDgsO4PGI/AAAAAAAAArU/tW8Or4HFYiA/s400/adsi2794.png

berkbegins
26/01/2012, 15:28
hahahaahahha adama acıdım versem mi keyimi :D:D:D::DD TROLLINGHHHHHHHHHHH

kuralpi
26/01/2012, 15:29
Bu kadar düşme arkadaşım alt üstü oyun yani. Bir wow oyuncusu oyununu böyle vermemeli Blizzard adına kınıyoruz seni

Kesinlikle katılıyorum forumda arkadaslarımız zaten ucretsız beta key dagıtımı yapıyorlar bunun dısında playdota.comda da zamanı gelince rastgele %80 ine beta key veriyorlar bulunmayan bir sey olsa böyle kendini ezdirse neyse diyeceğim ama bir blizzard oyuncusuna hele ki wow oyuncusuna hic yakıstıramadım. Ayrı bir sey de var forumda böyle lutfen ıhtıyacım var dıyen arkadaslara degil de sabreden arkadaslara veriyorlar beta keyleri bunu da unutma :)

PhaetHoN
27/01/2012, 04:02
Son durum ne Suhazel sattın mı davetiyeyi.. ?

suhazel
27/01/2012, 09:33
Son durum ne Suhazel sattın mı davetiyeyi.. ?

1 tane davetiye kaldi 1ini sattım.